Skocz do zawartości
wojtkn

Co warto zobaczyc w Niemczech???

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i PAnie, planuje na sierpien wyjazd do naszych zachodnich sasiadów w celach turytycznych. Głównie zamierzam zjechac północ - bawarii raczej nie chce ruszac. w zwiazku z tym mam pytanie. co warto tam zobaczyc w tych polnocnych Niemczech - jaie ciekawe miejsca?? A moze ktos z was odbył taką wycieczke po Niemczech?? prosze o zamieszczenie opisu trasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autohausy :?:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autohausy :?:;)

Dokładnie i autobahny ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamburg, Wilhelmshaven - port, miejsce wodowania pancernika Bismarck.Ja bym tam uderzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubeck - das Holstentor, przy nim Niederegger - najwiekszy producent Marcepana na swiecie, z tamtad 20 km do Travemunde - zaglowki, kurorty, itd itp, Hamburg - St. Pauli, - zalezy co chesz robic - odpoczywac, czy jezdzic i pstrykac foty pamiątkom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Wismar - starówka http://de.wikipedia.org/wiki/Wismar

- Schwerin - "bajkowy"zamek, jezioro oraz piękne ogrody wokół niego.http://pl.wikipedia.org/wiki/Schwerin

- Stralsund - piękna starówka oraz niedawno otwarte oceanarium www.ozeaneum.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele ciekawych rzeczy do zobaczenia na polnocy niemiec, 10 lat mieszkalem w Osnabruck -czyli polnoc, i zawsze w kazdy weekend cos ciekawego zwiedzalem, wiec polecam jakas mape z zaznaczonymi ciekawymi miejscami pare euro w portfelu i wakacje masz udane. Pozdrawiam i napisz jak bylo na wycieczce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lubeck - das Holstentor, przy nim Niederegger - najwiekszy producent Marcepana na swiecie, z tamtad 20 km do Travemunde - zaglowki, kurorty, itd itp, Hamburg - St. Pauli, - zalezy co chesz robic - odpoczywac, czy jezdzic i pstrykac foty pamiątkom

 

heh no raczej chce pojezdzic i pozwiedzac ale bez pstrykania bo nie mam skosnych oczu jeszcze. a z tym Hamburgiem to trafiles i z ulica tez. cche tam zajechac ale do PMK:D

 

JurekW thx. odwiedze. oceanarium bankowo bo do 3miasta zawsze chce sie wybrac ale jakos nie dalem rady jeszcze. moze za daleko :D

 

blezor to moze jakies konkrety???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim gównym celem jak jestem w niemcowni to jest odwiedzenie VW i Audi i jazdy testowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze podjedz do Wolfsburga, do do fabryki VW jest tam tzw Autostadt czyli super miejsce do zwiedzania historii VW, Audi, Seata, Skody i wogole, super miejsce i mozna sobie do woli pojezdzic jednym z modeli VW, to jest niedaleko Hannoveru, na autobanie A30, -naprawde warto, bylem polecam! Jak cos jeszcze sobie przypomne to napisze -pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blezor tak sobie myslalem zebyw powrotnej drodze przez wolfsburg i berlin jechac. zobacze co wyjdzie z tego calego mojego wyjazdu bo mi sie kompan chce wykruszyc.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To moze podjedz do Wolfsburga, do do fabryki VW jest tam tzw Autostadt czyli super miejsce do zwiedzania historii VW, Audi, Seata, Skody i wogole, super miejsce i mozna sobie do woli pojezdzic jednym z modeli VW, to jest niedaleko Hannoveru, na autobanie A30, -naprawde warto, bylem polecam! Jak cos jeszcze sobie przypomne to napisze -pozdrawiam.

 

Serio? Np jakimś Passkiem CC albo Golfem R32 też można? Napisz coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cie oklamywac, bylem tam kilka lat temu i nie pamietam jak to bylo, wiem ze mozna zobaczyc to i owo i pojezdzilem sobie Touregiem w gore i w dol. No jedz tam ,a potem powiesz jak bylo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności