Skocz do zawartości
gino9

chyba zniknal moj temat

Rekomendowane odpowiedzi

witam.dalem dzisiaj nowy temat w B5 ogledziny paska i nie moge go znalezc teraz nigdzie .co sie stalo????dziekuje i sorki za problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś uzasadnienie? Zniknął bo to nie było miejsce dla niego, do takich tematów jest dział "rozmowy o motoryzacji" i tam jest podwieszony temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik_KIELCE

Mi post zniknal i zadnego uzasadnienia nie dostalem wiec poprosze o uzasadnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kuczlaw,tak sie domyslilem i od razu przeprosilem;)tylko nie mialem uzasadnienia ale poszukam.dzia.

no i szukam i niewiem gdzie jest....mozesz mi dac link albo naprowadzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi post zniknal i zadnego uzasadnienia nie dostalem wiec poprosze o uzasadnienie

 

Jaki temat, jaki post :?: Ty myślisz że my, moderatorzy pamiętamy że akurat Dominikowi posta usuneliśmy ? Ja nie pamiętam co robiłem pół godziny temu...Takich postów i tematów dziennie usuwa się kilkadziesiąt.... A co niektórzy dalej swoje. Źle nazwane tematy, zdublowane....brak słów, cycki opadają...

 

tylko nie mialem uzasadnienia

 

Przy usuwaniu tematu jest rubryka, w którą wpisujemy uzasadnienie a użytkownik dostaje PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik_KIELCE

Kuczlaw Ty myslisz nad tym co piszesz??

gdzie ja napisalem ze mi zniknal temat ??

Jak nie pamietasz tego co robiles pol godziny temu tzn ,ze ejstes ograniczony albo pijany. Dla mnie Passat to cos wiecej niz samochod ale przez takie jak Ty ksiezniczkowe damy co wstaja lewa noga odechciewa sie tutaj wchodzic

Pytania retoryczne nie odpisuj

Usun jak najszybciej bo w tym jestes najlepszy w usuwaniu watkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "temat/post" przeczytaj wyżej a odnosiło się to nie tylko do Ciebie ale i do innych userów, którzy wiecznie mają jakieś problemy z forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się podział mój wątek na temat zlotowiczów ;)

Sam się w nim udzielałeś, więc chyba pamiętasz o czym mówię :]

Niech sobie poczytają Spałowicze :P

W koszu go nie ma a żadnego uzasadnienia nie dostałem :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podział mój wątek na temat zlotowiczów

 

To już nie do mnie pytanie :)

 

A w ogóle to moderatorzy nie mają obowiązku uzasadniania usuniętych postów :585: Przecież nikt nikogo na forum siłą nie trzyma, jak komuś nie pasuje regulamin i nie chce się dostosować do ogółu to sam wie jak droga dla niego będzie najlepsza...

Dziwi mnie jedno, że tylko użytkownicy z małym stażem na forum mają wiecznie problemy. Starzy wyjadacze jakoś się dostosowali, świadczy o tym ilość zgłaszanych postów na nasze skrzynki mailowe i jest tego trochę... :)

A co niektórym to polecam stronkę http://www.dziecineo.pl , tam można pisać do woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik_KIELCE

Kuczlaw Ty to jestes jak jakas baba w urzedzie ktora mysli ze wolno jej wszystko bo ludzie do niej przychodza tak ja my prwchodzimy na forum

Jakos nie zauwazylem by inni moderatorzy mieli jakies "ale"

Tylko ty jestes taki biedny ze masz tyle pracy z tymi ludzmi z forum

Teksty o dzieciach neo bym ci napisal gdzie mozesz sobie wsadzic ale nie chce bana dostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko ty jestes taki biedny ze masz tyle pracy z tymi ludzmi z forum

Oj nie tylko Kuczi, nie tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik_KIELCE
Jakos nie zauwazylem by inni moderatorzy mieli jakies "ale"

Tylko ty jestes taki biedny ze masz tyle pracy z tymi ludzmi z forum

Kolego Duzy tak powinnien wygladac ten cytat

Wracajac do twojego cytatu jedni marudza jak panie w urzedach i od rana wstaja lewa noga inni jakos nie musza wypominac calemu swiatu jak tyo ich los skrzywdzil sadzajac go na krzesle moderatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, żeby Kuczlaw się uskarżał, że los go pokarał funkcją moda...

Gdyby użytkownicy czytali regulamin ze zrozumieniem, nie trzeba by tyle usuwać, zmieniać upominać.

Jaki temat, jaki post Ty myślisz że my, moderatorzy pamiętamy że akurat Dominikowi posta usuneliśmy ? Ja nie pamiętam co robiłem pół godziny temu...Takich postów i tematów dziennie usuwa się kilkadziesiąt.... A co niektórzy dalej swoje. Źle nazwane tematy, zdublowane....brak słów, cycki opadają...

Z zapamiętywaniem nie chodzi o stan umysłu (trzeźwość czy rozwój umysłowy) tylko o ilości nicków i modyfikowanych postów - to chyba było oczywiste, wynikało z kontekstu.

A jak ma się do czynienia z kilkudziesięcioma osobami, do których nie dociera słowo pisane, to cycki mogą opaść...

Jeżeli mod uznaje temat/post za niewartościowy (nie wnoszący nic do tematu) to go usuwa. Użytkownik zawsze może poddać w wątpliwość słuszność decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z zapamiętywaniem nie chodzi o stan umysłu (trzeźwość czy rozwój umysłowy) tylko o ilości nicków i modyfikowanych postów - to chyba było oczywiste, wynikało z kontekstu.

A jak ma się do czynienia z kilkudziesięcioma osobami, do których nie dociera słowo pisane, to cycki mogą opaść...

Jeżeli mod uznaje temat/post za niewartościowy (nie wnoszący nic do tematu) to go usuwa. Użytkownik zawsze może poddać w wątpliwość słuszność decyzji.

 

Dzięki Duży :) Powstrzymałem się od odpowiedzi bo po co się nakręcać ale dokładnie strzeliłeś w dziesiątkę...

 

Czasami lepiej się nie odzywać co by nie karmić... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik_KIELCE

Spoko nikt przeciez nie jest tutaj zlosliwy tylko moderator powinnien byc bardziej cierpliwy i bardziej pomagac a w niektorych przypadkach mocno zalatuje zbyteczna zlosliwoscia zamiast pomoc napisac co sie robi zle to sie wali jakies wyuczone teksty na odwal sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamiast pomoc napisac co sie robi zle

 

Tobie i setkom innych to by im czasu na sen nie starczyło. Po to jest regulamin abyś się z nim zapoznał tym samym oszczędzając pracy modom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik_KIELCE

No widzisz Ty umiesz sie wciac w rozmowe jak cala reszta a pomoc jest tak ciezko panie nieomylny idealny

Wlasnie z wami ejst taki problem ze wy widzicie tylko nasza wine a wy ejstescie tacy idealni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze ktoś tutaj ma najwyraźniej duży problem. Chcesz coś zmienić, ale nie za bardzo wychodzi.

 

"Przyjmij" się na moda na forum motoryzacyjnym i napisz jak jest tak po ok.2-3miesiącach. Zobaczymy czy nadal będziesz stał tak wytrwale za "swoim" zdaniem....

Pomagać należy, ale cierpliwość i kompletne olewanie przez innych ma swoje granice,

 

Tak samo jest z przepisami ruchu drogowego, po czasie zweryfikujesz je z życiem i to co wydawało sie tak oczywiste, o dziwo już nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik_KIELCE

kolego boommax ale ja wcale nie twierdze ze Wy nic nie robicie i ze ja was chetnie zastapie

w skrocie denerwuje mnie wrzucanie wszystkich do jednego worka

siedze jeszcze na dwoch innych forach i powiem ci ze jakos mam wrazenie ze na tamtych jakos chlopaki inaczej podchodza do roznych spraw i sa bardziej wyrozumiali

Zeby du.y nie zawracac sory za klopot juz mnie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko nikt przeciez nie jest tutaj zlosliwy tylko moderator powinnien byc bardziej cierpliwy i bardziej pomagac a w niektorych przypadkach mocno zalatuje zbyteczna zlosliwoscia zamiast pomoc napisac co sie robi zle to sie wali jakies wyuczone teksty na odwal sie

 

Kiedy byłam moderatorem to uwiez mi byłam cierpliw, wyrozumiała, is taralam sie pomagac ale kazdy jest czlowiekiem i ma garnice wytrzymałosc ;)

nie da sie zrobic tak zeby kazdemu z osobna tlumaczyc <sory za wyrazenie> jak krowie na granicy co, jak , po co i kiedy... do cholery od tego jest regulamin i albo sie z nim zgadzamy albo dziekujemy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności