Skocz do zawartości
przemkost

Problemy z blokadą kierownicy i odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy miałem ten sam problem.W ASO wymieniłem blokadę kolumny kierowniczej i problem zniknął.Koszt tej naprawy 812zł. Nkt nie wymieniał kolumny ani żadnego modułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani kolumny ani modulu????:zeco dziwne to jak ci to naprawili???? :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ani kolumny ani modulu????:zeco dziwne to jak ci to naprawili???? :taksobie
toż kolega pisze ze blokadę mu wymienili :D więc to chyba w ty się zawiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze " blokada " skada sie z modulu i z mechanizmu blokady,wiec musieli wymienic "modul" chyba ze wymienili sam mechanizm o co bym nie podejzewal ASO bo bylo by to czysta glupota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam paska 2006r i problem z słynna blokadą.Mam zamiar sie do niej zabrac z godnie z instrukcja DSZYSZKA ale ona jest z 2010r czy cos sie zmieniło od tego czasu.Może jest jakaś ulepszona to bardzo proszę i jeszcze jedno, czy pokazały sie juz na rynku te styczniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Dzisiaj byłem na naprawie sterownika blokady kierownicy w Jeleniej Górze. Koszt 600 zł, czas 3 godziny.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś leczył tą przypadłość w okolicach poznania? Proszę o jakiś namiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłem na naprawie sterownika blokady kierownicy w Jeleniej Górze. Koszt 600 zł, czas 3 godziny.

 

Hmm, w ASO kosztuje podobnie, a masz gwarancję na 2 lata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ogarnia temat blokady w woj. podlaskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ASO 600 zł?? Pytałem sie we Wrocławiu i Goerlizt (Niemcy) wymieniają całą kolumnę. Koszt 1000 euro.

 

Podaj jaki ASO to zrobi za 600 zł?? Jestem bardzo ciekaw!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to ostatnio zrobiłem w Lublinie u Danelczyka.Nie wliczam w to oczywiście robocizny, bo to jest w każdym ASO co innego :) Wymieniają tylko sam mechanizm blokady kierownicy a nie calą kolumne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bar06_12

Witam. Wybralem sie dzisiaj na przejażdżke moim Passatem B6 2.0 TDI 140 KM. Przejechałem 6 km i po powrocie do domu przy próbie wjazdu na posesje (mam lekko pod górkę) samochód zgasł i nie da się go odpalić. Probuje kręcic ale nic to nie daje. Zadna kontrolka sie nie świeci więc nie wiem co jest grane. Pomoże ktoś?

 

Sorki, że pisze w tym temacie ale nie moge zakłądac nowego a widze, że coś tu pisze o odpalaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pompka paliwa która jest w zbiorniku ale to by było jak byś miał małą ilość paliwa np. 1/4 zbiornika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie bardzo rozumiem!! Jak nie wliczasz robocizny?? Ja piszę, że za 600 zł mi zrobili. A ty odpisujesz że za tą samą kwotę w ASO. To trzeba było dopisać ile robocizna kosztuje. I też mam gwarancję na 2 lata:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z robocizną około 1000zł ale mam wpis w książke serwisową i wszystko wpisane w bazie VW.Przy sprzedaży to bardzo plusuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli po wlozeniu kluczyka nic ci sie nie swieci to moze byc przekaznik,jezeli ci sie swieci TYLKO czerwona kierownica to napewno blokada,ale musial bys opisac bardziej szczegolowo problem

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam zamiar zabrać się za naprawę blokady zgodnie z instrukcją, mam tylko jeden problem a mianowicie gdzie można dostać przełączniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od producenta minimalne zamowienie 1000 szt....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od producenta minimalne zamowienie 1000 szt....

a masz jakieś namiary na tego producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem ten problem z tym...naprawiane bylo jak w instrukcji z tym ze sam tego nie robilem... i dziala no ale teraz mam inny problem na glowie,juz drugi raz z rana nie chcialo mi autko odpalic w tym tyg. dopiero w trakcie 5 tego krecenia rozrusznikiem zaskoczyl silnik,a najlepsze jest to ze komputer zadnych bledow nie pokazuje, a wyjazd do pl za 7 dni :( oj chyba zakup passacika najlepsza lokata nie byl, niestety ale coraz bardziej rozczarowany jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności