Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, ile mniej wiecej kosztuje wypranie całego środka (fotele, podsufitka, wykładziny etc.)? Na razie przejazdem byłem tylko w Karolinie, a tam za zrobienie środka na błysk zaśpiewali 200zł, wg mnie ciut dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w olsztynie 170 plnów sobie życzą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, ile mniej wiecej kosztuje wypranie całego środka (fotele, podsufitka, wykładziny etc.)? Na razie przejazdem byłem tylko w Karolinie, a tam za zrobienie środka na błysk zaśpiewali 200zł, wg mnie ciut dużo...

W myjniach taka cena to norma, ale ja mam kolegę, który robi to za 100zł. Tylko trzeba mu auto zaprowadzić do Suchacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , poszukuję mechanika od przekładni kierowniczych z Olsztyna lub Szczytna , mam zagadkę w układzie wspomagania a nie chcę bez powodu wymieniać maglownicy lub pompy, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan Sternicki zakład "U Jana" ulica Bałtycka :) Polecam i bankowo znajdzie co jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę wymienić poduszkę pod silnikiem (lub poduszki)szukam warsztatu który nie będzie głęboko zaglądał w portfel ,poduszki wiem że są drogie ale co polecacie 1.8 20v ADR w jednym serwisie zaśpiewali mi około 850zł z robocizną, szkoda że moja się nie zapytała za ile poduszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję warsztat U Jana

Odstawiasz auto na 9 i popołudniu odbierasz. No chyba, że chcesz dzień wcześniej na wieczór.

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=467832&postcount=2

 

BTW:

Poduszka silnika:

00351770101.jpg

Lemforder ori : 300zł

Topran/HANS PRIES 100zł

Edytowane przez lukisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muszę wymienić poduszkę pod silnikiem (lub poduszki)szukam warsztatu który nie będzie głęboko zaglądał w portfel ,poduszki wiem że są drogie ale co polecacie 1.8 20v ADR w jednym serwisie zaśpiewali mi około 850zł z robocizną, szkoda że moja się nie zapytała za ile poduszek

 

Polecam od razu wymienić poduszki pod skrzynią, bo zazwyczaj jak siadają pod silnikiem to i pod skrzynia rowniez;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

 

Za 2 tygodnie przyjeżdżam do Ełku i szukam kogoś kto może założyć mi tempomat w moim passacie, a najlepiej też pomóc w zakupie. Możecie mi kogoś polecić?

z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krisek kup sobie na Allegro manetkę i kabelek, jeśli masz zwykłą wtyczkę VAG za 50zł sam sobie go aktywujesz. Na forum jest instrukcja montażu tempomatu - banalnie prosta. Poza tym jak kupisz kabelek na Allegro zapewne dostaniesz instrukcję PL np. tu masz kabelek: http://www.allegro.pl/item1043882601_tempomat_seat_skoda_vw_golf_passat_octavia_leon.html.

Tu masz chińską manetkę osobiście nie polecam ale już z kabelkiem http://www.allegro.pl/item1044189330_tempomat_wiazka_audi_vw_a6_skoda_golf_passat_24gw.html wydaje mi się, że lepiej kupić używkę ale w oryginale np. tu : http://www.allegro.pl/item1047713093_przelacznik_kierownicy_passat_b5_tempomat_mfa.html Ja zamontowałem manetkę + aktywacja max 45 min z tym, że robiłem to z 1,5 roku temu jak nie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Panowie gdzie w elblągu mozna kupic Modyfikator plus ???? z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. Panowie gdzie w elblągu mozna kupic Modyfikator plus ???? z góry dzięki za pomoc :)

 

Fota na Grunwaldzkiej / koło eLeclerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie u nas nabije klime i odgrzybię i oczywiście za ile z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun_VW, wielkie dzięki za podpowiedź :D

 

Koledzy gdzie u nas nabije klime i odgrzybię i oczywiście za ile z góry dziękuje

mi robił Pan Andrzej na ulicy Suwalskiej 50, a za ile to nie powiem bo wymieniałem tez kompresor i nie pytałem co za ile :)

Edytowane przez dymekvr6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy gdzie u nas nabije klime i odgrzybię i oczywiście za ile z góry dziękuje

Jak sie by bywało na spotach to by się wiedziało. A tak na poważnie na Augustowskiej robiliśmy w tamtym roku więc podjedz do nich i powołaj się na forum, może jakiś rabat dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gdyby nie zmiany w pracy to bym na pewno przyjeżdżał a tak wszyscy .... a szkoda gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ dymekvr6 - po co Ci ten środek ?? On działa na zasadzie motodoktora który na jakiś czas ożywi silnik i zatrzyma wycieki (w sam raz np. na giełdę). Nic nie zastąpi dobrego oleum i sprawnego silnika....

 

@ passacik98 - możesz też podjechać do krysgumu obok reala ale cen ich nie znam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poradźcie jakie amorki wybrać do paska B5 Bilstein B4 czy też Sachs'y ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilstein B4 będą twardsze od Sachsów. Ja polecam B4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Takiej odpowiedzi oczekiwałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności