Skocz do zawartości
WP-33

wspomaganie kierownicy

Rekomendowane odpowiedzi

kasfalt

 

Przez VW zalecany jest zielony.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory masz rację!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

olej już wymieniony

żadna to filozofia...wszystko dokładnie tak jak opisywał kolega JUREK

nie zapomnijcie tylko zakręcić korka od zbiorniczka z płynem bo jak ruszycie kołami to wam płyn wyp***oli na zewnątrz:P

przy okazji niestety odkryłem ze dwa górne wahacze umarły;/

ehhh cholera co za bajzel.rok temu załozone calusieńkie nowiutkie oryginalne zawieszenie LEMFORDER ale widocznie na polskie drogi to jedynie czołgiem można wyjechac;/

ogolnie to nic nie stuka i nie puka ale widze ze zajebisty jest tam luz wiec wymienie...

ciągle jakies wydatki z tym moim pasztetem

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski80

 

w którym miejscu jest zawór w pompie?

 

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

 

i jakie postępy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswierze troche temacik.

Jakie moga byc konsekwencje jezeli.

Gdzies na forum ale nie moge znalezc gdzie wyczytalem ze ktos pisze ze jak sie ma korek sielony to plyn jest zielony, potem znalazlem zeby sprawdzic bibulka na jaki kolor sie zafarbuje i tu jest lipa bo

biala kartka pkazywala ze polyn jest brazowy, domyslam sie ze to oznaki zuzycia tego oleju od wspomagania no i wkoncu znalazlem olej do VW i AUDI dzis na szybko w NOR AUTO i kupilem bo juz strzykalo i wogole i dolalem zielony czy dobrze. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony ma być , a w zbiorniczku jest brązowy bo jest już trochę czasu używany, analogicznie jak z olejem silnikowym.;)

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zielony ma być , a w zbiorniczku jest brązowy bo jest już trochę czasu używany, analogicznie jak z olejem silnikowym.

 

Oki spoko dzieki rozkminialem ktoryu kolor po zurzyciu sie zmienil w braz

Ps. czerwony tez by raczej sie zmienil w braz i dla tego rozkmina :-)

Pozdro dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,wymienilem zawor w pompie(byl przytarty) Juz jest wszystko dobrze.Pozdrawiam

 

Hejka!

Czy mógłbyś powiedzieć gdzie dokładnie jest ten zawór? Czy chodzi tu o tą śrubę drążoną, którą dokreća się przewód do pompy?

Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejka!

Czy mógłbyś powiedzieć gdzie dokładnie jest ten zawór? Czy chodzi tu o tą śrubę drążoną, którą dokreća się przewód do pompy?

Dziękuję za odpowiedź.

 

Koledzy czy ktoś podpowie jak znaleźć i wymienić ten zawór na pompie wspomagania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.Pytanie...wspomaganie w passacie ciężko chodzi,nie to ze nie działa....jest ale ciezko chodzi zmieniłem olej wspomagania bo był już ciemny ale to nic nie dało.Nic nie szumi,zmiana obrotów nic nie daje.Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś na ten sam czyli zielony? Jeżeli tak to wymień na płyn STP powinno pomóc mi pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem na oryginalny płyn zielony.Zmieniali mi w salonie skody.Podobno stary był czarny od brudu i musieli długo układ płukać.Niestety nic nie pomogło bo dalej chodzi ciężej niż w innych samochodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień na STP on jest gęstszy mi na prawdę pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności