Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

dziwadlo nie na te czasy na publiczne drogi w polsce...ogolnie koncept albo nawet dalekie marzenia producenta i wg mnie idace w zla strone sprzecznie z zamyslem firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś informacje na temat występowania freonu w klimie z passata b35i 2.0(2e) z 1990r ? potrzebuje wiedzieć, czy w tym roku wychodził pasek z klima na freon czy na nowy czynnik, a jeśli bywało różnie to jak odróżnić oba rodzaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lampa z tylu uszkodzona i zderzak do malowania, jeszcze do wymiany palniki w xenonach. Uszkodzenie udokumentowane, ale autko stoi sobie na niemieckich blachach do rejestracji i oplat (no tak przynajmniej miesiac temu stalo za wlasnie okolo 25 tys, sory za pomylke, moze juz sprzedane) kolo Audi A8 4.2 V8 za 27 tys i ludzie sie nie interesuja bo duzo pali i drogie utrzymanie.... A z opłat wynika ze samego podatku teraz sie zaplaci od wartosci przynajmniej 5 tys zl jak biegly oszacuje wartosc, wiec fura zapewne ze zrobieniem i wszelkimi kosztami wyszla by ze 12 tys zl wiecej:) Tak sobie glosno mysle, rzecz jasna:D

 

P.S. Jezdzilem tym autem, jedyne zastrzezenie to piszczace hamulce ale moze to od dlugiego stania, ewentualnie klocki i tarcze do wymiany a tak nie szarpie,silnik chodzi rowno i odpala na dotyk, torsen nie rwie i nie puka, tyle z moich doznan z jazdy:)

No to cena już standardowa :) U mnie przy zakupie wynikła tylko osłona przegubu :)

 

Mógłbym ten filmik oglądać codziennie na dzień dobry:

http://www.youtube.com/user/JayPrings#p/a/u/2/Wu7cDP1Y5Ws

Edytowane przez jolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to cena już standardowa U mnie przy zakupie wynikła tylko osłona przegubu

 

Mógłbym ten filmik oglądać codziennie na dzień dobry:

http://www.youtube.com/user/JayPring.../2/Wu7cDP1Y5Ws

 

Ja też!:) No i znowu mi smaka robisz, kurde:D

 

P.S. A może z filtrem stożkowym jolek?

Edytowane przez Sedris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też!:) No i znowu mi smaka robisz, kurde:D

 

P.S. A może z filtrem stożkowym jolek?

wg szkoda psuć fabrykę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wg szkoda psuć fabrykę

 

Tez racja, a sluchaj, mozesz mi fotki swojego cuda przeslac na maila? Poogladal bym, a i przewiezc mnie musisz!:D

 

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez racja, a sluchaj, mozesz mi fotki swojego cuda przeslac na maila? Poogladal bym, a i przewiezc mnie musisz!:D

 

[email protected]

Fotki wysłane, przewózka jak będzie okazja, zapewniona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeśli bywało różnie to jak odróżnić oba rodzaje

Na sprezarce jest napisane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przewózka jak będzie okazja, zapewniona

 

Trzymam Cie za slowa, zeby nie bylo ze nie obiecywales:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Radio Zet w programie "Dzwonię do Pani / Pana w bardzo nietypowej sprawie" Janusz Weiss wałkował temat olejów z niemiec na allegro , posluchajcie bo mozna sie posmiac :)http://www.radiozet.pl/Programy/Dzwonie-do-Pani-Pana-w-bardzo-nietypowej-sprawie

"......nasz cudowny rzad nałozyl na olej akcyze powołujac sie na przepis ktory sugeruje ze tej akcyzy byc nie powinno....." hahaha a najlepsze ze w komentarzach na stronie allegrowicz o ktorym mowa podziekowal Januszowi za reklame w Radio bo mial 400 proc wiecej zamowien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy :)

kogo mozecie polecic do reaktywacji turbiny. Chodzi mi o Wroclaw. Jak mozecie to podajcie numer tel. i nazwe ulicy.

z gory dzieki i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ależ sie ta pani męczy ......... w piekny sposób

http://www.youtube.com/user/charliej...32/KOAbuSA0ZMI

 

Nie wiem czy to takie fajne:P oprocz cyckow ma tez fajne miesnie ale raczej to mnie nie pociaga w kobiecie:P (znaczy sie to pierwsze tak, zeby nie bylo:D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole fajne miesnie niz zwałki tluszczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole fajne miesnie niz zwałki tluszczu

 

A ja wola ladne zgrabne cialko kobiety...:) bez miesni, bez tluszczu :) Ot taka:

 

http://www.etapetki.com.pl/tapeta/elisha-cuthbert-j103/7720/ - zwykła:)

 

Ale spoko, zeby zaraz sie nie zaczelo licytowanie kto ladniejsze zdjecie w necie znajdzie, hehe. Zmieniając temat, ja tam wole 4.0 W8, umieśniony:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie polecacie podjechać żeby kupić i wymienić przednią szybę? (może ktoś ma jakichś znajomych którzy się tym zajmują? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz raz polecalem Paputowi i tobie moge polecic u mnie w miescie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności