Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:Napisał indi

kiedys byl to sie smial czy chcesz byc kolejnym sposrod milionow...

 

ogólnie ten koleś jest przykry, czasami to aż nie chce się oglądać przez niego

przecież to prawda passatów jest na pęczki nie rozumiem o co wam chodzi sami widzicie ile pasków śmiga dookoła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
przecież to prawda passatów jest na pęczki nie rozumiem o co wam chodzi sami widzicie ile pasków śmiga dookoła

jestem tego samego zdania ;)

aaa i lubie tego prowadzącego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja lubie kornackiego nawet bardzo. ciekawie prowadzi kazdy z programow...

ogolnie wtedy pociskal z tego ze jestes takim nikim jak masz paska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stwierdził fakt że jeżdżąc passatem jesteś tylko jednym z miliona, kup sobie alfę i będziesz bardziej oryginalny. Nie ma co dywagować bo Kornacki w tym zakupie widać stara się o każdym aucie mówić w podobny neutralny sposób. Jak dla mnie to gość robi 70% dobrej roboty w tvn turbo i jest najlepszym prezenterem tej telewizji:)

Edytowane przez Luq@sz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic:) jezdze na codzien tez fiatem i tez mnie to *j*e*b*i*e:)

co do kornackiego to po prostu przypomnialem co kiedys powiedzial o passacie 3bg. z jego wywodow mozna bylo zrozumiec ze nei lubi tych samochodow lub tez conajmniej ze nie jest ich fanem:) i tego tez mozna sie bylo spodziewac w dzisiejszym odcinku- jak ktos ogladal to niech sie podzieli wiedza. ja niestety juz nei mam tego programu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja niestety juz nei mam tego programu

zrezygnował z programów na rzecz nowego alu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem nad zakupem teraz 17" bo sa w niezlej cenie ale nikt mi nie odpowiada czy z takim et wejda do passka a...nie chce mi sie szukac na forum:)

 

---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

 

a juz cena opon...musialbym na uzywkach jezdzic:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zrobić nówki opony powyżej 16 cali to już dość spory koszt zwłaszcza z niższym profilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko, jeśli jest ktoś z obliża miasta GÓRA, czy mógłby obejrzeć te auto dla mnie, bo zamierzam zakup i ten wpadł mi w oko, a nie chce jechać kawałek aby się zawieść będe zoobowiązany.

Pozdrawiam

 

 

 

http://moto.allegro.pl/vw-passat-fl1...257056599.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie kornackiego nawet bardzo

ja go tez lubie , patrzec i słuchac nie moge tego buraka ktory prowadzi "jazda polska" o jezu jak ten chłop mi działa na nerwy gada jak do tumanów i te jego miny grrrrrrrrrr

w zakupie pokazali dwa paski, bardzo ladne, jeden z jasnym wnętrzem, skora z alkantara no miodzio wygląd ale 28 tys za 2001 rok no to trochę przesada ale kolesie się napalili na niego :)

Kornecki nic uszczypliwego nie dodawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam pytanko, jeśli jest ktoś z obliża miasta GÓRA, czy mógłby obejrzeć te auto dla mnie, bo zamierzam zakup i ten wpadł mi w oko, a nie chce jechać kawałek aby się zawieść będe zoobowiązany.

Pozdrawiam

 

 

 

http://moto.allegro.pl/vw-passat-fl1...257056599.html

aż mi serce zadrżało gdyby nie fakt że ma xenon i ori spryski sam bym jechał obejrzeć czy przypadkiem klucze które zostały w domu nie pasują do niego ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli chcieli paska i tak wlasnie zdecydowali tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooh, jakoś dziś ciężko mi się zebrać w pracy po weselu, a było nie byle gdzie bo pod Milenijnym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli chcieli paska i tak wlasnie zdecydowali tak?

 

Jakis ojciec i syn był, mam to nagrane na VOD, moge to jakoś zgrać na cyfraka i wrzucic to na youdupe jak ktos chce, ogolnie polewka z tych ziomali :D

Nie ogladalem od początku, przeleciałem sobie na passidła, to usłyszałem, że nigdy z VW nie mieli do czynienia przy okazji wyczaiłem, że w zwykłym pasku, nie było listwy chromowej we wnętrzu oddzielającej kolory w desce :) a także, że mam kubełkową kanapę z tyłu :D Kornik, wporzo typ ale wg. mnie najlepszy gość z TVN Turbo, to Patryk Mikiciuk z Legend, widać po nim podnietę motoryzacyjną jak u mnie :D

Edytowane przez jolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ten ch... z zarośniętym ryjem :lol z tvn to Adaś i ten łysy mają pojęcie raszta to pajace a największym chyba Prokop :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prokop ma za zadanie kozakować :D za to mu płacą, piękna fucha - dlatego stać go na M3 :glaszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ja tam mam m4 i to własne :lol Prokop to nędzarz hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów "zDolnego" Śląska g:DD

Przepraszam, że wcinam się tak w rozmowę, ale mam do was OGROMNĄ prośbę:padam:. Po długich poszukiwaniach perfum, jedyne miasto które mnie nie zawiodło to Wrocław. Sprawa wygląda następująco, zamówione perfumy czekają na mnie w sklepie, potrzebuję kogoś tak miłego, kto mógłby je odebrać i wysłać na mój adres. Sklep nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej i tu jest pies pogrzebany :rozpacz Może ktoś z was mógłby mi pomóc- proszę o PW, ewentualnie o kontakt telefoniczny 501-075-085. Będę dozgonnie wdzięczna :roza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności