Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh pozostaje mi tylko współczuć i życzyć powodzenia w walce z tymi partaczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx w poniedzialek zaprowadze do nich samochod...dobrze ze jest juz drugi dupowoz bo tragicznie by bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak dlugo czekalem zeby oddac w dobre rece dach do malowania

no to fakt :/

jak cos masz mnóstwo świadków że przed malowaniem był w lepszym stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jak to trzeba było nie płacić jak spierdolili masakra

takie rzeczy nie przechodza, prawnie musi zaplacic bo mu samochodu nie wydadza a dopiero pozniej moze sie z nimi sadzic lub cos,kumpel nawet policje wzywal i ****

Wspolczuje Indi. Pewnie nerwow cie bedzie sprawa duzo kosztowala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak cos masz mnóstwo świadków że przed malowaniem był w lepszym stanie

No jasne ja widziałem dokładnie ;) Pamiętam dobrze każdą ryskę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
takie rzeczy nie przechodza, prawnie musi zaplacic bo mu samochodu nie wydadza a dopiero pozniej moze sie z nimi sadzic lub cos,kumpel nawet policje wzywal i ****

Wspolczuje Indi. Pewnie nerwow cie bedzie sprawa duzo kosztowala.

 

i właśnie to jest takie gówno ,że człowiek jest skazany na partaczy a później nim wygra sprawę poniesie pewne koszta i naszarpie się nerwów.Dziadostwo pier......ne ,koniecznie zanim zaczniesz coś im gadać poproś o fakturę żeby się nie wypieli ,bo znam kilku takich cwaniaków ,poza tym na usługę powinna być gwarancja z reguły od 6 michów do roku,ja miałem tak w cordobie mi grill pomalowali i zaczęło się zdzierać ale po okresie gwarancji i co mi pozostało na drodze prawnej wielki c...,tylko powybijanie szyb ale to ci kosztów nie zwróci więc nie polecam ,może tylko ulżyć :D

Z tego wszystkiego wypije sobie browca i zapale e papierosa :)

Indi napisz proszę gdzie jest ten warsztat żeby nikt z nas nie trafił do tych dziadów

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak "BRC GENIUS MB 1200" a cała instalacja to "Sequent 24MY07"

krecik ty masz takie problemy z instaką BRC

ja miałem w audi taka i tez potwierdzam ze jak dawałem po garach to mi sie automatem na benzine wrzucało bo gaz nie nadanrzał do komory spalania dolatywac:))))))))

 

---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 20:02 ----------

 

a tak na marginesie koledzy--- moj kolega z lubina za jakąś tam opłata przerabia navi mfd na jezyk polski :)sprawdzone w moim pasikoniu

 

---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 20:05 ----------

 

jak cos to PW-dam namiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurig83 w sumie na instalke nie mogę narzekać bo spisuje się świetnie o ile nie dorzucę do pieca. Jeżeli kręcę go do 5000obr/min to nic się niechcianego nie dzieje, dopiero powyżej 5200-5300obr/min się przełączy, a i pojemność motorka nie pozwala na zbytnie szaleństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie z tym lakiernikiem jest taki problem ze miala to byc jedyna radosna chwila w tym miesiacu...a skonczylo sie tym ze klopotow masa na kupie...

bedzie sie ciagnelo i ciagnelo teraz...lakiernik byl polecony przez kumpla...jest na zapleczu bazy 7siodemki na pulaskiego...musial robic jakis synek albo ktos na szybko i spierdolil...pojade w poniedzialek i zobaczymy ile bedzie to trwalo..:(

dzieki za slowa otuchy...

 

 

btw bylem ostatnio na quadach i jest tam tor do paintballu...300 kulek na 4 godziny bodajze 80 zl co wy na to??pelny osprzet i jakis tam tor jest:) wroclaw psie pole....moze zamiast sulistrowiczek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wroclaw psie pole....moze zamiast sulistrowiczek??

a nocleg w okopach?;) a ile piw dają za długopis;);););)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam po naszemu gadaja wiec bro za dlugopis nie bedzie:) i nic poza tym polem nie ma mozna grilla potem gdzies w polu zrobic:)jak piszemy o 2 dniowym spocie to jakos sie ekipa nie zbiera:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
btw bylem ostatnio na quadach i jest tam tor do paintballu...300 kulek na 4 godziny bodajze 80 zl co wy na to??

 

Ja tam na kazdy spot na tak:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Naczelnik Mieczysław Dyrektor Kresek wrócił :)! Witamy Was sołtysie:)!A ja to nawet wczoraj we Świdnicy byłem i u barmana kawe piłem /tylko zapomniał rozwinąć czerwony dywan ale to pikuś;)/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

indi i co tam z autkiem i tymi sqrw..... ? No pisz coś bom ciekaw i daj namiar jak Cię ludzie proszą by się tam nie wbić czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
indi i co tam z autkiem i tymi sqrw..... ? No pisz coś bom ciekaw i daj namiar jak Cię ludzie proszą by się tam nie wbić czasem.

 

Luknij 6 postów wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups hihi:D jestem po nocce więc sooooryyyy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale to chyba dobrze dodatkowy dopływ mocy jak na benzinu wskoczy bo na gazie tak nie pojedzie przy tych obrotach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dam znac w poniedzialek jak zobaczymy co powiedza chwilowo nie chce o tym myslec bo mnie skreca...dodatkowo bedziemy pisac skarge na policje na wydanie danych osobowych i niewlasciwe postepowanie przy wypadku siostry cyrk normalnie...i jeszcze zjebali mi montaz okien w domu...ehh wszystko sie pie rdoli do tego praca i szkola sie wali...

 

 

dobra i pytanie z serii ciekawych:) czy ktos z was zna sie cos na ps2 bo chcialbym jakas przerobke siostrzencowi zrobic...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Nie martw sie Indi po burzy zawsze słońce świeci ,wszystko się poukłada a co do ps2 napisałem do kolesia co przerabiał mi xboxa ale coś nie odpisuje,jakby co dam znać i numer na pw co i jak może ps2 też robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przerobke siostrzencowi zrobic...??

a na co chcesz to przerobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności