Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Jaa pikole dłuugo się musiałem wpatrywać, żeby załapać, ciekawe jak pójdzie reszcie

 

hahaha ja też :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się lepiej szykuj na koniec tygodnia, odpalaj tą lohre z Radomia bo będą klienty igłę salon PL oglądać :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka stypa?

 

Urlop w górach :alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez jolek

Co tu taka stypa?

Urlop w górach

i jak tam Blopcio, jest gdzie pośmigać, czy tylko przy grzańcu siedzicie ?

 

Za bajtla jak jeździliśmy na narty to ojciec wyjeżdżał na górę wyciągiem i zjezdzał do chatki, a potem musieliśmy go sprowadzać, bo strasznie mocne te grzańce mu robili :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest gdzie pośmigać, czy tylko przy grzańcu siedzicie ?

 

Dzieci śmigają - co do sprowadzania,wczoraj musiałem asekurować Agę :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany.

1. Uprzedzając: aukcja dla mnie ciekawa bo.. ciężko dorwać przedlifta w beżu z 2DIN w stanie "igiełki" (jak to sprzedawca deklaruje).

 

link: http://allegro.pl/vw-passat-b5-deska-konsola-bezowa-pod-navi-kpl-vat-i5678057257.html

 

2. Czy byłby ktoś tak uprzejmy i pomógłby mi zweryfikować sprzedawcę?

Historia o owym sprzedawcy:

1. Dzwoniłem w grudniu 2015 - "tak jest deska, wszystko cacy. Jak Pan nie z Wrocka, a chcesz by poczekała na Pana to 100pln i poczeka" (wstrzymałem się od zaliczki). Miał wysłać smsa z drugim kontem na allegro ale nie wysłał..

2. Nowy rok, była okazja w weekend znajomego we Wro odwiedzić więc dzwonię w czwartek 14.01.2016 i mówię że pojawię się w sobotę po deskę i przyjeżdżam z Gliwic. "Nie ma problemu, czynne 8-15" Miał wysłać smsa z adresem i drugim kontem na allegro ale nie wysłał..

3. Sobota 16.01.2015 dzwonię po 9 odbiera zaspany, proszę o adres, a po wyjaśnieniu że w sprawie deski beżowej do B5 rozłącza się.. Potem nie odbiera mojego telefonu. Po czasie dzwonię od kumpla z telefonu odbiera. Wyjaśniam grzecznie o co chodzi i przepraszam(?!) że rano go obudziłem -.- Umawiamy się na jutro (tj. niedziela 17.01.2016) na telefon po 9. Na 100 PRO i na pewniaka.

4. Niedziela 17.01.2016 dzwonie grubo po 9. Nie odbiera. Po czasie dostaje smsa żeby zadzwonić jutro (tj. poniedziałek 18.01.2016) bo jest jeszcze za granicą..

 

Generalnie ręce opadają i normalnie dałbym sobie spokój z takim kolekcjonerem.. ale potrzebuje porządnej deski 2DIN bez żadnego wycinania i rzeźbienia.. Co prawda zdjęcie jak zdjęcie na tej aukcji ale na tą chwilę choć kapusty chce dużo to najlepsza oferta przez dłuższy czas..

 

Nie chce podawać jego nr telefonu tutaj dlatego prosiłbym Wrocławianów którzy chcieliby pomóc koledze ze śląska o ugadanie się z typem czy w sprawie deski czy czego innego..

 

Adminów/moderatorów proszę o wyrozumiałość. Jestę zdesperowany :poddajesie

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się co , zrobić mu wjazd na chatę jak putinowi, ale grzeczniej ? :lol

 

Jak chcesz mogę do typa zadzwonić, zaklepać, odebrać, a Ty jak będziesz miał chwilę to podjedziesz do mnie do wro, lub ja jadąc ( jakbym jechał ) mogę Ci to podrzucić do SG, bo mam po drodze do domu :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D

 

Siemka wszystkim Z ciekawości zadzwoniłem do kolesia w sprawie aukcji z zapytaniem o stan i czy są inne formy finalizacji i tu zonk...

Brak możliwości odbioru osobistego z powodu częstych wyjazdów /jedynie wpłata na konto .

Jestem we wrocku i co ciekawe pare ulic dalej od pseudo siedziby.

Po weryfikacji firma miała status sklep na allegro ......nick nie podaję z wiadomych powodów (konto zablokowane ) dlaczego??

Jeżeli pobraniówka to rząda 100zł na konto nawet jeżeli chcesz kupić przez allegro .

Dla mnie minus za brak konkretnego podejścia do klienta .

Sam kolego widzisz jaki to sprzedawca-klienta ma w tyłku.....

 

 

Firma mieści się na ul.Wiedeńskiej 206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega dziwny typ. Chociaż ja w sobotę jak i w niedziele rano tez spławiła klientów jak mnie suszy:)

Zadzwoń jeszcze raz z innego nr tel. Zapytaj o możliwość odbioru osobistego argumentując ze pakowanie deski do wysyłki zajmuje z 20 minut wiec oszczędzi sporo czasu. Jeśli nie będzie chciał sie spotkać to znaczy ze owszem ma ta deskę do sprzedania ale pewnie jest z nią coś nie tak.

Wtedy odbijasz i zapominasz o problemie bo jak to ma nasz nadworny żartowniś Marek napisane aby do konia nie podchodzić z tylu a do głupiego w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo za zainteresowanie i działanie. W szczególności Loverowi bo to on mnie uświadomił że z "Ciekawych aukcji" przeniesiono mój post tutaj :)bullet akurat w ten weekend wykorzystałem wszystkie numery moich znajomych co byli przy mnie :P no i skończyło się tak jak opisałem wyżej.. Byłbym w stanie jechać po robocie w tygodniu specjalnie te 150km w jedną strone, no ale kurna.. przy takim typie to nie ma sensu za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to macie już XXI wiek we Wrocku

 

Pewnie kasa się zgadza :D:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mistrz :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, nie znacie chłopaka, jest z regionu śląskiego. Natomiast jest to mój dobry kumpel, a znam go z tego właśnie forum :) Gość napisał co ślina na język przyniosła, nie jest jakoś umierająco chory,ale jego sytuacja też do ciekawych nie należy. Jakiś czas temu udało się zorganizować zrzutkę dla jednego naszego kolegi, więc dlaczego nie spróbować znów? Wiadomo, że nikt nikogo z niczego rozliczał nie będzie.

 

Przepraszam, że po tak długim czasie się odzywam, i to jeszcze z prośbą o pomoc..To na prawdę nie w moim stylu, i wstydzę się tego jak cholera, ale poważnie - nie mam już nic do stracenia. Długo się zastanawiałem czy mogę w ogóle coś takiego tu zamieścić, ale w chwili obecnej moja sytuacja tego wymaga..sam już nie wyrabiam. Po zamieszczeniu tego posta, nie będę umiał Wam spojrzeć w oczy - spalę się ze wstydu...Rok 2015 był dla mnie pasmem porażek, przez nieuczciwych pracodawców wkopałem się w problemy..Każdy obiecywał wszystko co najlepsze, a dostawałem jedno wielkie gó*no...Staram się odbić od dna po raz kolejny własnymi siłami..lecz przy okazji chciałbym prosić o małą pomoc..Praca po 16h mnie wykańcza, a tylko takie zapieprzanie pozwoli mi się ustatkować po tamtym roku..Zamieszczam tutaj link..jeśli uznacie że "upadłem na głowę" i to sie nie godzi w tym miejscu to zrozumiem..Przepraszam Was..

 

https://zrzutka.pl/vvt2p8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to macie już XXI wiek we Wrocku

 

http://www.realistic.pl/65125/tak_to...wroclaw_d.html

 

Panie to je Europejska Stoylca Kultury i tak ma być etat jest i widać, że gość brał już udział w manieczkach bo ręce wyćwiczone, to wlot od strony Warszawy więc tak witamy Warszawiaków, może nie chlebem czy solą ale piaskiem w oczy :lol

 

 

mistrz

 

Dzięki za spy spota :D takie godziny są odpowiednie i frekwencja będzie podobna :lol

 

Dawno tu nic nie wrzucalem wiec macie ostroooo dziefke z rana :lol

 

picture_1874.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już jolek wrzuca post pod postem i nie są to cycki to jest źle :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Bartolini tylko my tu żyjemy

 

picture_7762.gif

 

Trzeba troche pozaczepiać, żeby rozkręcić imprę :lol

 

Nabój chopie kiedy tą nową Navarę z salonu odbierasz? :lol

 

Blop chopie chodzoo sluchy, że potrafisz vcds`em wgrać mario na rns510 prawda to? :lol

 

Misiek chopie kaj Ty jesteś? jak tam KGHM stoi? jakas premia za 2015 była? opowiedz takze geneze znaczka ala merca na passeratti co ja kiedys miales na masce :lol

 

Lover chopie skonczyles te studium? :lol ile tu bedziesz warował na naszym rejonie niegrzeczny sloiku? :lol

 

Jak by jeszcze jakis chop chcial otrzymac pytanie to proszem sie ujawnic a nie w ukryciu klepac nita :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności