Skocz do zawartości
przemkost

Problemy z blokadą kierownicy i odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

znasz kod bledu? czym sie wpinali

 

Wydrukowal mi test z urzadzenia diagnostycznego w warsztacie wyglondal na profesjonalny bo zajmuja sie nawet tuningiem i chipowaniem, ale na wydruku nie bylo zadnych numerow blendow-dla mnie dziwne bo kolega ma swego VAGA w UK i pokazuje numery bledow wtedy mozna cos po sieci poszukac i miec wiecej informacji. Samochod zatrzymali, numer telefonu i maja dzisiaj dzwonic. Z tego co mi powiedzial sciagaja elektryka i beda cos dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wcześniej problem z blokada u mnie objawiał sie tym że po włożeniu kluczyka nie zawsze odblokowało mi kierownice i i zapalałasie kontrolka od kierownicy ale po chwili juz było ok i tak co kilkanascie dni

A teraz od wczoraj po włozeniu kluczyka nic sie nie dzieje żadna kontrolka sie nie zaswieca i brak zapłonu i tk przez kilkanaście prób aż w końcu zapalaja sie kontroli ale nadal po wciśnięciu kluczyka do końca gasna i nic sie nie dzieje dopiero po 10 minutach udało mi sie odpalic tab było rano jak i po pracy kolejne 10 minut żeby zadziałało

CZy to końcowe oznaki padajacej blokady ???

Dlaczego te objawy są inne niz wcześniej???

Czy wymiana tej czarnej skrzynki rozwiążę problem??? taka jak w linku ???

http://allegro.pl/show_item.php?item=2898934047

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale trzeba to zrobić w serwisie (dokodowanie immo).

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, ale trzeba to zrobić w serwisie (dokodowanie immo).

Wiem że trzeba w serwisie ale moje pytanie czy te objawy co opisałem to właśnie w 100% świadczą o tej magicznej czarnej skrzyneczce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak,to sa objawy i skutek czekania z naprawa lub wymiana modulu w najgorszych przypadkach grozi wylaczeniem silnika i blokady kierownicy w czasie JAZDY !!!!:swirus

POZDR

 

JAK KTOS MA PROBLEM TO MOGE NAPRAWIC MODUL W ANGLII

 

100% to bym nie dał bez logów z kompa. Eliminując moduł komfortu, moduł elektryki, akumulator i rozrusznik to będzie 100%.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mnie dopadł problem z nieszczęsną blokadą kierownicy. Mam do was pytanie czy jest ktoś w Krakowie co jest w stanie ogarnąć ten problem. Z góry dziękuje za cenne informacje. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
100% to bym nie dał bez logów z kompa. Eliminując moduł komfortu, moduł elektryki, akumulator i rozrusznik to będzie 100%.:D

 

Jednak to była blokada dzis wymieniona blokada w serwisie nie chciałem ryzykowac z doraźna naprawą i oczywiście działa wszystko i 2 lata gwarancji !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Józef i jaki koszt? Robiłeś w Zgłobicach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Józef i jaki koszt? Robiłeś w Zgłobicach?

 

Tak w Zgłobicach około 700zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich którzy maja problem z ową blokadą kierownicy jeżeli nie jesteście wstanie naprawić sami to przyjeżdżajcie do Rybnika

naprawiamy usterkę blokady na miejscu na nowych częściach i zapobiegamy ponownemu zepsuciu się wiec dajemy 1 rok gwarancji na naprawę . Możecie o nas poczytać w początkowych postach .Koszt 400zł

tel 501 830 664 i 511513837

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kolesiowi robilem to na parkingu przy Jana Pawla po godzinie odjechal w swoja strone :) kosztowalo go to 100zl i odkrecenie okolo 10 srobek tak ze zarobil 600 jesli dobrze licze :D Gladysz nie zbiednieje

 

---------- Dodano o 01:16 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:14 ----------

 

A mowilem zadzwonic :) polowa wyplaty zostala by w kieszeni heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś namiar co może zrobić tą kolumnę kierowniczą gdzies w okolicach trojmiasta ? Gdzies w pomorskim?

Też nie mam zamiaru pakowac w auto 4000zl z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ma ktoś namiar co może zrobić tą kolumnę kierowniczą gdzies w okolicach trojmiasta ? Gdzies w pomorskim?

Też nie mam zamiaru pakowac w auto 4000zl z gory dzieki

 

Kolego w serwisie ok 700zł wymieniaja cała czarna skrzynke i kodują więc koszt do przełkniecia i gwarancja 2 lata 4000zł to koszt całej kolumny a psuje sie tylko taka *******a w tej czarnej skrzyneczce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ma ktoś namiar co może zrobić tą kolumnę kierowniczą gdzies w okolicach trojmiasta ? Gdzies w pomorskim?

Też nie mam zamiaru pakowac w auto 4000zl z gory dzieki

 

Kolego jeśli umiesz trzymać lutownice w ręce i zrobić 6 lutów to zrobisz sobie to sam, mikrostyki dostępne są na inecie za 80zł a procedura wymiany jest na forum wystarczy poszukać. Nic prostszego, nie trzeba nic kodować kompem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydrukowal mi test z urzadzenia diagnostycznego w warsztacie wyglondal na profesjonalny bo zajmuja sie nawet tuningiem i chipowaniem, ale na wydruku nie bylo zadnych numerow blendow-dla mnie dziwne bo kolega ma swego VAGA w UK i pokazuje numery bledow wtedy mozna cos po sieci poszukac i miec wiecej informacji. Samochod zatrzymali, numer telefonu i maja dzisiaj dzwonic. Z tego co mi powiedzial sciagaja elektryka i beda cos dzialac.

 

 

 

No i czy mozesz sie pochwalic jak sie zakonczylo ?:aniolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mnie rowniez dopadl ten problem a mianowicie tak mysle, moje objawy to:

-wkladam kluczyk chce zapalic a tu pali na sekunde i gasnie zaczyna mi mrygac kontrolka swiec zarowych

wyjmuje i wkladam znow kluczyk i pomaga czasami musze zrobic to ze 2-3 razy zeby zapalic

Podlaczylem pod kompa i wywalilo mi nastepujace bledy:

-P1570(immobilizer zablokowany sterownik silnika)

i drugi blad to:

kod 2811(sterownik zablokowania kolumny kierowniczej -nieprawidlowa funkcja

i kod 2823 (blokAda kolumny kierownicy- nie spelnione warunki zablokowania)

Czy to jest problem który dotyczy własnie tej magicznej czarnej skrzynki Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ta ,,magiczna,, czarna skrzynka! -ja sie z tym meczyłem rok aż w końcu padło na amen i wymieniłem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelgawel

witam, to moj pierwszy post, jednak watek przeczytalem caly :)

Szczerze polecam panow z northampton jesli ktos ma problem z tym cholerstwem w UK. Naprawa trwala niewiele ponad pol godziny, zaplacilem 150F i jeszcze na dodatek spoznilem sie 1.5h na umowiona godzine w warsztacie bo samochod nie chcial zapalic. Szczerze polecam, pelen profesjonalizm!! Numer telefonu kilka stron wczesniej w tym watku znalazlem. Pozdrawiam i dzieki

 

Magik Inz z londynu o ktorym ktos wspominal kilkanascie postow wczesniej chcial za to samo 290f i mowil ze raczej sa male szanse ze bedzie dzialalo, znajomy z warsztatu na Camden Town w Londynie krzyknal 400 bez gwarancji dzialania i 700 z gwarancja.

Edytowane przez pawelgawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w nowym B7 przejechane niespełna 600 kilometrów gdy chciałem ruszyć spod domu zapaliła się czerwona kontrolka blokady i kierownica została zablokowana. Po trzech godzinach postoju usterka ustąpiła. Czy może to być początek problemów z tym elementem? Czego mam domagać się od ASO aby nie mieć dalszych niespodzianek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy może to być początek problemów z tym elementem?

 

Może.

 

 

Czego mam domagać się od ASO aby nie mieć dalszych niespodzianek?

 

Po prostu jedź do nich ze zgłoszeniem reklamacyjnym. Niech podłączą Passata po kompa i na pewno wyskoczy im zapamiętany błąd blokady. Na tej podstawie pewnie wymienią ją w ramach gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności