Skocz do zawartości
pasmanteria

Skrzynia biegów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!Mam ogromną prośbe... Czy ktoś wie moze,jakie oznaczenie powinna miec skrzynia biegow-5 biegowa?..W mojej B1 mam wlasnie rozpieprzona 4-biegowa,ktora przed chwila wywalilem z Paseczka!..mam przed soba trzy skrzynie z ktorej minimum jedna to tak dlugo wyczekiwana 5-tka!..z zewnatrz sa takie same,a metoda wrzucania reka biegow i krecenie walkiem sprzeglowym cos sie nie sprawdza... Przyjaciele pomozcie bo mnie zaraz trafi... a musze zaraz zamontowac jakies "przezutki" do mojego malenstwa bo rano w trase.....!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz skrzynkę 5 z paska 87'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

Skrzynia 5cio-biegowa tzw.katowa jest dluzsza od 4ro biegowej!!!Obok odpowietrznika powinien byc numer,podaj co tam pisze na kazdej z nich i nie bedzie problemu,ktora jest ktora!!!

Ps:ile kasiory wolaja teraz za 5tke???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.."i cały misterny plan też wpi***.."....Sorka ze pisze dopiero teraz ale dopiero zjechalem do domciu!..A wiec wszystkie trzy skrzynie to tylko "czworeczki"!...a tak mi sie marzylo..1...2...3....4......5!..A tak po ..4...znowu bedzie..R..(rakieta)..Dzieki koledzy za pomoc.. :641: :641: A jak by ktos slyszal o takim "ustrojstwie" z 5-tka to ja zawsze chetnie... :641: :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość typer

Oryginalnie w B1 nie było "piątek".

Albo ręczna czwórka albo automat trójka

 

Pozdrawiam

typer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _silver_

Witam :62

 

Oryginalnie rzeczywiście w Passacie B1 nie montowano 5 biegowej skrzyni, ale można zamontować od B2 ale oczywiście po małych przeróbkach. (Zamontowałem taką w Passaciku B1 kombi z 1979r z silnikiem Dieslowskim silnikiem 1,6)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam skrzynie 5 biegową. na sprzedaż od santany 87 rok czyli passat :)

docisk tarcza lożysko oporowe nowka SASCH !! z 500 km zrobione. :)

jak ktos chetny to na prv lub gg 3709678

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączę się do tematu z pytaniem,czy ktoś rozbierał skrzynię v-chodzi mi o dojście do kół wstecznego biegu-mam chyba wysypane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności