Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak nie zaczne, najpierw Ci córkę zbajeruje, a potem do teścia uderzę

 

tia jassne,do kibelka i ręką albo na Lovers Parads a nie mnie teściuniu :lol

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wybieram się w tygodniu (sr-sb) w gory na narty niezaleznie od warunkow pogodowych

Mozecie polecic jakies niedrogie i dobre lokum w dolnoslaskim? Myslalem o okolicach Karpacza, Kudowy Zdroj, itp. gdyz jadac ze Szczecina bede nocowal u rodzinki we Wrocku, i wracajac z wycieczki tez wpadam na dobe do Wrocka. Jak beda kiepskie warunki u nas to podskocze pare km do Czech. A jak wogole nie bedzie warunkow do jazdy, to cosik pozwiedzam z zonka i synkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

villa jaś polanica zdrój

jak wpiszesz w gugla to ci wyświetli namiary

blisko do zieleńca

polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba od razu wbijał do czech, spinlerovy mlyn, pec pod sniezkou, harakov, janskie laznie

a z polski to chyba tylko zieleniec ma snieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobre lokum w dolnoslaskim?

 

Polecam Sandrę w Karpaczu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam Sandrę w Karpaczu...
Prosilem o nie drogie, a nie 3 razy drozsze ;)

 

---------- Dodano o 19:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:57 ----------

 

janskie laznie
W 2009 bylem na malej upa, bo jechalismy w ciemno z okolic karpacza. Wyciag cos kolo 1000m i bylo fajnie po 10latach przerwy w jezdzeniu. Chyba lokum wezme w okolicach karpacza i podjade do Janske laznie. Zawsze rezerwujecie wczesniej czy jedziecie w ciemno i na miejscu szukacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz pojeździć, to czechy tylko jak pisał Łukasz. Zieleniec to ośla łączka, kolejki do jedynej kanapy i ceny za jakie u czechów jeździsz cały dzień.

 

Z racji pogody myślę, że spokojnie znajdziesz na miejscu. Chociaż ja mam zwyczaj planować, nie lubię się szlajać i szukać.. szczególnie jak jedziesz z dzieckiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz pojeździć, to czechy tylko jak pisał Łukasz. Zieleniec to ośla łączka, kolejki do jedynej kanapy i ceny za jakie u czechów jeździsz cały dzień.

 

Z racji pogody myślę, że spokojnie znajdziesz na miejscu. Chociaż ja mam zwyczaj planować, nie lubię się szlajać i szukać.. szczególnie jak jedziesz z dzieckiem

Ja chcialbym pojezdzic caly dzien, niestety malzonka nie umie, wiec trzeba jej lekcje wykupic (mojego nauczania nie trawi ;) ) no i na zmiane musimy 3 latkiem sie zajmowac - jazda na sankach dla niego.

W zielencu karnet calodzienny jeszcze nie taki drogi w porownaniu do spindlerovy mlyn - jakis dziwny cennik maja. REszta ma podobne ceny, ale jednak czechy lepiej sa przygotowane na klienta. Podobaly mi sie kolejki - max pare minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, szpindlerowy na cały dzień ~104zł

 

ale jak chcesz jeszcze sanki, to lepiej zieleniec. jak wjedziesz, miniesz głowny stok z kanapą to jak się skończy ten największy młyn zaczynają się małe górki. wypożyczalnia sprzetu, szkołki.

myśmy tak byli jak co poniektórzy zaczynali swoją przygodę z deską/nartami :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Hugster napisał w polsce drogo i kolejki.

śniegu brak jedynie zielenic zawsze ma snieg.

karpacz- drozyzna bo znany i troche "atrakcji" jest.

 

ja bym sie pchal na czechy po taniej, dobre piwo, male kolejki.

spindlerowy zawsze byl drogi, janskie sa naprawde fajne- kolejka gondolowa, traski dobrze przygotowane.

jak mały sie budzi rano to dawaj z nim na stok od otwarcia, kupujesz karnet na cały dzien i okolo godziny 11/12 konczysz i odsprzedajesz karnet. i wychodzi duzo taniej.

ja zawsze tak kupowalem jak o 11 przyjeżdząłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, dokładnie.

 

tylko jak Mariusz planuje sanki to u czechów nie pośmiga. są specjalne trasy ale ich poziom nie jest dla 3latka :/

 

---------- Dodano o 20:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:52 ----------

 

Ciekawa nutka

taaaa, na pole do traktora :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taaaa, na pole do traktora

czepiasz się

jako dzwonek sobie nastawiłem:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakochalem sie w golfie II.

w mlodości wlasnie na tym modelu uczyłem sie VałWejowania i mysle sobie zakupic takiego cudaka.

prosze o info na jakim forum znajde najwiecej info o tym aucie.

 

na co zwracac ugage podczas zakupu?

jakie silniki byly najbardziej udane a jakich unikac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem, szpindlerowy na cały dzień ~104zł

 

ale jak chcesz jeszcze sanki, to lepiej zieleniec. jak wjedziesz, miniesz głowny stok z kanapą to jak się skończy ten największy młyn zaczynają się małe górki. wypożyczalnia sprzetu, szkołki.

myśmy tak byli jak co poniektórzy zaczynali swoją przygodę z deską/nartami

Wlasnie zarezerwowalem pobyt http://www.owmaria.pl/?s=26.

Rozmowa mila i przyjemna. Po 2km do dwoch roznych czeskich osrodkow narciarskich, i po 12km do zielenca i jeszcze raz do czech. Platnosc w czechach w PLN ;) Od razu poprosilem o nauczyciela narciarstwa i Pani polecila mi mloda czeszke, konkurencyjna cenowo do naszych krajowych. Mam nadzieje, ze wypad bedzie udany.

 

---------- Dodano o 21:16 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:12 ----------

 

karpacz- drozyzna bo znany i troche "atrakcji" jest.
Pamietam w lecie zjazd saneczkami po torach. Ale sie balem ;) Malo z toru nie wylecialem, bo wilgotno bylo.
dobre piwo
To od razu po zajechaniu musze wypic, bo jestem jedynym kierowca.
jak mały sie budzi rano to dawaj z nim na stok od otwarcia, kupujesz karnet na cały dzien i okolo godziny 11/12 konczysz i odsprzedajesz karnet. i wychodzi duzo taniej.

ja zawsze tak kupowalem jak o 11 przyjeżdząłem

Cenna informacja. THX. W 2009 kumpel w malej ulpa odkupil karnet g. 11.00 za 60zl zamiast za 90zl, od tatusia z rodzinka, bo przyjechali o 9.00 a po dwoch godzinach pozniej dzieciak juz nie chcial jezdzic ;) Do janskie bede mial 60km, wiec moze sie podskoczy 3 dnia, jak juz zonka podstawy opanuje.

 

---------- Dodano o 21:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:16 ----------

 

są specjalne trasy ale ich poziom nie jest dla 3latka :/
Kurka, nawet nie wiedzialem ze sa specjlane trasy. To moze ze mna zjedzie ;) Poza tym samego to go jeszcze nie puszczam na stromych zboczach.

 

---------- Dodano o 21:21 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:19 ----------

 

zakochalem sie w golfie II.
U mnie w robocie jeden gosciu mial albo I albo II odrestaurowana. 1.6D, krzyze w lampach przednich, tapicerka w kratke, z tylu slomiany kapelusz i telefon z tarcza. No i aluski ;) Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WoW. Zajefajne.

 

Z maluchami tez jezdza.

http://www.sankarska-draha.cz/Galerie/VKR_3961.JPG

 

NIestety tor zamkniety z powodu braku sniegu.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu co wymyślił poniedziałek najchętniej wsadziłbym morgensterna w doopsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mareczku a co ci przeszkadza poniedziałek?

Pewno to , że to dzień tygodnia najbardziej oddalony od piątku :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności