Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Hey

Szukam we Wrocławiu firmy lub osoby prywatnej która wyreguluje mi okna plastikowe, zrobi przegląd , przesmaruje wyczyści co trzeba i wymieni te mechanizmy których już sie nie da uratować. Ktoś coś ?

M.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim smutkiem pragnę poinformować o tragicznej śmierci naszego forumowego kolegi Mariusza.

Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali.

Nie ma słów by opisać żal i współczucie, jakie w tej chwili odczuwamy.

Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia.

 

Kondolencje można składać TU

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było szansy poznać kolegi a tu trzeba żegnać. Kondolencje dla rodziny i jego kumpli oraz znajomych. Niech spoczywa w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lover stówka i wiele lat życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Poszukuję jakiegoś sprawdzonego serwisu we Wrocławiu i okolicach w celu diagnostyki i przejrzenia auta przed zakupem.

Chciałbym zakupić Passka B6 3.2 VR6 FSI.

Dzwoniłem do ASO Centrum i Motorpolu i ceny jakie usłyszałem zwaliły mnie z nóg...(660 zł Motorpol, 1200!!! Centrum(600 zł roboczo-godzina?!).

Szukam kogoś kto przejrzy auto podobnie jak ASO(podpięcie pod komputer, mechanika, blacharka-lakier itp.), tylko, że do kwoty ok. 400 zł(w Warszawie i Lublinie ASO za taką usługę życzy sobie 300-350 zł).

Ktoś może coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, HunterPL napisał:

Poszukuję jakiegoś sprawdzonego serwisu we Wrocławiu i okolicach w celu diagnostyki i przejrzenia auta przed zakupem.

Chciałbym zakupić Passka B6 3.2 VR6 FSI.

 

5 godzin temu, HunterPL napisał:

Ktoś może coś polecić?

Zadzwoń do serwisu skody i pytaj o cenę.

660 Motorpol - trzepią auto jakieś 4h i wszystko na piśmie - wiem że sporo ale.... przy cenie zakupu auta chyba warto. Zapytaj sprzedającego o częściowe pokrycie kosztów (np.50%) jeśli auto to padaka. Oraz ... na bank gdy będziesz konkretny i ,,gotówkowy'' sprzedający  tyle Ci spuści z ceny - negocjować,negocjować! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negocjować to zamierzałem również i bez tak drogiego przeglądu ;)

Jak wiadomo, każdy daje na początku wyższą cenę, aby potem z niej zejść i dać komfort kupującemu, że utargował swoje, a my zadowoleni, że osiągnęliśmy cenę na jakiej nam zależało :)

Trochę przykre jest to, że w zdecydowanej większości warsztatów są takie same wytyczne i punkty do sprawdzenia tylko cena różni się drastycznie :/

Szukam ew. jakiegoś sprawdzonego przez kogoś serwisu niezależnego, który zrobi mi to do ok. 400 zł.

 

EDIT:

Ktoś z Was był w VAG serwisie na Tarnogiejskiej? Albo w Auto Luboń? Jakieś opinie?

Edytowane przez HunterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas jest ciągle to samo.. czyli nic nowego :D

wasiel, byłem dziś w tym Twoim Posen...Ładnie tam macie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie trafiłeś na korki :lol 

Ładnie to pojęcie względne :) zależy gdzie, są miejsca gdzie jest faktycznie fajnie i miło ale różnie to bywa :) to jak we Wrocku :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, potrzebuję lokalnie lub w okolicy jakiegoś rozgarniętego tokarza, który wytoczy dystanse pod tarczę hamulcową (Tak, tak, pomiędzy piastę a tarczę - swap tyłu na W8 269mm). Znacie kogoś?? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności