Skocz do zawartości
marian14

Łożysko do Passata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od pewnego czasu zauważyłem że przy prędkości 50km/h do 70km/h huczy ,pierwsza moja myśl łożysko koła, podjechałem do mechanika wziął paska na podnośnik posprawdzał koła i mówi że nic nie słychać po jeździe próbnej mówi rzeczywiście że to początki końca łożyska prawego koła ale nie daje 100% że to prawe przednie koło nie wiem teraz czy rezykować tą wymiane? bo wkuża mnie te huczenie i jeszcze ta cena zaśpiewał 193 zł za łożysko SKF plus wymiana 70 zł czy to dużo?pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem prawe łożysko Ruvilla, a w środku było łożysko FAG (to samo co fabrycznie montowane) za 120 PLN. Wymiana kosztowała mnie 30 PLN, ale każde miasto ma inne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marian14, ceny wydają się być bardzo prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat przerabiany przeze mnie niedawno. Łozysko w ASO (w pudełku komplet: łozysko SKF, śruba półosi, 4 nakretki do wahaczy, 2 pierscienie Seegera) koszt 250 zł.

 

Łozysko kupiłem samodzielnie z SKF (w pudełku łozysko jw., śruba półosi, 2 Seegery, bez 4 nakrętek) koszt 170 zł- ale po negocjacji, w Inter Cars to samo kosztuje 193 bodaj.

 

Koszt wymiany w serwisie Bosch wyniósł 120 zł.

 

Tak, ze myslę, że ceny podane przez marian14 są właściwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem prawe łożysko Ruvilla, a w środku było łożysko FAG (to samo co fabrycznie montowane) za 120 PLN. Wymiana kosztowała mnie 30 PLN, ale każde miasto ma inne ceny.

Ciekawe jaki to warsztat zrobił Ci tą wymianę za te pieniądze? Chyba nie zgłoszony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności