Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

a ktoś jedzie do bielawy ??

 

No pewnie :) Już było o tym wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu ci sedris juz nie pasuje tdi??

mnie teraz martwia stosunki ceny ropy do gazu ale...jak juz wielokrotnie mowilem nie kupie auta w gazie chyba ze bedzie mialo silnik v6 minimum wiem ze szkoda silnika ale kasy tez szkoda...

teraz w tdi problemy sa z DPF zalezy gdzie jezdzisz...

 

Tak kolego indi chodzi mi wlasnie o te DPFy, nie kupie juz TDI bo maja problemy z tymi wlasnie rozwiazaniami. Dlatego teraz TDI w kosztach zrownal sie z Pb, pozatym skoro 2.0 TSI ma 200 koni no to co tu wiecej chciec? Marzeniem jest wogole Golf VI R20, 275 koni z 2.0?? i 4x4?? Mistrzostwo:)

 

Nie nudzi mnie moj Passat tylko ma juz 6 lat i bedzie coraz bardziej tracil na watosci, mozna dokladajac troche kupic wlasnie B6 2.0 TSI albo np. Golfa V 2.5:) Chodzi mi glownie o utrzymanie wartosci auta a nie o ladowaniu kasy w mojego. Jakos niemcy zmieniaja fury co 3 lata i jest ok:)

 

No wiec tak jak mowilem, w gre wchodzi juz raczej PB no i myslalem o jakims wolnossacym V6 lub V5 (przynajmniej turbo nie trzeba chlodzic:) ), ale turbo PB tez moze sie spisac, z tego co widzialem na stronach to wstepnie za dobra kase mozna wyrwac VW Jette z 2006 roku z silnikiem V5 170 koni + xenony + navi (lub GTI), Jetta tansza od Golfa V bo chyba cieszy sie mniejszym popytem, jak oceniacie Jetty?

Edytowane przez Sedris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

jak chcesz najmniej tracić to kup używkę , bo ja kupiłem mojego komforta salonowo coś pod 140 tyś jak nowy ,a po 3 latach dałem 50 koła .

Pytanie brzmi jak chcesz nie stracić ?

Jeśli chcesz się przesiąść na używkę b6 to teraz chyba najlepszy moment jak piszesz o kosztach

A silniczek zacny wybrałeś 200 koni w benzynie super ,coś mnie to pod import ze stanów podchodzi ?zgadza się ? :D

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie brzmi jak chcesz nie stracić ?

 

Kup B1 w dobrym stanie, on będzie tylko zyskiwał na wartości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem :)

Chopy ! Ai nid jor help. Wróciłem z pracy, chciałem sobie dolać płynu do spryskiwaczy. Podnoszę maskę a w okolicy podszybia, pod akumulatorem i serwem stojące jezioro :). Szybkie pytanko, rozumiem, że pod aku lub w okolicy jest gdzieś jakiś spływ, który się zapchał ? Jeśli tak, to czy odpięcie akumulatora spowoduje, że moje radyjko oryginalne się zablokuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zablokuje sie

do ori radia dodawali taka wielkosci wizytowki karteczke z kodem, na forum jest co tam trzeba wcisnac as i af czy jakos tak naraz

 

a co do tego jeziora to innego wyjscia nie ma tylko tam grzebac za odplywem...swego czasu mialem jezioro do polowy serwa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Panowie nie nadużywać alkoholu :lol [ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak zablokuje sie

do ori radia dodawali taka wielkosci wizytowki karteczke z kodem, na forum jest co tam trzeba wcisnac as i af czy jakos tak naraz

 

a co do tego jeziora to innego wyjscia nie ma tylko tam grzebac za odplywem...swego czasu mialem jezioro do polowy serwa

 

Do połowy serwa, o kurde hehehe.

Dziękuje indi. Poszukam gdzieś tej karteczki i pogrzebie na forum w sprawie odblokowania.

 

 

Moro reklama o piwku 1-sza klasa :D

Edytowane przez super krowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam we Wrocławiu zdolnoślązaków. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam we Wrocławiu zdolnoślązaków.

 

A ,witamy człowieka z dalekiej północy:) Może pojawisz się jutro na spocie w Książu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Witam we Wrocławiu zdolnoślązaków. :D

Powitać uuuu weselicho tuż tuż :D chyba bramę zrobię :D Jacek kiedy start ?

Jadę zaraz na Zielaka bo młoda se jakieś buty wymyśliła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może pojawisz się jutro na spocie w Książu?
Niestety jutro wracam do domu. Mlody ma klasówkę w poniedziałek.
Jacek kiedy start ?
O 17.00 ślub na Sudeckiej potem wesele w wieży ciśnień na Wiśniowej. Będę nietrunkowy bo psy u rodziców w domu i będę musiał raz wyskoczyć je wyprowadzić. Po weselu odsypiamy i w drogę powrotną. Jak by nie klasówka to wracalibyśmy w poniedziałek i do Książa pojechałbym nawet na wycieczkę. No znowu nie mam okazji z wami się poznać. Chociaż spotkamy się na ogólnopolskim. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!Pomocy!Jak wlaczyc tempomat w pasku 1.9 tdi 96KW 2003 rok?Manetka bez bocznego wlacznika na manetce,sterowanie w kierownicy.Dzieki z góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!Pomocy!Jak wlaczyc tempomat w pasku 1.9 tdi 96KW 2003 rok?Manetka bez bocznego wlacznika na manetce,sterowanie w kierownicy.Dzieki z góry!
Troszkę przesadzieś to są pogawędki dolnośląskie a nie dział techniczny. Ale skoro juz zacząłes to poczytaj KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wlaczyc tempomat w pasku

właczysz jak przeczytasz regulamin forum

to są pogawędki dolnośląskie

ta....z niewiadomoych przyczyn zawsze do naszego dzialu trafiaja takie durne pytania, 99 proc sa to pytania ludzi ktorzy w tym samym miesiacu sie zarejestrowali na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kockodo umyłeś autko?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta....z niewiadomoych przyczyn zawsze do naszego dzialu trafiaja takie durne pytania, 99 proc sa to pytania ludzi ktorzy w tym samym miesiacu sie zarejestrowali na forum
Spoko w naszym dziale też takie kwiatki się zdarzają. No nic panowie żegnam zdolny sląsk. Nawet nie dane mi iść na poprawiny. Trudno taka praca i tak mój syn się stara aby mi urozmaicić życie. Co do spotkania to ci co jadą do Spały będziemy mieli okazję wychylić. A resztę na pewno spotkam na jakimś spocie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności