Skocz do zawartości
Łysy

Przyciemniamy szybki

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw lista,pózniej będziemy cenę ustalać,nawet przy tej cenie jest okazja więc kto chętny to i tak się wpisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wątek o klimie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj tu bym się kłócił

Adasiu - nie kloc sie ... sa szyby ktorych nie da sie zrobic idealnie - przykladem jest moj dziadkowoz i tylna szyba w nim - 2 razy Foltech w ramach gwarancji wymienial chrom na tylnej szybie - w koncu i ja i oni poddalismy - nie wiadomo dlaczego folia na samych obrzezach szyby nie przykleja sie - a dokladniej to odkleja sie po oparu tygodniach - z zewnatrz tego nie widac - jest to w "czarnym" polu szyby

 

BTW- ostatnio bardzo zadowolony bylem z "panoramy" przykleic folie wielkosci pol dachu nad glowa w jednym kawalku to jest sztuka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adasiu - nie kloc sie

 

 

Ha ha Jacku ja się nie kłócę, mi to nie przeszkadza, ja tam jestem zadowolony :D trzeba zrozumieć że te korbki odstają lekko i szyba nie jest gładka, ale świetna robota i podejście profesjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak grupowo jeszcze po zniżce by poleciało, to ja również się na to piszę ;) i również najchętniej w sierpniu ( urlop + "po wypłacie" )

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozważam równiez ale jak coś to pierwsze dni września. Krzyśku dowiedz się jakie ceny będą do combi a jakie do sedana wyklejenia szyb.

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj z ciekawosci podjechałem do Foltechu - 450 zł za mojego passata:D

następnie do Folglasu - 350 zł, skromne różnice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten kolega w ZST - 250zł..

 

kolejna setka :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem przed chwilą telefoniczniez z tą firmą ze stargardu, facet bardzo w porządku, za passata mojego zawołał 250-280 zł, wspomniałem mu o grupowym przyciemnianiu, mówi że fajnie nie ma problemu, widać że do dogadania, dzisiaj może uda mi się podlecieć dos targardu i osobiście z nim pogadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wspomniałem mu o grupowym przyciemnianiu, mówi że fajnie nie ma problemu, widać że do dogadania, dzisiaj może uda mi się podlecieć dos targardu i osobiście z nim pogadać
To wypytaj się co i jak i jakie ceny za combi/sedan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super, w końcu jest okazja to zrobić :) autko nabierze nowego "dizajnu".. po tym jeszcze tylko delikatna blacharka z malowaniem, naprawa anteny/instalacji ( swoją drogą wymieniał ktoś? moge praktycznie tylko słuchać RMF'ki, a i ona zanika jak jadę w strone morza :( - wymieniałem sam bat na nowy, ale nic nie dał więc kolejnym etapem jest stopka cała, a jak to nie pomoże, trzeba iść w strone radia.. ori beta ), pranie wnętrza + nowe dywaniki i full wypas :P

 

aaaa i vwlepa !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem,ustalałem,podaje ceny

kombi normalnie 250zł-jeżeli ktoś chce też przednie szybki czyli pasażera i kierowcy 320zł

sedan normalnie 180zł-jeżeli ktoś chce też przednie szybki czyli pasażera i kierowcy 250zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zdziwiłbym się jak by zszedł z 250:d jeszcze coś, ja dizsaj jade obadać jakie ma folie, jak sobie coś wybiore to sie umawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zerknij Weso co tam do naszego pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij czy ma dobra smołe bo ja u siebie bym zrobił smołowate tylko czy dobrej jakości ma folie to mnie interesuje i czy przy maksymalnej smole są prześwity od zewnątrz czy prawie brak, oraz możesz zerknąc na szarą jakąś jak ma i dać znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się piszę też jak coś. Weso zapodaj cenę i namiary to podjadę do stargardu.

Pozdrawiam

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zerknij czy ma dobra smołe bo ja u siebie bym zrobił smołowate tylko czy dobrej jakości ma folie to mnie interesuje i czy przy maksymalnej smole są prześwity od zewnątrz czy prawie brak, oraz możesz zerknąc na szarą jakąś jak ma i dać znać
Mnie interesuje, jakie maxymalne przyciemnienie mozna zastosowac, by samosciemniajace lusterko dzialalo normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kombinujesz:), skoro bedziesz miał ciemne szyby to za wiele te lusterko nie będzie dawało, bo strumień swiatla będzie slabszy, nie wiem jakie natężenie musi być żeby lusterko zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co lusterko ma sie sciemniac jak szyby są przyciemnione i tak nie razi. Ale dla mnie to mało praktyczne takie lusterko jak z bocznych i tak po oczach swieci. . :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności