Skocz do zawartości
man1982

Prędkościomierz od 3BG w 3B oszukuje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam do was prośbę mam przekładke angika i wrzucony mam albo prędkościomierz albo samą tarcze prędkościomierza od 3BG no i jest problem bo oszukuje mi o jakieś 20 km/h. W 3B na środku prędkościomierza jest 130 km/h a w 3BG jest 100km/h i jak testuje zegary to wszystkie oprócz właśnie tego prędkościomierza zatrzymują się w połowie. Prędkościomierz zatrzymuje się na 80km/h gdzie w strym zegarze jest właśnie 100km/h i teraz jest takie pytanie kto mi powie jak wyskalować prędkościomierz? Bo to nie samochody na linke gdzie wyciągało się sie grot i przestawiało kawałek dalej.

Proszę o podpowiedzi oprócz wymiany zegara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapakujesz prędkościomierza od 3BG do 3B, przynajmniej ja o czymś takim nie słyszałem... wtyczki inne, inny sposób sterowania. Chyba nie było na forum przypadku udanego przeszczepu, a wielu próbowało. Jesteś pewien, że masz cały licznik, a nie tylko same tarcze zmienione? ;):P

 

po prostu załóż stare tarcze i będzie git...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie właśnie jest tarcza tylko zmieniona. I co w takim przypadku no oprócz wymiany tarczy bo tarcze kumpel mi ma załatwić ale ja się pytam czy można jakoś wyskalować prędkościomierz?:( Bo ten wzór mi się bardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno jakos idzie , ale nie wiadomo gdzie,za ile i dlaczego tak drogo.

Wydaje mi sie ze lepiej i taniej bedzie poszukac samych tarczek np. na allegro i z pewnoscia mozna dostac podjebki 3BG made in china

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

były na allegro tarczki skalowane w samych kilometrach do zamiany w angliku nawet na zdj jakośc wykonania była nieciekawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v
W 3B na środku prędkościomierza jest 130 km/h a w 3BG jest 100km/h i jak testuje zegary to wszystkie oprócz właśnie tego prędkościomierza zatrzymują się w połowie.

 

Sprobuj pobawic sie VAG-iem

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=664

 

a dokladnie "kody impulsów odległości".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności