Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z pompowtryskami;/ polecicie jakiś zakład gdzie regenerują lub wymieniają. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem regenerowane na allegro od firmy która się tym zajmuje. Nazwa firmy to Diesel-reg z Tucholi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kumpel tez tam kiedys kupował dali rok gwarancji a po 13 miechach wszystkie 4 padły.

lepiej kupić sprawdzone urzywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie , poszukuje speca od pomp wtryskowych w Olsztynie. Słyszałem o Mądrych ale ponoć są do nich kolejki a chciałbym się poradzić co do mojej pompy bo chyba kończy swój żywot .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądrzy są dobrzy, ale fakt, kolejki do nich jak cholera. Może warto poczekać i mieć konkretną diagnozę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i Panie , poszukuje speca od pomp wtryskowych w Olsztynie. Słyszałem o Mądrych ale ponoć są do nich kolejki a chciałbym się poradzić co do mojej pompy bo chyba kończy swój żywot .

 

Tu masz tel do Roberta 606122740

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje opinie najlepiej użytkowników o pewnych autach :)VW Caddy, Renault Kangoo, Fiat Doblo, Citroen Berlingo, Peugeot Partner. Prawdopodobnie panda już skończyła żywota :) Olej cieknie ze skrzynii i silnika :) (słychać metaliczne dźwięki i z olejem lecą opiłki :) )

 

Komentarz nic na F.. nie wchodzą w gre :P Tak Arek o tobie mowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
] Prawdopodobnie panda już skończyła żywota :)

słowo ciałem sie stało i panda dokończyła swojego żywota i stoi na Jarotach :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słowo ciałem sie stało i panda dokończyła swojego żywota i stoi na Jarotach ))

W mojej padła skrzynia a przez ignorancję pewnych osób pewnie i silnik :)

 

A ta co stała na jarotach to niestety miała byc dla mnie w zastępstwie, długo nie pojeździło :P W czwartek Panda zakończyła swój żywot (tymczasowo oczywiście :) )

Na ulicy Wilczyńskiego pewien pan mi wyjechał Renault Kangoo z ulicy Kutrzeby :P

20121108_083522.jpg

20121108_083415.jpg

20121108_083422.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdzielę stary , Ty to masz się z tymi pandami .. i z tą robotą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moze mi ktos pomoc-mianowicie moj Passat B5FL 2003r. 130km przechodzi mi w tryb awaryjny i traci moc, dzieje sie tak juz od 3 lat ale zawsze pomagalo na okolo 1 rok czyszczenie zaworu EGR, no ale niestety teraz juz to nie pomoglo. Znacie moze kogos dobrego i taniego :) w Olsztynie speca od turbo bo pewnie bede musial zregenerowac choc czytalem opinie ze lepiej tego nie robic. Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ją sam wyczyścić najpierw. Na forum jest instrukcja krok po kroku. Mi to pomogło.

Tutaj jest opis

http://forum.vw-passat.pl/threads/4086-Turbina-czyszczenie-kierownic

u mnie ciężko cholernie było ją odkręcić ale po długiej walce się udało

Edytowane przez Ozzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, moze mi ktos pomoc-mianowicie moj Passat B5FL 2003r. 130km przechodzi mi w tryb awaryjny i traci moc, dzieje sie tak juz od 3 lat ale zawsze pomagalo na okolo 1 rok czyszczenie zaworu EGR, no ale niestety teraz juz to nie pomoglo. Znacie moze kogos dobrego i taniego w Olsztynie speca od turbo bo pewnie bede musial zregenerowac choc czytalem opinie ze lepiej tego nie robic. Z góry dzieki

 

mam namiary na kolesia co może to wyczyścić za 400 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to daj namiary bo sam tego nie zrobie a mysle ze lepiej wyczyscic niz regenerowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, to daj namiary bo sam tego nie zrobie a mysle ze lepiej wyczyscic niz regenerowac

 

Tylko czy czyszczenie pomoże bo może też się okazać że turbo ma już luzy i przez to się zacina, po samym czyszczeniu może być z miesiąc dwa ok i problem znów może powrócić. Tak było w moim przypadku dlatego lepiej się nad tym zastanowić, a wsadziłem używane turbo za 500zł i problem znikł. A wcześniej 2razy nie potrzebnie wydałem pieniądze na czyszczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś poleci jakiś zakład od klimy w Olsztynie? Do wymiany chłodnica klimy/skraplacz (nie w passku co prawda).

Passka nabijałem w Etonie na Lubelskiej i nie narzekam. Warto jechać gdzie indziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tym namiarem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy w Ostródzie naprawia turbiny, cen na dzień dzisiejszy nie znam.

Opinii na jego temat brak, ale jak jestem u niego to trochę paczek z turbinami otrzymuje.

Namiary:

http://www.turbo-centrum.pl

Turbo-Centrum

Adres:

ul. Kochanowskiego 38

14-100 Ostróda

Telefon: 782 088 374

Telefon komórkowy: 662-057-435

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem... Stacjonuje obecnie w Kętrzynie, padł mi wysprzęglik w mojej furce... Ma ktoś może jakieś źródło w okolicy skąd można dorwać nówkę w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel na ul. mazurskiej koło british school ma sklep i robi dobre ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności