Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, dobry serwis do VW jest koło Mc Donaldu, na terenie stacji paliw - Sokólski

Rowniez polecam Jacka , aktualnie moja fura u niego jest w remoncie a z Wroclawia ja tam zawozilem bo wiem ze bedzie dobrze zrobione. Niestety prawie dwa tygodnie czekalem na przyjecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chetnie bym Ci sprawdzi autko i zobaczyl jakie bledy moglyby Ci wyskoczyc
Barman masz taką możliwość sprawdzenia go pod kompem nie ma sprawy możemy sie umówić (oczywiście zapłace), tak czy inaczej ja chce jutro lub pojutrze do mechanika podskoczyć i podpiąć go bo jestem bardzo ciekawy co sie mogło stać.

 

---------- Post added at 19:23 ---------- Previous post was at 19:22 ----------

 

Kolego, dobry serwis do VW jest koło Mc Donaldu, na terenie stacji paliw - Sokólski. Polecało go już kilka osób, osobiście nie sprawdzałem, bo jak pojechałem, to koleś stwierdził, że tak starych aut, jak mój pasek nie robi... Drugi dobry serwis to koło wiaduktu kolejowego na Wrocławskiej, robią tylko auta VAGa. Szefem jest koleś, który pracował w serwisie autoryzowanym VW. Co do regeneracji turbin. Daj mi czas do jutro, to ci dam ewentualnie namiary, bo mój kolega miesiąc temu regenerował turbo w VW Touran 2006r, 1000zł dał, ale mówi, że porządna robota. Jutro dowiem się co i jak i Ci napiszę. pozdro
spoko paput jak masz taka możliwość to czekam każda pomoc sie przyda.

 

---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:23 ----------

 

QusQus teraz Ty masz problem Ja miałem też ten spadek co ci pisałem i było coś z tym ciśnieniem, ale juz naprawiłem I jeździ fajnie
Niestety Teo niestety :( A jak ci smiga po podkręceniu ??

 

---------- Post added at 19:27 ---------- Previous post was at 19:24 ----------

 

bankowo jesli nie odzyje po restarcie silnika to nie jest tylko tryb awaryjny tylko cos ci sie wysralo tak bardziej niz zapchana turbina.

regeneracja tak jak pisal barman w okolicy olesnicy w miejscowosci borowa jadac od wrocka skrecasz w lewo -w prawo jest drugi i sie bardziej oglasza i ma drozej i nikt go nie poleca

1000zl za regeneracje to sporawo 800zl to ok cena ja kiedys 700 placilem ale w innym aucie

 

po restarcie auto powinno normalnie ciagnac gdyby to tylko turbina byla

Indi niestety nawet po restarcie lipa dalej zamulony a jeśli chodzi o oleśnice to jak nie będe mial wyjscia to pojade tam a czy to kosztuje 1000 czy 700 dla mnie liczy również sie żeby gwarancje na to dali bo słyszałem że nie chcą na długo dawać a w Warszawie słyszałem że nawet do 24 miesięcy dają gwarancję

 

---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:27 ----------

 

witam jestem nowy
Siema Boguś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko paput jak masz taka możliwość to czekam każda pomoc sie przyda.

 

Oki, to odnośnie regeneracji to dowiem się jutro co i jak.

 

Póki co masz namiary na ten servis aut VAGa koło wiaduktu. Auto Danmax, Wałbrzych ulica Wrocławska 16, telefony:

074 840 61 01

0 606 415 316

0 603 992 519

 

Serwis Sokólskiego telefon 074 842 90 08 pozdro

 

witam jestem nowy

 

No również witam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(#1480)

Bogdan miasto:Ropczyce

Siema! To na Dolnym Śląsku? A nie na Śląsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema! To na Dolnym Śląsku? A nie na Śląsku?

 

A ja z mapy widzę, że to koło Tarnowa, więc województwo podkarpackie jak coś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Barman masz taką możliwość sprawdzenia go pod kompem nie ma sprawy możemy sie umówić (oczywiście zapłace), tak czy inaczej ja chce jutro lub pojutrze do mechanika podskoczyć i podpiąć go bo jestem bardzo ciekawy co sie mogło stać.

 

Hmmm... Jak jestes z Walbrzycha to mozesz jutro pod wieczor podjechac do mnie jesli Ci sie chce... Oczywiscie zadnych pieniedzy nie chce. Moj numer jak cos: 504-782-807.

 

ja z mapy widzę, że to koło Tarnowa, więc województwo podkarpackie jak coś.

 

Dokladnie tez sie zdziwilem jak kolega sie u nas przywital :) Moze mial taki zamiar i wita sie we wszystkich regionach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QusQus daja rok gwarancji i robia podobno jako jedni z najlepszych w pl chociaz tam zadnej filozofii poza wywazeniem tego potem to nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krecikwzt jeszcze raz dzięki za podłączenie.

 

P.S Siema Bodziu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ma ktoś może z Was na zbyciu tylny oryginalny znaczek VW do B4 na klapę?? Niestety jakiś czas temu jakiś h** się zaopiekował moim i mnie zaczęła wqrzać ta dziura po znaczku. Jak coś to piszcie tu lub na priv. dzięki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paputek ja bede mial bo likwiduje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam z b3 ale to to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja wpiszę się do Księgi Skarg i Wniosków:p.

Dysponuje ktoś z Was miernikiem grubości lakieru? Świdnica, Wałbrzych i okolice?

Mam już autko na oku i żeby podjąć ostateczną decyzję muszę sprawdzić grubość lakieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może i ja wpiszę się do Księgi Skarg i Wniosków.

Dysponuje ktoś z Was miernikiem grubości lakieru? Świdnica, Wałbrzych i okolice?

Mam już autko na oku i żeby podjąć ostateczną decyzję muszę sprawdzić grubość lakieru.

 

Ja mam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Jak jestes z Walbrzycha to mozesz jutro pod wieczor podjechac do mnie jesli Ci sie chce... Oczywiscie zadnych pieniedzy nie chce.
Barman dzieki za pomoc ale ojciec dzisiaj w swoim warsztacie zalatwil mi full service by sprawdzic co i jak :) Chyba żeby coś nie wypaliło to dam znac. Dzięki z góry jeszcze raz za pomoc Tobie i wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Barman dzieki za pomoc ale ojciec dzisiaj w swoim warsztacie zalatwil mi full service by sprawdzic co i jak :) Chyba żeby coś nie wypaliło to dam znac. Dzięki z góry jeszcze raz za pomoc Tobie i wszystkim :)

 

Spoko. Nie masz jak na razie za co dziekowac! :) Daj znac co i jak z autem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
krecikwzt jeszcze raz dzięki za podłączenie.

Nie ma za co ile umiałem tyle pomogłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak mało osob jedzie na Ogólnopolski z naszego regionu? Proszę o odpowiedź!

Pozdrawiam (wstydźcie się, proszę się wytłumaczyć!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nie pasuje termin smigam na wakacje ktore planowalem wczesniej:(gdyby nie to to bym skoczyl nawet gdyby to bylo choc tydzien pozniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, kupiłem ostatni hurtową ilość wlepek naszego ulubionego forum. Jeśli ktoś jest chętny na wlepę, proszę o kontakt. UWAGA: WLEPY TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA DOLNOŚLĄZAKÓW!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności