Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielkim smutkiem pragnę poinformować o tragicznej śmierci naszego forumowego kolegi Mariusza.

Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali.

Nie ma słów by opisać żal i współczucie, jakie w tej chwili odczuwamy.

Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia.

 

Kondolencje można składać TU

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było szansy poznać kolegi a tu trzeba żegnać. Kondolencje dla rodziny i jego kumpli oraz znajomych. Niech spoczywa w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lover stówka i wiele lat życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Poszukuję jakiegoś sprawdzonego serwisu we Wrocławiu i okolicach w celu diagnostyki i przejrzenia auta przed zakupem.

Chciałbym zakupić Passka B6 3.2 VR6 FSI.

Dzwoniłem do ASO Centrum i Motorpolu i ceny jakie usłyszałem zwaliły mnie z nóg...(660 zł Motorpol, 1200!!! Centrum(600 zł roboczo-godzina?!).

Szukam kogoś kto przejrzy auto podobnie jak ASO(podpięcie pod komputer, mechanika, blacharka-lakier itp.), tylko, że do kwoty ok. 400 zł(w Warszawie i Lublinie ASO za taką usługę życzy sobie 300-350 zł).

Ktoś może coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, HunterPL napisał:

Poszukuję jakiegoś sprawdzonego serwisu we Wrocławiu i okolicach w celu diagnostyki i przejrzenia auta przed zakupem.

Chciałbym zakupić Passka B6 3.2 VR6 FSI.

 

5 godzin temu, HunterPL napisał:

Ktoś może coś polecić?

Zadzwoń do serwisu skody i pytaj o cenę.

660 Motorpol - trzepią auto jakieś 4h i wszystko na piśmie - wiem że sporo ale.... przy cenie zakupu auta chyba warto. Zapytaj sprzedającego o częściowe pokrycie kosztów (np.50%) jeśli auto to padaka. Oraz ... na bank gdy będziesz konkretny i ,,gotówkowy'' sprzedający  tyle Ci spuści z ceny - negocjować,negocjować! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negocjować to zamierzałem również i bez tak drogiego przeglądu ;)

Jak wiadomo, każdy daje na początku wyższą cenę, aby potem z niej zejść i dać komfort kupującemu, że utargował swoje, a my zadowoleni, że osiągnęliśmy cenę na jakiej nam zależało :)

Trochę przykre jest to, że w zdecydowanej większości warsztatów są takie same wytyczne i punkty do sprawdzenia tylko cena różni się drastycznie :/

Szukam ew. jakiegoś sprawdzonego przez kogoś serwisu niezależnego, który zrobi mi to do ok. 400 zł.

 

EDIT:

Ktoś z Was był w VAG serwisie na Tarnogiejskiej? Albo w Auto Luboń? Jakieś opinie?

Edytowane przez HunterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas jest ciągle to samo.. czyli nic nowego :D

wasiel, byłem dziś w tym Twoim Posen...Ładnie tam macie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie trafiłeś na korki :lol 

Ładnie to pojęcie względne :) zależy gdzie, są miejsca gdzie jest faktycznie fajnie i miło ale różnie to bywa :) to jak we Wrocku :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, potrzebuję lokalnie lub w okolicy jakiegoś rozgarniętego tokarza, który wytoczy dystanse pod tarczę hamulcową (Tak, tak, pomiędzy piastę a tarczę - swap tyłu na W8 269mm). Znacie kogoś?? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności