Skocz do zawartości
pobs

17.08.2008 - II Zlot Grupy UK - West Wittering

Odpowiadający Termin zlotu w WW to:  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Odpowiadający Termin zlotu w WW to:

    • Niedziela 27.07.2008
      1
    • Niedziela 03.08.2008
      2
    • Niedziela 10.08.2008
      2
    • Niedziela 17.08.2008
      11
    • Niedziela 30.08.2008
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Ej , jaki ten operator byl taki byl , wazne ze co kolwiek nagrywal :P. A to ze filmik jest dopiero po roku to ja zawalilem, ale wydalem za to pobsa na szubienice :612:bo ja tez bylem swiecie przekonany ze nie tylko my nagriwalismy!!! he he.

 

Kubki sa u mnie w passku i cale szczescie ze jeszcze cale , bo dzisiaj zapomnialem zaciagnac recznego i passek mi zjechal jakies 20 metrow w dol w krzaki, cale szczescie ze tylko w krzaki i nic sie nie stalo, duzo nie brakowalo i byla by lampa :660:, a kubki sa w bagazniku a passio stoczyl sie tylem. Stalo sie tak ze chlodzilem turbinke i sie spieszylem i zapomnialem zaciagnac recznego. mam nadzieje ze sie wszyscy zobaczymy na EDITON38, pozdrawiam !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo dzisiaj zapomnialem zaciagnac recznego i passek mi zjechal jakies 20 metrow w dol w krzaki

 

Oj Bialek w ciagu dwoch dni miales takie przygody z autkiem,ze szok :szok:

Jak czytelem tego posta to niezle sie usmialem :rotfl: cale szczescie,ze nic sie nie stalo

 

Do zobaczyska na Edition38

 

Pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kur...... Orzech69 mowie ci , normalnie mialem traka jazde dzisiaj ze szok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo dzisiaj zapomnialem zaciagnac recznego i passek mi zjechal jakies 20 metrow w dol w krzaki, cale szczescie ze tylko w krzaki i nic sie nie stalo, duzo nie brakowalo i byla by lampa :660:

bialek Ty to potrafisz ludzi rozbawic :D

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie :580: jak się zdziwiłem - jakiś chłopiec wystawał tam w aucie podobnym do mojego i coś nagrywał.... :651: a nie wiem kto to był :583: więc nie dzielić skóry na niedźwiedziu :584: sam postaram się do tego dojść :D i dam wam znać jak poszło :585:

 

 

przy okazji - ruch u nas na forum od wczoraj straszny - co wchodzę to min. 3 osoby :D tak trzymać chłopaki :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam nadzieje ze ruch sie utrzyma , pomimo tego ze passki jezdza same

he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak się zdziwiłem - jakiś chłopiec wystawał tam w aucie podobnym do mojego i coś nagrywał....

 

Pobs auto bylo Twoje,kamerka tez,Ty kierowales,a nagrywal Twoj kumpel,wszystko mamy jak na widelcu,wiec nam tu nie sciemniaj tylko szukaj filmiku .

 

Pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pobs auto bylo Twoje,kamerka tez,Ty kierowales,a nagrywal Twoj kumpel,wszystko mamy jak na widelcu,wiec nam tu nie sciemniaj tylko szukaj filmiku .

 

Pozdro :vw:

Ja tego tez nie odpuszcze:!!::krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tego tez nie odpuszcze

:P wszystko w swoim czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności