Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bym miał ...asy to dzisiaj przykleiłbym z 10szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

było wysłać potomka Caratem by zajechał a nie lata gdzieś z jakimiś dziewuchami ,donieśli nam ludzie z miasta ;)

 

W takim tempie to jolek nie nadąży z produkcją:P

 

dobrze mnie zaopatrzył Jolek:lol

 

Wasze zdrowie Whisky + Cola made in Biedronka :lol:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
było wysłać potomka Caratem by zajechał a nie lata gdzieś z jakimiś dziewuchami ,donieśli nam ludzie z miasta
oj już tam lata ja spokojnie zwierzyn podchodze:P:P moro tu i teraz w tym momencie bije sie w pierś i oznajmiam że na na następne wręczenie kutafonów sie stawie pojazdem mym kosmicznym z poprzedniej epoki czytaj Caratem nijakim Passatem:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Carat mistrz maszyna ,widziałem filmikos jak startuje więc nie obrażaj dziadunia ;)

Następny ma być kręglowo -bilardowy po nowym roku tak wstępnie poszło info ale kto wie ,może jakiś hot spot jak to miało miejsce tym razem ;)

żałuj jakie kutafony uhhhhh :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moro pożyczyłeś w końcu Młodego dla kockodo ? Ciekawe jak mu z mandatem poszło.

byłem dzisiaj w tej miejscowości ale sobie darowałem podlizywanie się, znajomy znajomego znajomej bla bla jest strażnikiem więc może sie dowiem jak z tego wybrnąć a jak nie to napisze że prowadził wujek hans od helmutów i niech go szukają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to napisze że prowadził wujek hans

Onegdaj pisałem o moim problemie z fotoradarem . Od marca cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spotkajmy się pod Milenijnym dziś o 20 ja będę czekał wiec zapraszam ,

Dlaczego pod milenijnym,-bo nie pada na łeb

 

O 8.26 rano ustawiacie się na spota łobuzie w ten sam dzień na wieczór-ojojoj.Pamiętaj o mnie na drugi raz i zadzwoń na kom. tel masz.Mały daje popalić i czasu mało,ale bym wpadł,a tak **** zbita........zresztą widzisz która godź teraz a ja na necie-szał pał.pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
O 8.26 rano ustawiacie się na spota łobuzie w ten sam dzień na wieczór-ojojoj.Pamiętaj o mnie na drugi raz i zadzwoń na kom. tel masz.Mały daje popalić i czasu mało,ale bym wpadł,a tak **** zbita........zresztą widzisz która godź teraz a ja na necie-szał pał.pozdr :)

 

dobra na przyszłość atak telefoniczny będzie ,teraz to masz inne obowiązki tato ;)

powiem ci że lepszy chyba taki Hot Spot bo nie ma szans na marudzenie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiu Fiu sporo autek, mi nie pasiło ale Sedris moja prawa reka byl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziex za linki do kolpaczkow obadam rano temat

jolek mam kilka pomyslow na naklejki prywatnie...dalo by rade w kolorze robic?jakby np ktos cos namalowal w ci w jakims tiff albo chociaz jpg dal to mazniesz to na klej?

wczoraj z wawy wracalem polami i lakami w zaspach po szyje i pasek dal rade ...jechalem przez lodz z wawy do wrocka taki korek byl na trasie na 10km...zaspy nie sa mi juz straszne pasztecik spisal sie nad wyraz i mega ale to mega polecam nokiany...re we la cja!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

z tego co mówił Jolek to nie ma możliwości w kolorze pyknąć ,nie wybrzydzaj :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam bardziej prywatnie pod konkretny projekt...nie bede nikogo ladnym kolorowym obklejal:D kut afon jaki jest kazdy widzi:)piekny jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej i Moro zapamiętał, tylko czarno/biały mogę zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jolek, w sumie moge juz zamowic po 20 *****ikow w kazdym rozmiarze, na kolejnego spota :)

 

To, jak ludzie parkuja pod Korona wola o pomste do nieba. A im lepsze auto, tym gorzej. Koles Land Cruiserem stanal na 2 1/4 miejsca inwalidzkiego.... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności