Skocz do zawartości
przemkost

Problemy z blokadą kierownicy i odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HARNAS
poczekaj jeszcze ze 2tyg. i dopiero bedzie bajka :D bedziesz samochod palil po 20razy hehe ;) normalnie przegiecie ... lepiej jak juz zaskoczy to nie gasic :D

 

No toś mnie pocieszył :( w czerwcu mam wyjechać do Francji na wczasy.... czyli parę km przede mną a do tego to za 4 tygodnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał VALDI

poczekaj jeszcze ze 2tyg. i dopiero bedzie bajka bedziesz samochod palil po 20razy hehe normalnie przegiecie ... lepiej jak juz zaskoczy to nie gasic

 

No toś mnie pocieszył w czerwcu mam wyjechać do Francji na wczasy.... czyli parę km przede mną a do tego to za 4 tygodnie...

 

:D ja mialem takie przypadki ze od dystrybutora nie moglem odjechac ... a ludzie z tylu wkurzeni hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy już ktoś ma do sprzedania te styczniki?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, czy już ktoś ma do sprzedania te styczniki?????????????

Moja firma dalej czeka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HARNAS

I ja w tej sytuacji chętnie odkupie kpl. i oczywiście dalej zapytuje czy ktoś z Dolnego Śląska jest w stanie pomóc w naprawie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam ten watek od dawna -poniewaz mnie tez to dotyczylo ,mianowicie mialem problemy z odpaleniem ,wkladam kluczyk blokada puszcza ,wkladam dalej kontrolki swieca i w nastepnej pozycji zamiast startowac ,gaslo wszystko i cisza.

szybka diagnostyka w serwisie w niemczech (tam serwisuje )i okazalo sie ze 29euro kosztuje jaksac czesc (mam numer z etki )i do musialem do serwisu dostarczyc 2 kluczyki w celu przeprogramowania i jak narazie moj problem sie skonczyl.

nie wiem na ile komus to pomoze -jednak wiem ze zawsze troche wiecej wiedzy na te dolegliwosc.

pozdr m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HARNAS
czytam ten watek od dawna -poniewaz mnie tez to dotyczylo ,mianowicie mialem problemy z odpaleniem ,wkladam kluczyk blokada puszcza ,wkladam dalej kontrolki swieca i w nastepnej pozycji zamiast startowac ,gaslo wszystko i cisza.

szybka diagnostyka w serwisie w niemczech (tam serwisuje )i okazalo sie ze 29euro kosztuje jaksac czesc (mam numer z etki )i do musialem do serwisu dostarczyc 2 kluczyki w celu przeprogramowania i jak narazie moj problem sie skonczyl.

nie wiem na ile komus to pomoze -jednak wiem ze zawsze troche wiecej wiedzy na te dolegliwosc.

pozdr m.

 

 

 

ehh i to by było najlepsze rozwiązanie, obawiam się jednak że u ciebie wystąpiła ciut inna dolegliwość, powszechnie auto odpala i gaśnie ( silnik kończy swoją prace) po 2 sec kontrolki palą się a komunikat na wyświetlaczu mówi o blokadzie kolumny i konieczności wizyty w workschop...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno serwisy naprawiają już tą usterkę bez wymiany całej klumny kierownicy i koszt jest dużo niższy. Z tego co wiem to VW Sobkol Nadarzyn naprawia już w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie aso musza tak naprawiac bo maja wspolne wytyczne vw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem podobną usterkę - mój Pasek odpalał za 15 razem

Dwa miesiące temu udałem się do Warszawy i Romanek usunął usterkę w ciągu 1,5 godziny i dał roczną gwarancję na wykonaną pracę.

Od tej pory autko spisuje się rewelacyjnie.

Jestem bardzo zadowolony ze sposobu przeprowadzenia naprawy( czysto i profesjonalnie, widać że gość zna się na rzeczy, z tego co mówił wcześniej pracował w serwisie VW)

Polecam go wszystkim użytkownikom pojazdów grupy VW którzy mają problemy z elektroniką w swoich samochodach

 

W razie potrzeby mogę podać nr telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie OSTAL otal10 mam prośbę o kontakt ze mną ( np. sms z numerem ). Rozmawiałem z dwoma serwisami w trójmieście i u żadnego nie zaproponowano mi taniej blokady ( części dobierane były wg nr nadwozia ), oczywiście wiedzę na temat taniej opcji mieli ale nie potrafili odpowiedzieć czy będzie ona pasowała do konkretnego samochodu, jeżeli to możliwe chciałbym po świętach się z Tobą skontaktować i na ów temat zamienić dwa słowa.

Serdecznie pozdrawiam i z okazji ŚWIĄT WIELKANOCNYCH życzę zdrówka i pomyślności

 

 

 

 

nie wiem gdzie dzwoniles ale ja bez problemu dostalem u grobla

 

jak komus sie nie chce jechac do Pruszcza naprawiam w Gdańsku

Edytowane przez Prot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem samochód z serwisu (Szczecin). Koszt naprawy wraz z diagnozą to 1450 zł. Myślę, że nie ma co się bawić w naprawy tej usterki u magików, zwłaszcza u tych, do których trzeba jechać ileś tam km. Koszt naprawy plus dojazd niewiele mniej wyniesie niż w serwisie. ASO daje mi nową część i 24-mce gwarancji!!!, a u magika nie dość że stara część, gwarancję jeden da drugi nie. Pojeździmy dwa może więcej miesięcy i znowu usterka się pojawi, i co wtedy???? Kolejne koszty? Poddaję ten post pod rozwagę.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odebrałem samochód z serwisu (Szczecin). Koszt naprawy wraz z diagnozą to 1450 zł. Myślę, że nie ma co się bawić w naprawy tej usterki u magików, zwłaszcza u tych, do których trzeba jechać ileś tam km. Koszt naprawy plus dojazd niewiele mniej wyniesie niż w serwisie. ASO daje mi nową część i 24-mce gwarancji!!!, a u magika nie dość że stara część, gwarancję jeden da drugi nie. Pojeździmy dwa może więcej miesięcy i znowu usterka się pojawi, i co wtedy???? Kolejne koszty? Poddaję ten post pod rozwagę.

 

hahahahah ladnie Cie skroili hahah

ja to samo na nowych !! czesciach za niewiele wiecej niz polowe tej ceny

 

hahaha dobre:)

 

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 09:43 ----------

 

I ja w tej sytuacji chętnie odkupie kpl. i oczywiście dalej zapytuje czy ktoś z Dolnego Śląska jest w stanie pomóc w naprawie ?

 

odezwij sie do mnie, jestem dosc czesto na slasku ( opole, praszka, wrocek i okolice) wiec moge Ci pomoc

Edytowane przez Prot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skroili czy nie, to dla mnie nie istotne. W moim przypadku i tak serwisuję samochód w ASO VW, przynajmniej wim że usterka jest wyeliminowana w 100% i mogę spać spokojnie hehehe. Już były posty na temat powrotu tej usterki usuwanej u magików i co dalej??????? hehehe. A tak na serio, to życzę wszystkim użytkownikom B6 jak najtańszej naprawy tej usterki :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
serwisuję samochód w ASO VW, przynajmniej wim że usterka jest wyeliminowana w 100% i mogę spać spokojnie

aby spać spokojnie to trzeba wiedzieć jak i zrobić to samemu.Po wizytach w aso to sen miałem płytki.

wim

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aby spać spokojnie to trzeba wiedzieć jak i zrobić to samemu.Po wizytach w aso to sen miałem płytki.

true... to ze w aso nie znaczy lepiej a napewno nie taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mogę pomóc ale tylko w wawie w razie co. Mam namiary na człowieka który w ciągu 2 godzin usuwa awarię i daje rok gwarancji koszt 600 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy już ktoś ma do sprzedania te styczniki?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy moglbys dac namiary na tego faceta? Czy jest sens to zrobic jeszcze zanim usterka sie pojawi?

Edytowane przez piotrekiw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest sens to zrobic jeszcze zanim usterka sie pojawi?

nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności