Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

no ja może na początek z testuje Kłodzko, bo do Wałbrzycha mam 100km, więc chyba to trochę dużo jak na wymianę 2 wahaczy;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie...Mam poważny dylemat...Stanąłem przed wyborem...Jak wiecie wystawiłem Pasia na sprzedaż:( No i trafiło się...:D...Audi A4 Avant 08.1997 wyposażenie podobne do Pasia tyle że silniczek 1.8 T 150 Km:D Przebieg na liczniku(do sprawdzenia w ASO) 142000 km.No i cena w miarę przyzwoita bo po sprzedaży Paska wyszedł bym w miarę przyzwoicie:D

 

Co robić...:confused: Pomóżcie bo mam naprawę bardzo duży dylemat...:confused:...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.Audi A4 Avant 08.1997 wyposażenie podobne do Pasia tyle że silniczek 1.8 T 150 Km

:584:

Chciałeś to masz moje zdanie :D

Ale chodzi o to cobyś Ty był zadowolony. Gdzie to 2.8:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że na dzień dzisiejszy nie dysponuję kwotą którą "chciałbym zainwestować w 2.8"...Ale spokojnie:) Na pewno w przyszłości będzie :D Jak otworzyłem pokrywę silnika w Audi to zobaczyłem Paska:)

 

Cały czas się zastanawiam;)

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały czas się zastanawiam

Obyś dokonał mądrego wyboru!

Amen:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, to Audi na pewno więcej wychodzi w utrzymaniu. Ale... Na korzyść Audi przemawia: lepszy, mocniejszy silniczek, nadwozie combi. Patrz też na to, że na pewno po kupnie audika musisz wymienić płyny, filtry, rozrząd i na pewno kilka innych rzeczy, co wyjdzie w praniu. Ale możesz potem być bardziej zadowolony, niż z paska... No trudny wybór...

Powiem tak z doświadczenia.

Miałem już kilka razy chęć zmienić na nowszego paska swojego. Niby wszystko pięknie i cacy, ale przeraziła mnie znowu myśl, że teraz mam samochód pewniak, wiem, co mu dolega, a sprzedam paska, kupię autko z zachodu i zacznie się sypać i będę żałował... Ale to już zostawiam pod Twoją refleksję...

 

PRÓBA!!! http://picasaweb.google.pl/paput.vw.passat.pl/SpotSzczawnoZdrJ#

Edytowane przez paput

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Działa ;)

paput kiedy wpadasz silniki pucować?

 

Witaj. Co do silniczków, to nie wiem. Na pewno muszę go umyć, bo coś mi się wydaje, że olej leje. Z tego, co wypatrzyłem, to spod pokrywy zaworów, ale jak umyję to obejrzę potem cały, czy to na prawdę tutaj wydmuchało lekko uszczelkę. :)

 

Co do próby... Praktycznie już mam powybierane z obecnych tematów wszystko, co interesujące. Teraz tylko czekamy do niedzieli do 20:00. Zastanawiam się jednak, czy ma sens czekać do niedzieli, bo mało kto się wypowiada, a jak na razie same pozytywne opinie. Jakbym zaczął to robić wcześniej, to w weekend już by było posprzątane, a tak to mniej czasu w tygodniu, bo szkoła... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jednak, czy ma sens czekać do niedzieli, bo mało kto się wypowiada, a jak na razie same pozytywne opinie. Jakbym zaczął to robić wcześniej, to w weekend już by było posprzątane, a tak to mniej czasu w tygodniu,

Racja, zgadzam się z Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zacznę chyba działać dziś wieczorem ze zmianami. pozdrawiam

 

P.S. Będę potrzebował Twojej pomocy. :) Ale to już po zmianach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S. Będę potrzebował Twojej pomocy. Ale to już po zmianach.

Jak będę mógł to pomogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Audi to dla mnie jedyną wadą jest to że jest mniejsze od Passata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też zauważyłem ale na przednich fotelach raczej różnicy nie widzę...Z tyłu jednak miejsca na nogi jest troszkę mniej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek ja osobiście jakbym miał zamienić paska na audi to tylko bym brał pod uwage A6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że do tej A4 podchodzę z dużym dystansem...Byłem przejazdem u gościa i tak mnie "skołował"...;) Ale jak zaproponuje dobrą cenę to pomyślę :D

 

Co do A6 to oboje z żoną myślimy w przyszłości...Ostatnio miałem przyjemność jeździć A6 2.5 TDI Quattro z manualną skrzynią biegów:D REWELACJA:D Silniczek pracuje fantastycznie:D W środku miałem odczucie jakbym jechał benzyną :) I ten pomruk:D Coś pięknego:D No ale niestety przyjemność kosztuje...;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio miałem przyjemność jeździć A6 2.5 TDI Quattro z manualną skrzynią biegów:D REWELACJA:D

 

I właśnie o czymś takim myślałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek ja osobiście jakbym miał zamienić paska na audi to tylko bym brał pod uwage A6

 

Dobrze gada, polać Mu. :D Ja też jakbym miał zmieniać samochód, to tylko nowszy Passat, albo Audi A6, model od 1997 roku do 2004. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam zaraz Audi.

Jeździłem dzisiaj Audi 90, 2.3, 5 Zyl.

I wiecie co:?:

 

NIE zamieniłbym jej nigdy mojego Passata :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym został przy passacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym został przy passacie:D

Miałem tą Audi na podwórku i mogłem zrobić fotki ale nawet nie chciało mi się iść po aparat do domu, bo dla mnie nie była tego warta :D Co innego Passat ;)

 

A ja sobie powiedziałem że z moim B4 to się nie rozstanę, a jak już to tylko VW i z motorem co najmniej 2.5 TDI lub więcej (oczywiście TDI) :)

Hejjjj...

 

Przy okazji! Pełen szacunza to >klik<

Edytowane przez 90PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności