Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

A Ty co spać nie możesz? hihi:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy chcac pracowac w przyszlosci w czyms jak kghm musza siedziec po nocach i napier..lac jakies chore projekty...:( ale juz skonczylem na dzisiaj i co..i rano na zajecia ja pier... jak ja kocham swieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w miedzi chcesz siedzieć ? jak coś daj znać, załatwię dobrą cenę na skupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz dwa razy odmowiłem propzycji zapierd.... pod ziemia

pójde tam jak okna na dole wstawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bardziej na gore bede chcial cos z pomiarami, mapami, gps itp...jeszcze pol roku i bede myslal tylko w chu daleko do was

 

---------- Post added at 18:20 ---------- Previous post was at 17:09 ----------

 

ZIMOWE GRAND PRIX WROCŁAWIA

 

17 stycznia 2010 r. rozpoczynamy zimowe zmagania samochodowe na torze Rakietowa...

 

---------- Post added at 18:25 ---------- Previous post was at 18:20 ----------

 

i jeszcze jedno info... jakbysmy chcieli sobie sami polatac na rakietowej bo taki pomysl raz byl to znalazlem cennik

 

Wynajęcie toru na wyłączność do jazd sportowych samochodami: dla 1-3 osób - 250 zł/godz.+ VAT (305 zł brutto), dla 4-5 osób - 300 zł+ VAT (366 zł brutto), dla 6 do 10 osób - 500 zł+ VAT (610 zł brutto).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam bardziej na gore bede chcial cos z pomiarami, mapami, gps itp...jeszcze pol roku i bede myslal tylko w chu daleko do was

 

---------- Post added at 18:20 ---------- Previous post was at 17:09 ----------

 

ZIMOWE GRAND PRIX WROCŁAWIA

 

17 stycznia 2010 r. rozpoczynamy zimowe zmagania samochodowe na torze Rakietowa...

 

---------- Post added at 18:25 ---------- Previous post was at 18:20 ----------

 

i jeszcze jedno info... jakbysmy chcieli sobie sami polatac na rakietowej bo taki pomysl raz byl to znalazlem cennik

 

Wynajęcie toru na wyłączność do jazd sportowych samochodami: dla 1-3 osób - 250 zł/godz.+ VAT (305 zł brutto), dla 4-5 osób - 300 zł+ VAT (366 zł brutto), dla 6 do 10 osób - 500 zł+ VAT (610 zł brutto).

tylko w chu daleko do was

no pare km masz tu do nas

ale co tam jak juz dostaniesz skórzaną torbe i zapóścisz wąsa to se dom postawisz w okolicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja ... nie jestem w stanie sobie siebie z wasem wyobrazic:D

a ze skorzana torebka to bym jak tinky winky wygladal:) i jeszcze was..to juz pedofilia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzcie na ta abstrakcje...

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,7422481,Odlotowe_Polo.html

 

---------- Post added at 01:17 ---------- Previous post was at 01:15 ----------

 

zalozylem temat wpiszcie odlotowe polo...

 

pewnei jutro znowu dostane ostrzezenie bo nie potrafilem tego znalezc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezle, koles wymiata...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Chciałem się przywitać. Jestem nowym userem na forum. Może dwa słowa o mnie. Do tej pory latałem sierra coupe z dwu litrowym DOHC-em na pokładzie. Była ona wybebeszona w środku, posiadała 2 kubełki OMP oraz szperę . Przeważnie latałem na parkingu volvo przy ulicy Mydlanej lub na parkingu na osobowicach - bo blisko miałem na cmentarz :). Możliwe, że ktoś już mnie kiedyś minął lub ja kogoś z Was. Nie tak dawno temu przyszedł czas na zmiany i od października stałem się posiadaczem – oby szczęśliwy passata B5 kombi. Jutro postaram się założyć temat o nim w dziale „mój pasztet” . Generalnie mam nadzieję, że uda mi się Was poznać na jakimś spocie.

Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !

Chciałem się przywitać. Jestem nowym userem na forum. Może dwa słowa o mnie. Do tej pory latałem sierra coupe z dwu litrowym DOHC-em na pokładzie. Była ona wybebeszona w środku, posiadała 2 kubełki OMP oraz szperę . Przeważnie latałem na parkingu volvo przy ulicy Mydlanej lub na parkingu na osobowicach - bo blisko miałem na cmentarz . Możliwe, że ktoś już mnie kiedyś minął lub ja kogoś z Was. Nie tak dawno temu przyszedł czas na zmiany i od października stałem się posiadaczem – oby szczęśliwy passata B5 kombi. Jutro postaram się założyć temat o nim w dziale „mój pasztet” . Generalnie mam nadzieję, że uda mi się Was poznać na jakimś spocie.

Pozdrawiam Marcin

 

Witam Cie "świeżaku", a czy Ty aby nie znasz przypadkiem braci Kosiarzy z fanklubu Sierry i z degeneracja.pl? :)

 

Zakładaj dział "mój passat", ciekaw jestem co tam masz:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy Ty aby nie znasz przypadkiem braci Kosiarzy z fanklubu Sierry

 

Pomarańczowa XR'ka z wolnossącym 2.9 V6. No chyba, że już mają kompresor albo turbo i mam nieaktualne info hehe. Pewnie, że znam Kosiarzy z klubu sierry, wyścigów na ćwiartkę w Skarbim czy jakiś spotów lokalnych. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Witaj Super Krowo ;)wlepe załaduj na dupsko ,może sie gdzies spikniemy na mieście pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Super Krówko. Często bywam we Wro. lecz jeszcze żadnego forumowicza nie udało mi się spotkać.

A co do filmiku o Polóweczce to nieźle wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa XR'ka z wolnossącym 2.9 V6. No chyba, że już mają kompresor albo turbo i mam nieaktualne info hehe. Pewnie, że znam Kosiarzy z klubu sierry, wyścigów na ćwiartkę w Skarbim czy jakiś spotów lokalnych.

 

No widzisz, to znam tych samych ludzi, Wojtek to moj kumpel:) a co On tam chcial wlozyc do tego 2.9 V6 to compresor, ale na razie jest podtlenek azotu i wymiata tym autem strasznie:) Tez dawno Go nie widzialem...

Edytowane przez Sedris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanczące golfy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Wariat jak chcesz te chlapacze,co gadaliśmy na spocie, to napisz bo jak nie to wywalam dziady na śmietnik ,mam 4 na całe autko ale nie wiem czy ci podejdą pod b5,daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paput wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!:675:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności