Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

a tu tylko 9 zł w kiermanie więc nawet z garażem i wareczkami sie nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
a tu tylko 9 zł w kiermanie więc nawet z garażem i wareczkami sie nie chce

jak się nie chce nieroby to tak jest :lol nikt tam mi cycka nie umyje jak sobie sam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj dyszkę na mycie na bp na myjce bezdotykowej, później w garażu pasta tempo, odkurzaczyk i elegancko posprzątane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro ma rację, nie ma to jak paszczura swoja ręką pogładzić - tak nikt mu nie dogodzi.

 

Zimą to nie da rady, bo łapy by przymarzły.

Ale teraz ciepłota idzie to popołudniem jest pretekst żeby grilla odpalić na wspomaganie, a co bronksa po skrapianiu karkóweczki zostaje to spić trzeba nim się ociepli :lol

I pełna satysfakcja.

 

Jedynie pod blokiem to nie wypala, ale dla obszarników stoi otworem ;) taki luksus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

e tam ja tam już 4 lata myje pod garażem i git sąsiedzi nauczeni tylko mnie kiedyś jakiś podjepał i musiałem liczniki założyć dziady :lol Jednak ludzie to są uje :lol Panowie idzie ku lepszemu 9 kilo już zjechałem :] od sylwka plan to -15 do wakacji damy rade :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 kilo już zjechałem od sylwka plan to -15 do wakacji damy rade

 

Kurna jak Ty to robisz, ja liczę, że teraz jak cieplej to coś się "spali" ;) bo lipnie się zrobiło, chwilę z górki jakoś jechało

 

i zdechło...

Jakieś wczasy w siodle by się przydały, ew może nie będę dojeżdżał do stacji benzynowej tylko dopychał ostatnie 5 km :lol

Edytowane przez NiemoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

coś tam trenuje aerobowe pierdołki i trochę bokserskich treningów tyle co pamiętam i leci kupiłem sobie teraz l-karnityne i nie jem po 18 ,zero słodyczy.Dobra seryjka teraz :]

Dziś miałem po dziadka jechać bo miał na zaćmę operacje a się okazało że ma guza na płucach i rozbity mam baniak jak nie wiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt tam mi cycka nie umyje jak sobie sam

 

Święte słowa :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Święte słowa :lol

fifeczki już do mnie pędzą ,zamówiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś miałem po dziadka jechać bo miał na zaćmę operacje a się okazało że ma guza na płucach i rozbity mam baniak jak nie wiem

Wspolczuje...mialem kiedys podobna sytuacje. Przybrany kuzyn mial niby powiekszone wezly a okazalo sie ze rak i to calkiem rozbilo rodzine... 30 lat mial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka Chopy :) w tym smutnym dniu drenarzu portwela z okazji dnia paszczura :lol

Zyczenia ,,kobiałkom'' forumowym składamy tutaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=53463&page=66

Ponieważ jedyną forumowiczkę którą znam osobiście Asię,z poprzedniego ogólnopolskiego,złożyłem Jej życzenia na priva od nas wszystkich. :)

,,Nadejszła'' odpowiedź

 

Serdecznie Dziękuję Robercie :serducho :D

Pozdrowionka dla Ciebie, rodzinki oraz całej grupy zDolnośląskiej :kumple

 

Jeśli,ktoś ma ochotę to podziękujcie koleżance,za miłe słowo i złóżcie życzenia ,,babeczkom'' :)

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

kogo to dzisiaj upolowałem na Hallera 3b granat kombi DW 234 H coś tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa na ogólnopolski jest. Trochę zarobiłem w ferie to wydam w dobry sposób! Na wódę. :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano z rana :bry2

co tam Panowie, praca wre? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile osob na ogolnopolski chce cisnac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest temat o wyjezdzie :D

Mnie nie bedzie, wychodzilo mi ~600pln na wyjazd.

Za te same pieniadze w lubuskim spedze tydzien z ludzmi z kierunku w domku nad jeziorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chcę pojechać na ogólnopolski. ale chcieć a móc to dwie inne sprawy. motam tak żeby jednak pojechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

przecież można jechać w jedną furkę kilka osób wejdzie ,ja odpadam bo raczej miejsca mało będzie może jedno na przedzie tylna kanapa dla mojej pani + pokemonek ,ALEEEEE jakbym wyskoczył samotnik to panie klękajcie narody :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież można jechać w jedną furkę kilka osób wejdzie

 

:dobrze - paszczak ma 5 miejsc dla VIP (ze ściepą na CPN ;) ) i jeszcze bezpłatna miejscówka "na Popiełuszkę" w bagażniku :lol

 

U mnie zapisy otwarte :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności