Skocz do zawartości
Gość anusia257

Lampa tylna variant - wymiana.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anusia257

Witam, czy ktorys z forumiwoczow powie mnie jak powinnam wykrecic tylna lewa lempe w B5 variant? Poniewaz mi paruje i kupilam nowa a nie chce dawac do serwisu bo w serwisie od razu 3 dni chca trzymac. Gdzie trzeba odkrecic i co by wyodtsac tylna lampke ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anusia257 musisz dobrać się od bagażnika do lampy, tam masz chyba cztery nakrętki po obu stronach które musisz odkręcić, odpiąć kostkę od zasilania i lampa powinna się dać w miarę łatwo wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, a czy przypadkiem nie trzeba sciagac boczkow po obu stronach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie ja mam sedana, ale dostęp powinien być po ściągnięciu samej osłony tylnej, którą trzeba ściągnąć np. przy wymianie żarówek. Jeśli się mylę nich ktoś mnie poprawi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy dostać się po bokach do lamp tylnich wiec ściągasz te boczki co jest apteczka i z drugiej strony to samo, najlepiej powypinać kabelki (wtyki) i wyciągnąć wkład z żarówkami a póżniej odkrecić śruby o ile dobrze pamiętam to 2 po jednej stronie ale pewności nie mam, i wiem że dostęp jest dość ciężki ale jeśli ktoś ma sprawne ręce to bez problemu da radę. Też mam problem parowania lewej lampy i pewnie musze zmienić bo mnie zaczyna denerwować.

Edytowane przez dars99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawne rece nie wystarcza, trzeba miec odpowiednie narzedzia - albo krotki srubokret krzyzakowy albo mala grzechotke i nasadke krzyzakowa do tejze.

Sa 4 sruby, dwie odkrecic to nie problem, natomiast do dwoch pozostalych potrzebne sa wlasnie narzedzia w typie wyzej wymienionych (zwykly srubokret jest po prostu za dlugi i nie wejdzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda to jest PORADA do paska sprzed liftu ale mniej więcej zobaczysz o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności