Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego ja na twoim miejscu poszukał bym najpierw przyczyny ,,szybkiego odmawiania posłuszeństwa" bo może okazać się że żarniki o które pytasz też szybko ,,odmówią posłuszeństwa" mimo iż sygnowane są VAG.

s

 

Siema, nie za bardzo rozumiem co masz mi do powiedzenia.

Fakt jest taki, że te żarówki które mam to oryginały po bardzo dużym przebiegu, jedna świeci na różowo, druga miga i daje mało światła. Naturalne zużycie.

Moje pytanie tylko brzmi czy te ( w linku) ewentualnie będą dobrymi? niby piszą że oryginał ale specem nie jestem, dlatego pytam zorientowanych w tym temacie:)

 

a może ktoś ma jakieś dojście do tych najbardziej pewnych, gdzieś w okolicy W-WY

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poszukuję Żarówek D1S do Xeno, niestety na allegro trudno odróżnić te dobre od tych za daleko-wschodniej granicy, które czytając na forum

szybko odmawiają posłuszeństwa, stwarzając problemy:)

czy ktoś może do pomóc jeśli chodzi o kupno takich żaróweczek i ewentualnej wymiany?

 

z góry dzięki za podpowiedzi .

pozdro

p.s co powiecie o tym? http://allegro.pl/zarowki-zarowka-xenon-d1s-nowe-philips-gwarancja-i1825330442.html

 

Kolego tego typu aukcje radziłbym sobie odpuścić. Skąd gościu bierze ta cenę 115zł za ori żarnik? Skoro w ASO kosztuje prawie 580zł, od tej ceny odjąć marże ASO to cena i tak wyjdzie ok 300zł . Więc jakaś podróbka to musi być w kartonikach oryginalnych. Bo ori VW Audi żarnik to to nie jest. Jak chcesz kupić taniej i dobry żarnik to podjedź do Autolandu, Foty Inter Carsu itp , kup żarnik Osram lub Philipsa, będziesz miał jakość podobną do oryginału. Czasami też w ASO w promocji na sezon zimowy bywają w promocji żarniki w katalogu zima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma na sprzedaż oponki zimowe, w bardzo dobrym stanie jednoroczne. Zostały mu po samochodzie który sprzedał. 800 zl

 

[ATTACH=CONFIG]68532[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]68533[/ATTACH]

 

I ma jeszcze felgi stalowe do B3 14-tki rozstaw 4x100

 

[ATTACH=CONFIG]68537[/ATTACH]

 

piszę tu bo nie chce się bawić w wysyłki po świecie.

Edytowane przez andrev75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

czy ktoś z eg ma kluczyk do odkręcenia tej specjalnej śruby od kół ??? bo bym wskoczył w zimówki ale poprzedni właściciel nie uraczył mnie tym "wynalazkiem"

śruba jak na zdjęciu [ATTACH=CONFIG]69078[/ATTACH]

Edytowane przez fesu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możesz zrobić zdjęcie tej śruby?? może podpasuje się jakąś nasadówkę spline neo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema

czy ktoś z eg ma kluczyk do odkręcenia tej specjalnej śruby od kół ??? bo bym wskoczył w zimówki ale poprzedni właściciel nie uraczył mnie tym "wynalazkiem"

śruba jak na zdjęciu [ATTACH=CONFIG]69078[/ATTACH]

 

kolego mam taką zakupiłem w ASO za 30 PLN ale okazało się ze jednak mam. Ja bym w twoim przypadku sprawdził w kluczach jest taka kieszonka na rzepę i ja tam ja miałem. Jeżeli jednak nie będzie pozostanie ci udać się do ASO tam zapewne ci pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdz kluczem spline, albo torx moze sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz kiedy to podjadę z tą przejściówka. Mam u siebie identyczną.

Wyślę Ci na PW numer na kom. to będziesz mógł mnie złapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego mam taką zakupiłem w ASO za 30 PLN ale okazało się ze jednak mam. Ja bym w twoim przypadku sprawdził w kluczach jest taka kieszonka na rzepę i ja tam ja miałem. Jeżeli jednak nie będzie pozostanie ci udać się do ASO tam zapewne ci pomogą.

nie było tam, a w ASO chcieli 130 zł za komplet śrub z kluczykiem a za samo odkręcenie 200zł:zeco

 

Powiedz kiedy to podjadę z tą przejściówka. Mam u siebie identyczną.

Wyślę Ci na PW numer na kom. to będziesz mógł mnie złapać.

super no to w niedziele się odezwę bo jutro mam 24h robote ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie było tam, a w ASO chcieli 130 zł za komplet śrub z kluczykiem a za samo odkręcenie 200zł:zeco

 

 

super no to w niedziele się odezwę bo jutro mam 24h robote ;/

 

postaram się podać Ci nr serwisowy po nim zakupisz taką przejściówkę lub ew sam ci ją nabędę w ASO Palmowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
postaram się podać Ci nr serwisowy po nim zakupisz taką przejściówkę lub ew sam ci ją nabędę w ASO Palmowski.

było by fajnie wkońcu te koła bym zmienił hehe:mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

która wulkanizacja w Olsztynie ma naprawdę kumatych pracowników, którzy będą w stanie stwierdzić, które koło powinno być na którym miejscu (są wyważone, zamontowane, ale nie były oznaczone i auto prowadzi się teraz gorzej niż na letnich). Loteria w odkręcanie i przykręcanie wszystkich 16 możliwości nie wchodzi w grę.

 

Swoją drogą, gdzie w dobrych warunkach mogę przezimować koła letnie? Garażu ni mam, w piwnicy miejsca brak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę zamawiał oleje i filtry i jakieś tam części ....

potrzebuje może ktoś coś? Zawsze to parę groszy taniej za przesyłkę ! :)

 

dajcie znać w miarę szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko wie ktoś może gdzie w naszej okolicy mogę założyć i kupić webasto używane i jaka jest cena za nowe z montażem w Wa-wie krzyczą 3000 zł

 

 

 

 

 

 

 

// post przeniesiony do właściwego tematu. Asia

Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jestem nowy na Tym forum i mam pytanko odnosnie podniesienia mocyw moim passacie b5 fl jest to silnik 1,9 TDI 101 KM i doszedlem do wniosku ze przydalo by sie podniesc ta moc troche :) chetnie poslucham jakie macie pomysly ... glowniechodzi mi o to gdzie to dobrze zrobic bo poki co nie mam pomyslu pozdrawiam wszystkich :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA np na takim silniku mam VW PASSAT VARIANT B5 3BG 1.9 TDI AVB(turbo AVF) 155KM/357nM by AGMA TUNNING

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JA np na takim silniku mam VW PASSAT VARIANT B5 3BG 1.9 TDI AVB(turbo AVF) 155KM/357nM by AGMA TUNNING

 

niezle... a co robiles i jakie koszty poniosles bo to tez wazne :) aha... i jak ze spalaniem po modyfikacji

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję kontakt do kogoś z okolic Olsztyna kto pomoże rozwiązać problem związany z lekkim szarpaniem podczas jazdy ...kpl sprzęgło wymienione, filtr paliwa, powietrza ...czytałem trochę odnośnie tego problemu, postanowiłem również wymienić zawór DV (bez zmian) ...byłem na hamowni parametry ku mojemu zdziwieniu wyszły wzorowo 156KM 214NM

...byłem u pana Henia - brak błędów

 

Może będą potrzebne logi ...w każdym razie chce żeby ktoś kto zna ten silnik pomógł mi w diagnozie

 

proszę o pomoc

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie wiecie gdzie w naszych okolicach zakładają webasto dzwoniłem wczoraj do jednego serwisu w warszawie i ceny za używane z 1 rokiem gwarancji to koszt 3000zł a nowe 4300zł wszystkie są z zegarem sterującym ustawienie o której ma się załączać i kiedy, za pilot dodatkowo 1000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie montują to nie wiem ale 1000zł za dołożenie pilota to chyba coś nie tak. On ma wyświetlacz z regulacją temp i innych pierdół, czy tylko załącza? Jak tylko załącza to zwykła radiolinia załatwi sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności