Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

mi AFN pali bez zajakniecia i silnik chodzi rowno za co go szanuje

jedynie wqrzony jak wracam 2 dni z rzedu do samochodu po 11 godzinach pracy a tam szyba od wew zamarznieta:(

moze jak wam gasnie to wina lezy po stronie filtra paliwa...moze tam juz jest syf woda sie zbiera albo cos i to zamarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
paliwo nie dało rady w temperaturze -24 - -27

Wczoraj rano jechalem pod boleslawiec o 6 rano wyjechalem,-24 stopni, na autostradzie co jakies czas staly tiry na awaryjnych w ktorych paliwo zamarzlo :/

Jak juz dotarlem caly zmarzniety poniewaz nagrzewnice mam zapchana to jeszcze 4 godziny mialem prace na dworze, masakra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze jak wam gasnie to wina lezy po stronie filtra paliwa...moze tam juz jest syf woda sie zbiera albo cos i to zamarza

ja filtr paliwa wymieniałem latem, mi tam pare razy tylko zgasł i po chwili odpalił a później chodził dobrze

 

 

Wczoraj rano jechalem pod boleslawiec o 6 rano wyjechalem,-24 stopni, na autostradzie co jakies czas staly tiry na awaryjnych w ktorych paliwo zamarzlo :/

Jak juz dotarlem caly zmarzniety poniewaz nagrzewnice mam zapchana to jeszcze 4 godziny mialem prace na dworze, masakra :/

 

słyszałem po radiu jak nażekali niektórzy kierowcy

Edytowane przez krecikwzt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś odpalił mi za trzecim razem a świece grzałem po razie przy karzdej próbie i za trzecim razem zagadał, silnik według mnie chodził równo

Ale podczas jazdy do pracy miałem problem bo pare razy silnik mi zgasł na autostradzie i problem z jazdą miałem tak jakby paliwa brakowało chyba paliwo nie dało rady w temperaturze -24 - -27

 

 

A mi we wtorek przy -22 st paliwo zamarzlo, ale zagadal za 3 razem:cool: Jak juz pisalem w innym poscie, paliwo przy -18 st juz zaczyna sie parafinkowac (a mam VERVE niby do -26):633:

 

Mialo nie byc juz mrozow a tu dzisiaj rano przychodze do auta i -17 st, co prawda odpalilem za pierwszym razem ale czuc bylo ze cos troszeczke mozolniej niz zwykle:D krecilem 3 obroty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jutro ktoś będzie miał ochote wpaść do Legnicy na ślizganie się po lotnisku na lodzie w trudnych warunkach pod okiem fachowców

Tu jest link do tej imprezy

http://fakty.lca.pl/news,15049,Rajd_na_lodzie.html

Zaczyna się o 9.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem :) wrzucam moje fotki.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wrzucam moje fotki.........

 

Wrzucaj :) Było naprawdę spoko :) Chociaż z deczka zimno ale jak zawsze wesoło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jutro ktoś będzie miał ochote wpaść do Legnicy na ślizganie się po lotnisku na lodzie w trudnych warunkach pod okiem fachowców

Tu jest link do tej imprezy

http://fakty.lca.pl/news,15049,Rajd_na_lodzie.html

Zaczyna się o 9.00

 

orientujesz sie w cenach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde nie kojarzę większości aut... Napiszcie mi na podstawie ostatniej foty który pasio jest czyj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie 2 kockodo :)

 

Od prawej:

 

indi,MALON_GT,sedris,motomaniak,saseta,90PS,turbo919,kockodo,Bang-Bang g:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I jeszcze niech ktoś powie co to jest? :5b3c2c4c973123d6m.jpg

 

dodajmy dla ulatwienia konkursu ze znajduje sie to w passacie b6 pod maska przy podszybiu niemal

a i passat jest koloru srebrnego jesli to cokolwiek moze komus pomoc:)

swoja droga rozwala mnie ten reczny w nim:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze niech ktoś powie co to jest? :

 

A ja moge napisac co to jest?

 

A jak spocik sie dalej krecil? Bo ja sie wrocilem do McDonalda w ktorym siedzieliscie po szybkie gastro ale juz nie zagadalem bo czas czas czas:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja moge napisac co to jest?

To pisz.

A jak spocik sie dalej krecil?

Postali, pogadali i się rozjechali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogranicznik, sluzy do równego ustawienia maski przedniej. Taki bufor co by sie maska nie opuszczala za bardzo:) VW musi miec rowne szczelinki a te zawiaski liiipa:634: Co wygralem??:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogranicznik, sluzy do równego ustawienia maski przedniej. Taki bufor co by sie maska nie opuszczala za bardzo:) VW musi miec rowne szczelinki a te zawiaski liiipa:634: Co wygralem??:D

Dzięki za odpowiedź. Tak właśnie przypuszczaliśmy :D A co wygrałeś? Nie wiem to cza indiego pytać, on napisał że to konkurs :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok. A co do Spotu fajni ludzie z Was, co prawda z ekipy wrocławskiej tylko jednego kolege poznaje:) Szykujcie kolejne spotkania i ja jestem zawsze:cool:

 

 

P.S. Saseta, z Ciebie tez rowny gosc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności