Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

np odciecie kompa i paliwa w 2 roznych nieznanych nikomu miejscach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem jakiś czas temu małe zabezpieczenie. Nie zapłaciłem dużo, bardzo zmyślnie zrobione i po maturze w sumie 7 moich kumpli przez ponad dwie godziny próbowało pasia odpalić i się nie udało. Jak chcesz więcej szczegółów to pisz na PW. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i po maturze w sumie 7 moich kumpli przez ponad dwie godziny próbowało pasia odpalić i się nie udało.

wpuśc złodzieja odpali go szybciej niz ty kluczykiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po tak długim czasie nie obecności widze że same ciekawostki u mnie nic się nie zmieniło poza tym że dorobiłem sobie kluczuk to mojej niuni i to nie byle jaki tylko zwany "scyzoryk " robiłem go w świdnicy spotkałem kolesi na giełdzie we wrocku ale nie miałem wtedy siana oraz auta ze sobą ale pojechałem do nich i po sporawie pozdrowionka !!!

 

Ps: indi kupiłeś głośniki do furki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilowo olalem temat:) miales to bym je kupil a jak nie masz to nei chce mi sie szukac:) wiecej czasu teraz w sluzbowym spedzam a tam gra gownianie ale klima dziala koncertowo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chwilowo olalem temat miales to bym je kupil a jak nie masz to nei chce mi sie szukac wiecej czasu teraz w sluzbowym spedzam a tam gra gownianie ale klima dziala koncertowo

 

Aha oki ja mam urlopik 2 tygodnie zjarałem się już od słońca na maksa podczas polerki giganta teraz to aż strach jeździc:) tak wypicowane autko jak nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam polerowales? czym (maszyny i reszta srodkow)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam polerowales? czym (maszyny i reszta srodkow)?

 

Krzysiek no co ty sam polerowałem pot ciekł po dupie jak nie wiem co kupiłem tempo i jechane z koksem . A i jeszcze jedno potrzebuje listwe boczną prawą tylnią na drzwi orientujesz się gdześ w pobliżu pytałem na placu zgody we wrocku ale krzykneli mi że ja cierpiedole podziękowałem im i dowidzenia niechce kupowa na alegro wole sam najpierw zobaczyc jak masz jakies znajomści to dawaj znaka oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wpuśc złodzieja odpali go szybciej niz ty kluczykiem

 

No tu masz rację, ale zawsze jakieś utrudnienie jest i więcej czasu by mu zeszło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam gos

czesc mam problem z szybą od kierowcy przy zamknieciu automatycznie sie otwiera czy ktos moze wie co moze byc przyczyna myslalem ze sterownik cofortu ale nie.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbował wjeżdżać po skosie? ;) ja bym swoim wjechał:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to tylko tyłem dałoby jeszcze radę zjechać. Myślę, ze udałoby mi się przekroczyć próg ale to tylko połowa sukcesu. Wjazd do garażu to na 200% spotkanie dokładki zderzaka z betonem. Marek załatw sobie porządny młot z udarem:D skuj trochę podjazd, wygładź wjazd do garażu to spróbuje ponownie;) a na spocie zmierzę jaka jest różnica między serią a moim paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nadal poszukuje kogoś z leciutką glebą...

 

No to musimy zrobić jakiegoś spota tam we wrocku, załadować się do twojego auta w 5 albo i nawet więcej osób i sprawdzić czy wjedzie :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym na dole zjazdu ustawiał sobie deski a na górze też coś można wymyślic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesc mam problem z szybą od kierowcy przy zamknieciu automatycznie sie otwiera czy ktos moze wie co moze byc przyczyna myslalem ze sterownik cofortu ale nie.pozdro

podobny objaw mozesz miec w przypadku gdy masz cos skopanego z zamkiem w drzwiach ktory po zatrzasnieciu moze sie lekko przekrecic przez co tworzy sie niejako sytuacja w ktorej kluczyk bylby w drzwiach i byl przechylony w strone zamkneicia lub otwarcia co powoduje otwarcie lub zamkniecie drzwi. mialem podobnie w drzwiach pasazera ze mi sie sama lekko uchylala. ja tylko pokrecilem kluczykiem w tym zamku (i tak byl zepsuty) i juz sie nic nei dzieje:)

 

---------- Post added at 11:18 ---------- Previous post was at 11:17 ----------

 

co za pech.. http://www.v10.pl/Henry,Surtees,smiertelny,wypadek,18latka,33588.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senna też zginął podobnie, przez uderzenie kołem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Senna też zginął podobnie, przez uderzenie kołem :/

ale swoim dostał.

oglądałem akurat wczoraj te wyścigi tam co chwile coś się działo, myślałem że tam mają też te zabezpieczenia na koło tak jak w F1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale smierc mega pechowa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności