Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

W okolicach dywit są dwa szroty, ale widzę że miejscowość masz Brodnica, to w Rypinie podobno duży szrot jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/member.php?u=85470

 

Podbij do tego usera na PW. Z tego co wiem praktycznie każdego dnia jest na jednym z większych szrotów w okolicach Olsztyna i będzie mógł się zapytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, orientuje sie ktos czy gdzies w Olsztynie wyczyszcza mi przepustnice? Mial mi to zony wujaszek zrobic ale jakos nie ma czasu naraize wiec musze cos sie rozeznac (w b&b poweidzieli ze nie robia~~ a bylem to zajechalem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie padły mi pompowtryski i szukam 2szt 038 130 073 BA lub 4 szt BQ. Jakby ktos cos wiedział proszę o info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie w Olsztynie porządnie podregulują mi tylne drzwi w paszczaku tak, żeby nie skakały na nierównościach i nie trzeszczały? Boczek wykluczam - bez niego trzeszczały tak samo. Oklejenie tego srebrnego "uchwytu" w tylnym słupku/błotniku taśmą (wg doświadczeń kogoś z forum) pomogło - na dosłownie 10 km jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktos ustawilby mi klime bo ostatnio sie bawilem i choinka po zapaleniu samochodu sie pokazuje i miga z pol minuty-oczywiscie zaplace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie padły mi pompowtryski i szukam 2szt 038 130 073 BA lub 4 szt BQ. Jakby ktos cos wiedział proszę o info :)

 

 

 

za regenerowane BOSCH-A MUSISZ KOLEGO dać 2397zł brutto/szt plus kaucja 258zł/szt którą musisz doliczyć ( dostaniesz tą kaucje oczywiście z powrotem jak oddasz stare i zostaną one pozytywnie rozpatrzone przez centrum regeneracji do której muszę je zwrócić )

 

cenę masz jak dla odbiorcy hurtowego :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KOLEGO
:wmorde
dać 2397zł brutto/szt plus kaucja 258zł/szt
ja dziękuję:zeco to mam dwie szt używane z anglika z przebiegiem 50 tys mil i za 400zł z wymontowaniem starych i zamontowaniem drugich. Wybacz, ale za takie ceny to wolałabym dołożyć i kupić nówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde

ja dziękuję:zeco to mam dwie szt używane z anglika z przebiegiem 50 tys mil i za 400zł z wymontowaniem starych i zamontowaniem drugich. Wybacz, ale za takie ceny to wolałabym dołożyć i kupić nówki :)

 

 

no to tylko brać i nie gadać, napisałem ci ile kosztują takie w sklepie po rabatach o cenie detal nie będę nawet wspominał.

trzeba było napisać że szukasz tak do 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to tylko brać i nie gadać, napisałem ci ile kosztują takie w sklepie po rabatach o cenie detal nie będę nawet wspominał.
gdyby mnie było stać na nówki to bym pojechała do ASO a nie pisała tutaj ;) ale dzięki za dobre chęci :) Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Edi to jest super propozycja:ok: Dzis wymieniłam dwa felerne i okazało się, że nastepne dwa też nie pracują jak trzeba :( Także teraz szukam kompletu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:

czy ktos ustawilby mi klime bo ostatnio sie bawilem i choinka po zapaleniu samochodu sie pokazuje i miga z pol minuty-oczywiscie zaplace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś dzwon 694220005 po 16 jestem w garage więc pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje, że jak na potrzeby domowe to powinno starczyć. Ale jak padnie Ci aku rano i będziesz chciał go szybko naładować to ten może Cię zawieść.. do rozruchu się nie nadaje ale do naładowania na pewno wystarczy.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może mi ktoś doradzi znalazłem taki prostownik http://moto.allegro.pl/prostownik-pr...838311457.html zbliża sie małymi krokami zima i bateryjka może odmówić posłuszeństwa

Hmm fajny mały i automatyczny :) Jednak mam 2 uwagi.

 

Pierwsza dość ważna sprawa.

Urządzenie korzystające z akumulatora 12V przy spadku napięcia akumulatora (poniżej) 10,5V powinno się wyłączyć. Przy tym prostowniku automatycznym 6V i 12V problem jest tego typu. Zimą akumulator często potrafi się rozładować do 0. Ten prostownik pomyśli tak. Aha mam napięcie (powiedzmy) 2V to jest mniej niż 6V aha to trzeba ładować jak akumulator 6V. Aby ładowany był poprawnie musiałby mieć około minimum 9V

 

Już się naciąłem na tym, że tak aku 12V był ładowany bosch`owskim prostownikiem automatycznym. Niestety każdy automat tak będzie ładował.

 

Dwa, Medion to chińczyk bez serwisu. Jakość ma troszkę do życzenia i raczej do ładowania akumulator bym nie polecił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukisio Dzieki

czyli do stówki to i za 5 dyszek bedzie taki sam jak za 8 dyszek, coś tam sie wybierze myślę choć aku w poprzednią zimę mnie nie zawiódł ale lepiej na zimne dmuchać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam dobrego sprawdzonego gazownika w Olsztynie. Dostałem namiary już na różne zakłady. Sprawa tyczy montażu sekwencji w silniku 2.0 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności