Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

to jedziemy dalej :

 

Mimo 40lat nigdy na Mamę nie powiedziałbym Matka -- nowomodny badziewny slang małolatów - cóż jestem widocznie stary ale jeszcze pamiętam jak mnie rodzice wychowali..
akurat moja forma jest poprawna, nauczyła mnie tego Pani urzędniczka, podczas wypisywania dokumentów przy rejestracji auta: współwłaściciel - Matka, nie Mama, szacunek do rodziców mam odpowiedni.
Plany życiowe możesz zmienić jeszcze ze sto razy,ja planowałem być kosmonautą
ale czy o tym temat ?

 

jesteś ostatnią osobą z którą będę dyskutował o przyszłości naszego regionu.
to nie dyskutuj z małolatem, przecież to nie jest Twój obowiązek.
tylko nie ściemniaj tutaj że nie wiesz o co chodzi. Powstała grupka spiskowców przeciwko Hugsterowi/Miśkowi a udajecie że nikt nic nie wie. Piszcie wprost który ma ochotę na niebieski kolor bo boli was to strasznie
Pamiętam jak mylnie odczytałeś mój post kiedy byłem na wakacjach o tym, że to niby ja zgłosiłem swoją kandydaturę - nie byłbym nawet w stanie sobie tego wyobrazić, bo mam świadomość, że jestem tu tylko jak ująłeś na gościnnych warunkach.

 

 

Kończę pisanie w tym temacie,jak któryś będzie wzorem Moro, miał odwagę napisać wreszcie krótko i na temat czego chce to podyskutujemy.

Na razie czytam tylko stek bzdur,frazesów,owijania w bawełnę i marudzenia. Konkrety Panowie konkrety poproszę i możemy podyskutować.

do czasu, aż napiszę coś niezgodnego z regulaminem, możesz poczęstować mnie banem, aczkolwiek z racji, że nie planuję, to będziemy dyskutować.

 

Mam jedynie nadzieję ( może zgubną ) że jako dorosły facet będziesz potrafił normalnie podać rękę na jakimś zlocie, bo spotkanie jest nieuniknione, pomimo wymiany zdań i opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akurat moja forma jest poprawna, nauczyła mnie tego Pani urzędniczka, podczas wypisywania dokumentów przy rejestracji auta: współwłaściciel - Matka,

 

 

Jeden z nielicznych wyjątków + sąd - nigdy nie mogłem powstrzymać się z odp. Matka to Teresa z Kalkuty ;)

 

do czasu, aż napiszę coś niezgodnego z regulaminem, możesz poczęstować mnie banem, aczkolwiek z racji, że nie planuję, to będziemy dyskutować.

 

:sciana jest gorzej niż myślałem ...

 

będziesz potrafił normalnie podać rękę na jakimś zlocie

 

coś tam kiedyś było z Wałęsą i Kwaśniewskim w TV :lol oj Jarek,Jarek

napisałem już raz:

 

Tylko nie obraź się Jarek,osobiście lubię Cię i szanuję

 

p.s

wystarczy na dzisiaj spadam w kimę,rano mam sporo do roboty pzdr.

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
p.s

wystarczy na dzisiaj spadam w kimę,rano mam sporo do roboty pzdr.

ja też, to jeszcze tylko na szybko zaakceptuj mi ogłoszenie o sprzedaży mojego trupa i będzie grała gitarra :lol

 

... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze tylko na szybko zaakceptuj mi ogłoszenie o sprzedaży mojego trupa i będzie grała gitarra

 

zrobione Małolat :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokladnie daty kiedy to bylo napisałem orientacyjnie, skoro jesteś tu długo to pewnie kojarzysz kolegę chyba Shade z B4 vr6 variant poszukam tegofoto na jakims dysku to doprecyzuje daty dla sścisłości :) co do tego drugiego to większość juz napisałem tutaj szczerze co i jak sa tylko niepotrzebne spiny na forum i na pewno nie ja jestem zapalnikiem tego wszystkiego oboje pamietamy jak bylo kiedyś i milo by powrócić do zaangażowania z tamtego okresu. Napisze, jeszcze jedno nie chce zadnego koloru przy nicku ani teraz ani wczesniej ani w przyszlosci tak dla wyjasnienia :) miłej niedzieli dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko na szybko zaakceptuj mi ogłoszenie o sprzedaży mojego trupa

Jarecki czyżby jakiś nowy projekt się szykował? Bo mam nadzieję, że nie z musu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
strzelanie z 4 liter zachowaj dla siebie, nie życze sobie takich komentarzy w kierunku mojej osoby.

to nie koncert życzeń Marcin. i miejcie wreszcie jaja i mówcie o co chodzi a nie pierdzielicie się z tematem jak przedszkolaki.

 

pozostałych super cytatów nie zamierzam komentować bo zostało to już wyjaśnione a ciągniecie temat chyba z nudów. jest niedziela idę z rodziną na spacer...

 

 

Piszcie wprost który ma ochotę na niebieski kolor bo boli was to strasznie

a ja chętnie oddam i zobaczę jak poradzą sobie inni. tylko żebym nigdy nie usłyszał, że uciekam od problemu - ja temat podejmuje, ale tu nie ma żadnych konkretów.

 

 

 

Kończę pisanie w tym temacie,jak któryś będzie wzorem Moro, miał odwagę napisać wreszcie krótko i na temat czego chce to podyskutujemy.

właśnie na to czekam Robert, ale czytając powyższe mam szczere wątpliwości czy któryś się odważy

 

 

Na razie czytam tylko stek bzdur,frazesów,owijania w bawełnę i marudzenia. Konkrety Panowie konkrety poproszę i możemy podyskutować.

od teraz każde kolejne lanie wody leci w kosz i piszcie żale do kogo chcecie - albo konkrety, albo koniec!

 

i najważniejsze:

 

bo nie było okazji porozmawiać i spojrzeć sobie w oczy -fakt.

to największy błąd! wielu do mnie zadzwoniło, przyjechało, pogadało i nagle większość jest wyjaśniona i atmosfera gra. szkoda, że nie wszyscy mają na to czas i odwagę. koniec

ogłoszenie o sprzedaży mojego trupa

świat się kończy, B1 na sprzedaż :wow mocna inwestycja w audice czy jeszcze coś innego na oku Jarek?

Edytowane przez mmissiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zrobione Małolat
no i dzięki :)

 

 

Jarecki czyżby jakiś nowy projekt się szykował? Bo mam nadzieję, że nie z musu.
Marek , nie masz fejsa- nie żyjesz:lol , nowy projekt już jest od 2 miechów i będzie robiony konkretnie tym razem :D

 

świat się kończy, B1 na sprzedaż :wow mocna inwestycja w audice czy jeszcze coś innego na oku Jarek?
a ironizuj sobie ile chcesz :lol muszę kupić jeszcze dupowóz, a jakbym postawił MAMIE przed domem 3 samochód to już bym typowo spał w garażu :lol stąd decyzja o próbnym wystawieniu dziadula..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ironizuj sobie ile chcesz

skąd taki osąd? napisałem całkowicie poważnie Jarek. Twoje oczko w głowie, dopieszczone, w ori stanie i jeszcze po tej ocenie rzeczoznawcy i na sprzedaż... no ja bym nie oddał :P

 

ale słyszałem, że audica na rynku robiła nie mały zamęt więc rozumiem cel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja bym nie oddał
jak ktoś da te piniondze, to będziem gadać, póki co to mogę sobie równie prawdopodobnie po księżycu pospacerować :lol
ale słyszałem, że audica na rynku robiła nie mały zamęt więc rozumiem cel
robi gnój, zwłaszcza jak bart pokazuje swoje uzębienie do szyby pod podstawówką jak na prawdziwego borewicza przystało :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wmorde:lol

 

za mało bajury zostawiłeś w audioli, bo już by się powozili po mieście :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bier korzystaj, pół baku zupy, w schowku talony na darmowe ciupcianko , co jeszcze z kojotowozu wyciagnalem :lol

 

---------- Dodano o 00:14 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:13 ----------

 

Blopik a Ty śpisz dziś, czy bajerujemy ? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka z rana mondziolki.:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema szatany pozdrawiam wszystkich:beach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bart pokazuje swoje uzębienie do szyby pod podstawówką

kurcze chłopaki co to za desperacja rwac małolaty z podstawówki.

Poza tym głupota bo taka na audiole powie ze widziala kiedys takiego trupa u dziadka na fotografii. :)

A za mloda jest aby zrozumiec sens przekazu :)

 

żartuje oczywiscie, audiolka piekna, chociaz z podstawówką to troche was ponosi chłopaki.

 

dworkuje sobie aby rozluźnic atmosfere.

 

mnie to za żadne skarby na niebieskiego czy zielonego czy czerwonego by nie skusili.

 

wpadajcie chłopaki do mikstatu w piatek to popijemy troszke.

ja sie szykuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, filmów nie ogladasz , a raczej przeróbek - Borewicz parodia :D

mnie to za żadne skarby na niebieskiego czy zielonego czy czerwonego by nie skusili.

juz tak nie szalej, oddaj któregoś na dupowoz, bo szukam właśnie, sprawdzimy mozliwosci tego 2.0tdi :lol

 

 

wpadajcie chłopaki do mikstatu w piatek to popijemy troszke.
plan był, ale tatulek mnie poinformował, że przyjezdza i musze wracać na chatę na weekend znowu;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wracam w sobote, jeszcze masa weekendu zostaje do wyjorzystania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tak chcecie albo ogranicze się do Siema Siema
Siema :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema
jak się spi na nowej melinie ? kiedy robimy u mnie przeguby ? :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności