Skocz do zawartości
pobs

17.08.2008 - II Zlot Grupy UK - West Wittering

Odpowiadający Termin zlotu w WW to:  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Odpowiadający Termin zlotu w WW to:

    • Niedziela 27.07.2008
      1
    • Niedziela 03.08.2008
      2
    • Niedziela 10.08.2008
      2
    • Niedziela 17.08.2008
      11
    • Niedziela 30.08.2008
      4


Rekomendowane odpowiedzi

p.s.

niech ktos wezmie cam i zrobi filmik.A z zeszlego roku ktos ma filmik,to poprosze o kopie

bialek ma jakis zeszłoroczny filmik podobno.

 

Ahh. ta pogoda. Jak faktycznie będzie lało to lipa, przecież nie będziemy siedzieli w autach na parkingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie z Wilq-iem rozmawialiśmy dzisiaj, że trzeba "w razie czego" znaleść alternatywne miejsce jeśli będzie padać.

Może w połowie drogi, gdzieś koło A40 (jeśli ktoś zna jakąś miejscówkę to pisać śmiało), ostatecznie zostanie kafejka przy BP - choć mam nadzieję, że do niedzieli wyklaruje się pogoda i będzie gicior :ok:

pozdrowionka :)

 

 

białek - jak możesz przepal mi płytkę z twoim filmikiem z zeszłego roku :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko panowie wlasnie siedze i wypalam , he he. sorki ze tak dlugo ale coz lepszy rydz niz nic. zrobie z 10 kopi i wezme napewno ze soba . jest tylko jedno ale ze bedzie to dvd. i jak ktos umie to bedzie mogl sobie to przerobic w kompie zeby cos z tym zrobic, ja to wypalam na stacjonarnej nagrywarce sony . pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:ok: spoczo ;) , a reszta niech myśli nad miejscem rezerwowym :) ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie czwartek juz mamy i dobrze by bylo zeby ktos zarzucil postcoda na ta stacje BP i ewentualnie dokladne miejsce spotkania w West Wittering - rok temu nie bylem wiec nie wiem gdzie biesiadowaliście.

 

A co do pogody - nie wierzcie angielskim pięciodniowym prognozom - będzie słonecznie i basta!

 

I tak przy okazji jakby ktoś miał na zbyciu środkową konsole z podłokietnikiem (czarna i najlepiej ze skórzaną przykrywka) to można by deala zrobić na miejscu;]

 

1446248a3f8c78a3fd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaje panowie post code GU23 6PU, to jest miejsce zbiorki z poprzedniego roku , wiec smialo mozna wbijac w navi i smigac do samego celu. Pobs czy to miejsce zbiorki o 8 rano jest pewne , bo zebym sie nie potrzebnie zrywal bo mam niezly kawalek zeby tam dotrzec a ostatnim razem czekalismy dlllllllllugo az sie wszyscy pozbieraja. Napisz jak mozesz wszystko dokladnie co i jak w jednym kawalku i nie bedzie wiecej takich glupich pytan ;), filmik przegrany pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak 8.00 rano - stacja BP ta co w zeszłym roku :ok:

co do podłokietnika - mam czarny ale 6 letni, więc nie wiem czy chcesz czy nie, ale samą obudowę bez środka i z lewego nie prawego... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8:00 rano pasuje a co do podłokietnika (samej obudowy) to lepiej zostaw to w domu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlocik w zachodniopomorskiem zaliczony,a ten czas tak szybko leci ze zapomnialem calkiem o zlocie w UK. Juz od kilku dni planuje wrocic i cos ciezko jest mi sie zebrac czy tez macie takie opory przed powrotem do Ukeja? Jesli dam rade i dzisiaj wyjade to spotkamy sie w West Wittering. Jesli bedzie tyle osob co w zeszlym roku to szykuje sie niezly spocik. Pozdro:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sprawdzilem pogode jeszcze raz i z samego deszczu zmienilo sie w przelotny deszcz wiec moze sie cos zmieni i bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66

no ja wlasnie wrocilem z enerdefenu,padam na yape-50 godzin obrotow i jazdy 1200 mil,a spania 4-chyba sie starzeje.Ale wracajac do tematu,to nie wiem,czy bede o 8smej,ze wzgledu na moja prace-jak wroce 0 6tej do domu,to nie bede na BP,tylko dojade na miejsce.Jezeli skoncze wczesniej,to da sie zrobic.Tylko w razie co,to zabezpieczcie jakas kielbaske-normalnie zaplace czysty zywy cash:p.Pozdrowiska chlopaki,i do zobaczyska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i się pozmieniało: 20 stopni i mostlysunnyhi2.gif :D jak tak dalej pójdzie to będzie ładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo wlasnie sprawdzalem pogode na metoffice.gov.uk i wyglada na to ze bedzie okolo 17 C i duzo deszczu. Ja zdecyduje jutro rano. Jak prognoza bedzie la to siedze w domku.

 

http://www.metoffice.gov.uk/weather/uk/se/se_forecast_weather.html

PS

 

Nie wydaje mi sie ze trzeba tak wczesnie wyjezdzac,pogody nie bedzie to ludzie nie beda walic tlumami na plaze...takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie czytalem

Sunday:

 

Outbreaks of rain at first will soon clear then turning brighter with a few showers. More rain is likely to spread from the west during the evening. Maximum temperature 21 °C.

Updated: 1541 on Sat 16 Aug 2008

 

i jeszcze

 

http://www.bbc.co.uk/weather/ukweather/south/rain.shtml#no_url

 

i przewinac i zobaczycie kiedy bedzie deszczyk :635:

 

 

 

Bedzie git hej hej hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z godzian wyjazdu??? jezeli pojedziemy to ja proponuje przelozyc to conajmniej o 2h, nie ma sensu wyjezdzac tak wczesnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje 9:00 na BP jak nie trudno będziemy o 8:00 bez względu na pogode.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66

Pobs,dryndnij do mnie-079388 52105,i daj znac,co i jak.Pozdrowiska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano patrze na pogode, jak bedzie padac to zycze wszystkim ktorzy przyjada udanego grilowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano patrze na pogode, jak bedzie padac to zycze wszystkim ktorzy przyjada udanego grilowania.

 

 

laki nie ściemniaj, jak będzie padało to do mnie wpadniemy na grilla :D

już mówiłem, że musi być jakiś plan alternatywny - co do godziny to lepiej w ostatniej chwili nie zmieniać, bo nie każdy w ostatniej chwili może sprawdzić co i jak.

poza tym jak na gokardy jeździmy to ja MUSZĘ wstać najjjjj wcześniej; bież Ulę swoją kochaną i ciśnijcie na A3

 

i tak wyjedziemy pewnie około 20 po ósmej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez wzgledu na pogode my bedziemy napewno z filmikiem z tamtego roku :P. godzina 8 rano na BP na A3 . To do zobaczyska jutro. Pobs dawaj jakis numer telefonu do siebie wrazie jakiejs nieprzewidywalnej potrzeby!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności