Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze zamontowac mozna, ale juz w vagu ci nic pozmieniac nie moge, bo nie mam do CANA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Kurcze zamontowac mozna, ale juz w vagu ci nic pozmieniac nie moge, bo nie mam do CANA.

 

 

niema nikt z chłopaków orientujesz się ?czytałem trochę na forum i u jednych trzeba zmieniać u innych nie niewiem od czego to zależy mało sie na elektryce znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jakiej okazji usterka techniczna?? wlasnie nie jest to usterka tylko przerobka niedozwolona auta

 

w b6 to prawie standardem moglby by byc hidy wiec tam bym sie mniej martwil o kontrol i sprawdzanie tego ciekawe tylko jak wlasnie elektryka na to zareaguje

 

kresek myslales juz nad halogenem o ktorym kiedys nawet cos gadalismy?

ja bym to wziol do pracowozu czyli brava tam juz jest halogen a w b5 jak wiadomo byl w lampie glownej i dolem ICka zaslanialoby cokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indi a jaki problem:)

Kupujesz HIDa i montujesz nie ma coduzo gdybac.

 

Przerobka jest wtedy gdy jest stala i nie da sie powrocic do stanu homologowanego.

 

W zyciu nie dal bym sie namowic na 500zl mandatu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko co moze byc spowodowane błedem 575

:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki platek ??? wczesniej sa andrzejki ! kolego ZYNDRAM
Kolego oplatek to taka tradycja forumowa.

Jest to ogolnopolska akcja, a nie regionalna

 

chyba wiecej nie musze wyjasniac.

 

pytanie tylko czy ktos od was ma checi i ochote sie zjawic na oplatku ogolnopolskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym terminie bedzie u nas pewnie nasz regionalny oplatek, wiec na ogolny nikt nie pojedzie.

Wiekszosc regionalnych by w ogole nie pojechalo, nieliczni z checia by pojechali na lodz, ale wtedy regionalny by sie nie odbyl.

Takze thnks za zapro, ale niesety termin nam koliduje:)

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki, no przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam następny problem - chyba paliwo skopane było - szykuje mi się naprawa Passka :( 3ci pompowtrysk ma problemy :( zaraz jadę do qmpla spr. co go boli.

16687 - błąd - może być nieciekawie i kasiorka w plecy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz paragon ze stacji to moze jest szansa udowodnic ze przyczyna defektu to paliwo i tak mocno nie ucierpisz

 

---------- Post added at 09:13 ---------- Previous post was at 09:02 ----------

 

aaa dalem wczoraj po heblach na parkingo i nic auto nie sciagało ! ale nie słyszalem zadnego działania w kołach ani nie czułem nic pod pedałem . bede dalej sprawdzał bo wydaje mi sie ze kiedys to działało inaczej tak ze wszystko czułem .a moze testy zrobie jak spadnie snieg? doczepilem sie do tego abs ! ale tak mnie to meczy ze moze nie dziłac ze szkoda gadac. ile kosztuje ewent. naprawa???

 

---------- Post added at 09:15 ---------- Previous post was at 09:13 ----------

 

moze goscie cos zepsuli jak zmianiali tarcze i klocki ??? a moze wczesniej jak rozpinali zawieszenie ?przy wymianie wahaczy ?// co wy na to ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

jedź do innego mechanika niech zerknie ,nikt tu raczej nie pomoze zdiagnozowac problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlacz Vaga i bedzie wszystko wiadomo:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze goscie cos zepsuli jak zmianiali tarcze i klocki ??? a moze wczesniej jak rozpinali zawieszenie ?przy wymianie wahaczy ?// co wy na to ???

 

Możliwe że podczas wymiany tarczy jak ją ściągali, albo ruszali zacisk ham. lub rozpinali półośki to pukneli w koronkę na półośce a jest to element ABS, i czujnik widzi że koło się obraca. A jak jest uszkodzona to mogła dodatkowo uszkodzić czujnik i ABS nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w porzadku musze tylko znalezc gdzie tanio mi to zdiagnozują . nie popuszcze tym w warsztacie za uszkodzenie ! ile tak średnio biora za podłaczenie pod kompa?

 

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 18:58 ----------

 

nieeee ja patrzyłem im na rece jak to robili przecież i nic nie widziałem zeby rozpinali półoski ??? tarcze stare same spadły , załozyli nowe i tyle . moze ci drudzy od zawieszenia cos nie tak podziałali ich tak mocno nie sprawdzałwem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cos to pisz na pw, przyjedziesz i podepniemy pod vaga, moze cos znajdziemy ja mieszkam przy gajowickiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ale nie kumam co tro pw ?? jesteś 5 min drogi ode mnie

 

---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:20 ----------

 

troche strach sie podpiac i dowiedziec że czeka cie robota tego i owego .. to jak wyrok na tomografie lepiej może nie wiedzieć ? żartuje ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki ale nie kumam co tro pw ??

 

Prywatna wiadomość, klikasz na czyjś nick i tam masz "wyślij prywatną wiadomość do użytkownika" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o i młodego miło posłuchac szacunek ! fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności