Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

heheh sobie przypominałem z wczoraj , czy jest tu ktoś po alkoholu? Mina Morusa bezcenna

 

A cd pytania ?

"A wczorajszy czy dzisiejszy ?"

Odp - NO I WCZORAJSZY I TROCHĘ DZISIEJSZY :lol :lol

 

Pozdro Moro ;)

Jak to mój kumpel mawia - jak masz kaca najlepiej iść do tyry bo i tak masz dzień zje...... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no siedzę w robocie nawet wcześniej byłem jak normalnie :lol

no na drugi raz muszę być trzeźwy bo mnie odstrzelaliście jak :lol później już nawet nie wiedziałem z kim jestem w drużynie :lol

 

Pamiętajcie Alkohol to złooooooooo ,młoda mnie nie kocha :(

 

to pisałem ja smutny mundek moro :(

 

Macie pozdrowienia dla zajebis#@# ekipy (tak maniek Was nazwał i Grzesio co jak się budzi to ma 3 promile :lol:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie Alkohol to złooooooooo ,młoda mnie nie kocha

 

A kupiłeś chabazia wracając ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

nie i to był mój błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chabaź i tak tu nic nie zdziała, trzeba pokazać kto rządzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie i to był mój błąd

 

Oj to była jedyna szansa :hmm teraz będzie ciężko i drożej bo dziś to musisz w konkretny wiecheć zainwestować ;)

 

chabaź i tak tu nic nie zdziała, trzeba pokazać kto rządzi

 

:haha to niestety wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

śmiejcie się :lol mondzioły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiejcie się mondzioły

:glaszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za błędy trzeba płacić i to nieraz sporo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema Pany!

jak tam, pobawili się kulkami? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema Pany!

jak tam, pobawili się kulkami?

 

Też mieliśmy malowanie , tylko w mniejszym formacie :D

Zastanawiam się jak to możliwe, że z pomarańczowej farby mam fioletowe ślady :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze oprócz piwa nakirałem się farby, szpraju, kleju do tapet :lol i lekko mówiąc - żadnych remontów w najbliższym czasie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miałeś haluny i kiranie w gratisie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja se z rana 700 pelenów wydałem na amory i klocki :/ :hym b4 trzeba reanimować bo prawie 300 tysi na zegarze a pewnie amory z fabryki jeszcze.

Właśnie doczytałem żeby amory wymienić z tyłu to trzeba tapicerke w bagaju rozwalać , już widze cene tej usługi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To miałeś haluny i kiranie w gratisie

jeszcze mam fazunię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie doczytałem żeby amory wymienić z tyłu to trzeba tapicerke w bagaju rozwalać , już widze cene tej usługi :/

 

Kiślaq mi wczoraj opowiadał, że z jednej strony ze 2 godz się pałował żeby rozebrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oj taaak... :D

 

Dobra zabawa z tym jest. Najlepszy jest ten element plastikowy, z którego jakby pas wyjeżdża... tam to trzeba się przyłożyć żeby to zdjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po 5 dniach nieobecności. Przerwa długa, bo się oświadczałem :lol .

Widzę również, że spot się udał. Niemor felga i gleba boska. Dzisiejszą masturbację dedykuje Tobie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam po 5 dniach nieobecności. Przerwa długa, bo się oświadczałem

kiedy kawalerski? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał super krowa Zobacz post

Witam po 5 dniach nieobecności. Przerwa długa, bo się oświadczałem

kiedy kawalerski?

Jeszcze trochę, ale gdzieś tu czytałem, że tu już nikt nie pije :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności