Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

e na radyjku chyba powiedzą ,musisz se Radek kupić CB zmniejszy prawdopodobieństwo mandatu ,ja mam i tylko na traski włączam już mi z 10 razy uratowało kilka złoty ,ale też niekiedy nie mówią dziady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
e na radyjku chyba powiedzą ,musisz se Radek kupić CB zmniejszy prawdopodobieństwo mandatu ,ja mam i tylko na traski włączam już mi z 10 razy uratowało kilka złoty ,ale też niekiedy nie mówią dziady

Mam na stałe zamontowane, czasem mówią, czasem nie.

W nocy to w ogóle lipa i milcząco.

A na fotoradara to ciężka sprawa z ostrzeganiem na CB miejscowi wiedzą o nich a obcy wpada i pozamiatane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moras automapa co innego godo

nie wiem jak wybierzesz ale jak przez poznan to jedz sobie przez leszno kościan a nie gostyń

przechwytywanieca.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam mam do zapłacenie fotkę ze Szczecinka a przez te rejony lecisz.

W Szczecinku stoi taki ładny fotoradar, że jak się człowiek zagapi, to zapomni zwolnić ;)

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/misc?url=/templates/zoom.pbs&Site=GG&Date=20090106&Category=SZCZECINEK&ArtNo=613232960&Ref=AR

Moro, radyjko na tej trasie jest jak najbardziej przydatne, bo w sezonie wystawiają przenośne fotoradary na potęgę i ustawiają je w miejscach, w których najwięcej zarobią-przy samych wjazdach do miejscowości-ogólnie na trasie Piła-Koszalin można spokojnie stracić prawko nie szalejąc, dzięki fotkom :(

Możliwe, że też jutro będę w Mielnie lub Sarbinowie (zależy, do czego łatwiej będzie wjechać)-chcę zajrzeć na jedno popołudnie-planuję wyjazd tak ok. 8:00, żeby do południa być na miejscu i wieczorkiem, po zachodzie słońca powrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no mi też tak pokazało muszę przemyśleć tą trasę czy piła czy wałcz a wsiądę na Poznań trasę znam jechałem kilka razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, jak ja bym nad morze popędził...:(

 

:fajnyCzego Tata Blop się nie przyznaje do...No własnie, jaki stopień pokrewieństwa...?:lol

To Juzuś wyczaił podobieństwo:-D

Blop.JPG

Till_lindemann.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dybry pany!

 

Gdyby ktoś się zastanawiał, czy iści na lekarza...

31cd6b3bded1814c5615ae8b9647e295.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że dentyści sporo zarabiają, to se jeszcze pod.upczą przy pracy:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
e na radyjku chyba powiedzą ,musisz se Radek kupić CB zmniejszy prawdopodobieństwo mandatu ,ja mam i tylko na traski włączam już mi z 10 razy uratowało kilka złoty ,ale też niekiedy nie mówią dziady
kup sobie nawi z mowymi mapami to podaje wszytskie foto i gdzie auta jeżdza ja mam aktualnie AutoMape 6.8.1 i jest cacy (moge komus wgrać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kup sobie nawi z mowymi mapami to podaje wszytskie foto i gdzie auta jeżdza ja mam aktualnie AutoMape 6.8.1 i jest cacy (moge komus wgrać)

Lepiej zabierz ze sobą na następnego spota i nie zamykaj auta :lol

 

Hejka Krzychu ;)

Jak sobótka ? Coś pomodziłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
kup sobie nawi z mowymi mapami to podaje wszytskie foto i gdzie auta jeżdza ja mam aktualnie AutoMape 6.8.1 i jest cacy (moge komus wgrać)

ja wolę moją fabryczną Rns510 i atenkę ,zresztą na mapie mało latam tylko jak numeru nie mogę odszukać to wklepuję ,kiedyś się jeździło na zwykłej papierowej i było najlepiej :P

dam radę ,kuwa mi nalał ujj na stacji paliwa dobije panu i jak dobił to pod autem bajura się skrapla poszło spustowym oszczędność w pupe mać :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak sobótka ? Coś pomodziłeś ?
założyłem turbo i wtryski ale nie pytaj co i jak bo jutro będe wymienal pomke paliwową tą co w baku jest. nawet nie zipnie wiec nie wiem co i jak z autkiem a i kulerek jutro wpadnie pod belkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Oj, jak ja bym nad morze popędził...:(

 

:fajnyCzego Tata Blop się nie przyznaje do...No własnie, jaki stopień pokrewieństwa...?:lol

To Juzuś wyczaił podobieństwo:-D

ty faktycznie wypisz wymaluj :lol no to budziki nastawione 3 rano razem z kurami przywitam niedziele :P

 

---------- Post added at 20:28 ---------- Previous post was at 20:28 ----------

 

jeszcze paciorek trzeba odmówić żeby nie było dziwnych przygód :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zabierz ze sobą na następnego spota i nie zamykaj auta
zastanawiam sie nad spotami bo tam KRADNĄ

 

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

 

kiedyś się jeździło na zwykłej papierowej i było najlepiej
co racja to racja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
założyłem turbo i wtryski ale nie pytaj co i jak bo jutro będe wymienal pomke paliwową tą co w baku jest. nawet nie zipnie wiec nie wiem co i jak z autkiem a i kulerek jutro wpadnie pod belkę

Rób foty dla potomności i kolegów ;)

zastanawiam sie nad spotami bo tam KRADNĄ

:haha

Jak następnym razem będę przejeżdżał to drzwi poświęcę a uja upoluję :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rób foty dla potomności i kolegów
spoko foty jutro porobie jajk zamontuje kulerek. ja o 4 rano skonczylem w tym garazu u kolesia bo szedl na 6 do pracy ja naszczescie mialem 2 zmiane ale urwica mnie prawie zabila i jeszcze pały nas zatrzymaly jak by nie mozna było 4 lysym w bialym golfie (kolegi) po mieście jeżdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności