Skocz do zawartości
pobs

17.08.2008 - II Zlot Grupy UK - West Wittering

Odpowiadający Termin zlotu w WW to:  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Odpowiadający Termin zlotu w WW to:

    • Niedziela 27.07.2008
      1
    • Niedziela 03.08.2008
      2
    • Niedziela 10.08.2008
      2
    • Niedziela 17.08.2008
      11
    • Niedziela 30.08.2008
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Mi 17.08.2008 jak najbardziej odpowiada i mam nadzieje ze moja druga polowka tez sobie wolne zalatwi. Jak bede wiedzial cos wiecej to dam znac. Pozdrawiam goraco

P.S. Ostatnio mialem przeprowadzke wiec ciezko z netem u mnie, ale postaram sie kontrolowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy grupa ze stolicy spotyka się jak rok temu przy BP? bo jako że jest sezon, to dobrze by było miejsca wcześniej zblokować dla nas.....

ja byłbym za tym by wyjechać wcześnie - tak przed 9.00 :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też sie pisze na imprezkę - 17.08 jak najbardziej pasuje;)

Przyjadę z moja polówka. Fajnie by było gdyby ktoś napisał czy spotykamy sie na miejscu czy może gdzieś po drodze i razem wjeżdżamy, co by trzeba było ewentualnie wziaść ze sobą i w ogóle jak to sie odbywa?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w zeszłym roku - kto może bierze grill'a - niektórzy nawet w zeszłym to nowe na zlot pokupowali i zabawa była przy ich składaniu ;) - na grila bierzemy co mamy; ogólnie wielkie biwakowanie - choć mam nadzieję że w tym roku nie będzie tak wiało.

W zeszłym roku część osób ruszała z A3 *(już po zewnętrznej stronie M25), i razem jechali na miejsce.

W tym roku, jako że spotykamy się w sezonie letnim (wcześniej był to chyba wrzesień), to pewnie podjadę wcześniej i przytrzymam trochę miejsc - ale nie wiem na jak długo (nie ma możliwości rezerwacji - kto pierwszy ten lepszy), więc dobrze by bylo wyjechać dość wcześnie by być dość blisko siebie - najlepiej w tym samym miejscu co rok temu ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jadę z Oxfordu wiec A3 raczej po drodze nie mam;p Mozę ktoś będzie przejeżdżał w pobliżu Oxfordu , można by było razem podjechać na miejsce;)

 

Pobs: Co Ty będziesz rezerwować?? Miejsce na parkingu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobs w sumie juz zostalo kilka dni co do wypadu , wiec pisz jak tam mamy dotrzec , czy bedzie jak rok temu ze wszyscy spotykamy sie na BP czy kazdy jedzie z osobna na miejsce. No i podaj jakes namiary na stacje BP lub ewentualnie West wittering, w sumie to chodzi o post code, zeby bylo latwiej wbic w navi. Pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ze mną jedzie jeszcze jedna osoba - proszę o dodanie do listy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Niestety 500 mil w 2 strony to 9h jazdy wiec odpadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlatwiej bylo by sie spotkac na A3 (Portsmouth Road), z M25 J.10 (zjazd), kierowac sie w strone Guliford. Stacja beznynowa znajduje sie oczywiscie po lewej stronie :) pierwsza stacja napotkana na A3 dokladnie 2.5mil od zjazdu z M25. Jezli nie bedzie padac oczywiscie to pojade, w przeciwnym wypadku nie wiem czy jest sens.

Spotkac sie najlepiej bedzie jak najwczesniej, Pobs napisz o ktotej, bo ktrudno mi kpowiedziec.

8 rano ? Mysle ze bedzie kchyba okhej ?

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie pogoda, to moment parking się zapełni :) , więc jak pisze Laki, dobrzeby było wyjechać wcześnie z rańca - co do stacji BP - Laki dobrze gada :ok: .

Co do sensu - to zostawię bez comment!!! :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bedigl

Ehh panowie z przykrością muszę powiedzieć że nie bedzie mnie 17 z Wami na wypadzie nad morze:( ale musze do Polski na weekend pojechać:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli jednak ktoś nie był z nami podczas nalotu na WW, podaję detale:

Wypad w godzinach porannych; pobyt przy zapachu spalonej kiełbaski, szumie wiatru ( :P ), powiewie fal i miłej rodzinnnnej atmo :ok: . Co więcej? będziecie to zobaczycie :) . Yassek pewnie też wpadnie, to i Vag-a możecie sobie zakupić na miejscu :D ."

 

ja oprócz kiełbaski mogę zabrać motul specyfic i turbinkę (AWX,BRD) :637:, odnośnie godziny to wolałbym nie budzić rodzinki o 6 00 w niedziele , startuje J25 M25 dla mnie 9 00 na A3 :super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobs piszesz co z tym spotem i jak sie spotykamy , bo jak narazie studjuje wszystkie posty i nie moge znalezc zadnej konkretnej odpowiedzi. Rok temu jakos lepiej to zorganizowales :569:. Kazdy ma dojechac z osobna czy jedziemy kolumna jak mialo to miejsce poprzednim razem, pozdrawiam bialek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem, pewnie JA będę na miejscu wcześniej - chyba, że wszystcy się wcześniej zbierzemy.

- proponuję wyjazd o 8.00 rano z BP - tak jak w zeszłym roku :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wyjazd z bp A3 o 8 rano 17.08.2008 tam gdzie w zeszlym roku. masz jakis post code na ta stacje zeby nie myslec w czasie jazdy i jaj nie przegapic :wstyd:. I jak mozesz to podaj swoj mobile na pw co zebysmy sie zdzwonili wrazie cus. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwila sprawdzilem pogode w W/W i nie mam za dobrych wiesci w sobote 17'C pada i w niedziele 17 'C pada wiec miejmy nadzieje ze te dane sie jeszcze zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie hevi będzie lało... :( :( :( lipa trochę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66
Orzech, jak będziesz na AKP to daj im tam znać :ok: , bo mnie gdzieś login się za...

a ktoś mówił kowbojowi o wypadzie???

ze niby o kogo chodzi?:eek:.Ja jade,tylko poczekajcie na mnie,bo ja pracuje pewnie do rana,w kazdym razie bede.Pozdrowiska:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak tam z tym spotem ??? moze sie nam wypogodzi cos!!! a tak na marginesie to jak bedzie padac to nie macie jakiegos awaryjnego wyjscia, moze cus pod zadaszeniem ???? mam nadzieje ze pogoda chociaz troszke dopisze , bo jak nie to deprecha na maxa i :piwo:ale ilo to mozna pic?? zrozumialem ze tej pogody sie nie da przepic he he. Widze ze przywudca konwoju route66 tez bedzie , no i zajebiscie. Pozdrawiam !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66

sie wie,ze sie jedzie.Nowa glowica i pare apdejtow w aucie,to az sie prosi o przejazdzke,nieprawdaz?Pozdrowiska

p.s.

niech ktos wezmie cam i zrobi filmik.A z zeszlego roku ktos ma filmik,to poprosze o kopie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności