Skocz do zawartości
t-tk

Fotoradar na płatnym odcinku A4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

Jadąc od krakowa w kierunku wrocławia tą piękną, szeroką i równą autostradą płatną, przy drugich bramkach -

ten fotoradar jest czynny?

Bo dzisiaj rano zagapiłem się w którą bramke mam celować i zapomniałem zwolnić zawczasu. Miałem ~120, a tam ograniczenie

na radarze chyba do 60 już było :(

Byłoby szkoda takiej głupiej fotki, bo jechałem zza nowego sącza do wrocławia i poza autostradą jechalem w maire grzecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jeszcze nie czynny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem jeszcze nie czynny

już był czynny koledzy:/ a teraz to tak jakj reszta fotoradarów, pojawiam sie i znikam.

A poza tym to takie radary są na płatnym odcinku 4 (z każdej strony bramek). Dodatkowo kontrola z nieoznakowanego mondeo, i kontrole w okolicy katowic

Pozdrawiam

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak był błysk to wtopa, jeśli nie, to tym razem Ci się upiekło :)

 

aaaa... i pamiętajcie, że w PL fotoradary są ustawione na +21km/h względem limitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

aaaa... i pamiętajcie, że w PL fotoradary są ustawione na +21km/h względem limitu.

 

nie wszędzie tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie, że w PL fotoradary są ustawione na +21km/h względem limitu.

Skąd masz takie INFO? I na pewno wszystkie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarod84

u mnie radarki są ustawiane na 11 i 16km/h powyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zawsze obok każdego przelatywałem +16 +17 i ani razu nie trzasnął mi po gałach, mimo, że wiedziałem, że jest w nim wkład i niektórych łapał. Kurde, może to tylko pomorskiego dotyczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w PL fotoradary są ustawione na +21km/h względem limitu.

 

Pewny jesteś na 100%? Ustawiasz je ? Wiesz kto ustawia i Ci mówił czy tylko z własnych obserwacji ? Może jechałeś te +21 ale nie było aparatu w gołębniku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że w PL fotoradary są ustawione na +21km/h względem limitu.

u mnie kiedyś był ustawiony na trójnogu przejechałem nic nie byłysnęło ale z ciekawości poszedłem i zapytałem o tolerancję to Pan mnie grzecznie poinformował że jest ustawiony +21km/h, bo na ograniczeniu 50km/h nawet jak ktoś by jechał 52km/h już by pstrykał i ustawiają od 71km/h a przy 72 smail i ładnie przyczesać się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi trójnóg strzelił przy 62 w terenie zabudowanym i muszę zapłacić 100 zł. :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostrych macie radarowców :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wszędzie tak jest

 

 

Na pewno nie w Elblągu tu jakiś radar jest ;d ? Kiedyś jechałem do szpitala szybko kuzyn (14 lat malo oka nie stracił nadział się w garażu) przez miasto jak torpeda szedłem wujka samochodem i nic nie przyszło a było i nawet 110 na blacie przez pare puszek ;d. Raz tylko tak jechałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie w Elblągu tu jakiś radar jest ;d ?.

 

Wątpie :D

Na Piłsudskiego nagminnie jeżdże 60-65 km/h a tam przeciez 40 i nic z foto pstryka nie dostałem. Wydaje mi się, że te fotoradary to domki dla ptaków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy fotoradary są ustawiane według natężenia ruchu. Jeżeli spory ruch na danym odcinku to ustawiane są na wyższy pułap bo aparaty mają swoją pamięc ograniczoną a poza tym grzeją się i za często błyskać też nie mogą dlatego nie wszędzie ten sam próg od którego błysną.a więc nie sugerujcie się tym że jeden mówi że od 21 pstryka bo w innym miejscu pstryknie już od np 11km/h i jeszcze jedno te fotoradary mają tolerancji 3 km/h ;] pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i nie zawsze muszą błyskać bo część z tego co mi wiadomo jest na podczerwieni ;) więc błyskać nie będą :)

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności