Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję kontakt do kogoś z okolic Olsztyna kto pomoże rozwiązać problem związany z lekkim szarpaniem podczas jazdy ...kpl sprzęgło wymienione, filtr paliwa, powietrza ...czytałem trochę odnośnie tego problemu, postanowiłem również wymienić zawór DV (bez zmian) ...byłem na hamowni parametry ku mojemu zdziwieniu wyszły wzorowo 156KM 214NM

...byłem u pana Henia - brak błędów

 

Może będą potrzebne logi ...w każdym razie chce żeby ktoś kto zna ten silnik pomógł mi w diagnozie

 

proszę o pomoc

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam na olsztynie speców od czyszczenia turbo. dzwoniłem do mądrego to krzykneli 300 zl wyjecie i wsadzenie turbo a 200zl samo czyszczenie. a teraz pytanie ile moze kosztowac regeneracja i czy warto im oddac auto. sprawdzajac opinie to jest 50/50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja za 500 sprzedam Ci sprawne turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma dojścia do alufelg 16 cali rozstaw śrub 5x100 do Golfa IV? Bo jest po sezonie letnim więc może ktoś ma na sprzedaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Niech mi ktos pomoze Mam Passata 1996rok poczatek B5 posiada centralny zamek na kluczyk nie posiadam pilota gdy zamykam lub otwieram od kierowcy to np. zamyka sie tylko od kierowcy a reszta nie i tak samo jak otwieram ale od strony pasazera wszystkie sie otwieraj i zamykaj czasem te drugie od kierwcy spowrotem po zamknieciu wszystkich otwieraj sie spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję kontakt do kogoś z okolic Olsztyna kto pomoże rozwiązać problem związany z lekkim szarpaniem podczas jazdy ...kpl sprzęgło wymienione, filtr paliwa, powietrza ...czytałem trochę odnośnie tego problemu, postanowiłem również wymienić zawór DV (bez zmian) ...byłem na hamowni parametry ku mojemu zdziwieniu wyszły wzorowo 156KM 214NM

...byłem u pana Henia - brak błędów

 

Może będą potrzebne logi ...w każdym razie chce żeby ktoś kto zna ten silnik pomógł mi w diagnozie

 

PROSZĘ O POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o opinie nt. firmy w Olsztynie, "Max....bo" - specjalizuje się ona w regeneracji turbosprężarek.

Pozdrawiam i dziękuję z góry.

Edytowane przez aesox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nic nie wie?? masakra ...w takim razie pytanie - do czego służy ten wątek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt nic nie wie?? masakra ...w takim razie pytanie - do czego służy ten wątek?

 

Na pewno nie do rozwiązywania problemów z samochodem. Przeczytaj raz jeszcze tytuł tematu...

 

Proponuje zapytać w odpowiednim temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś się dziś może wybiera do ASO? Jeśli przy okazji mógłby mi wziąć N 905 088 01 - szt. 1 to byłbym wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pioters jak coś zabiore wieczorkiem do odebrania u mnie w garage/jednak na stanie w ASO zamówiłem jutro bedzie juz do odebrania

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt nic nie wie?? masakra ...w takim razie pytanie - do czego służy ten wątek?
Jesli nikt nie odpowiada tzn że nikt nie może Ci tu pomóc. Tak jak Zdun napisał, spróbuj poszukać w dziale technicznym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniał ktoś może u nas w regionie skrzynie automatyczna na manualną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniałem... w b3 vr6 i b4 2.0... w b5 nawet nie wiem jak to pod maską wygląda...:wstyd:wstyd: miałem styczność tylko z 1.8t... teoretycznie pewnie to to samo co w b3-4 tylko silnik wzdłużny... a praktyka sama zweryfikuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Orientuje sie moze ktos czy w Elblagu lub okolicach istnieje ktos godny zaufania w sprawie czyszczenia nastawnika pompy wtryskowej w 1.9TDi 1Z ?

 

Nastawnik juz nie istotny:) teraz potrzebował bym goscia od turbiny. Czas na regeneracje, nadszedł jej czas.

pomoze ktos?

Edytowane przez Karoll
zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!:bry2 jakby ktoś miał do sprzedania niedrogo :hyhy :chytrus zbędne, w miarę świeże rocznikowo, niewiele wyjeżdżone, niepościnane zimówki 195/65/r15, w sumie wystarczą 2 sztuki z tej samej osi tego samego auta to mógłbym być wstepnie zainteresowany... A taką ładną parę nowych michelinów alpin a3 w dobrej cenie przegapiłem wczoraj :wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pękł mi przewód elastyczny z przodu i mam pytanie jak zdjąć sprężynę mocującą na połączeniu sztywny/miękki przewód - obracać, ścisnąć czy coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!Kogo polecacie w Elblągu do czyszczenia turbiny?Macie jakieś namiary? Pomoze ktoś zrobić logi?-bo jestem zielony w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dobrze wymieniają szyby w Olsztynie? Ceną za bardzo się nie interesuje teraz bo z Auto Casco będzie leciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności