Skocz do zawartości
mcgiwer

Czy w 3BG były wersie bez kompa i fis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, dopiero co zakupiłem Paska 1.9 TDI i mam pytanie na środku licznika jest pole na komputer górna połowa to kontrolki a na dole nic nie ma, nie ma również żadnych przycisków na manetce od wycieraczek, cz to oznacza że w 3GB były wersie liczników również bez marnej informacji o zużyciu paliwa? i jeszcze jedno pytanie do czego służy to miejsce na kluczyk w drzwiach kierowcy obok otwarcia wlewu?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POSZUKAJ!!!!!! Tyle tego było, a najlepiej przeczytaj instrukcję - tam wszystko jest.

 

Były 3 rodzaje:

1. Bez FIZ - pomiędzy zegarami masz tylko kontrolki

2. Z 1/2FIZ - pomiędzy zegarami są kontrolki + wyświetlacz

3. Z pełnym FIZ - pomiędzy zegarami masz tylko wyświetlacz i wszystkie dane wyświetlane są na nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

były kolego były znajomy ma paska z 2003 roku nawet z kierunkami w lusterkach i nie ma komputera a szyby z tyłu to ma nawet na korby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak przekręce ten zameczek w pozycję zamkniętej kłódeczki, to nie mogę od środka wlewu paliwa otworzyć. To wersje na Polskę miały w standardzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kwach13
były kolego były znajomy ma paska z 2003 roku nawet z kierunkami w lusterkach i nie ma komputera a szyby z tyłu to ma nawet na korby :)

 

Potwierdzam, jako że takowego posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slon20100

Ja też i to jest z taxi i co mi wiadomo to tego rodzaju modele o oznaczeniu AVB to są taxi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, szkoda myślałem że FL przynajmniej tam gdzie zegarek albo kilometry będzie pokazywać spalanie. mój raczej nie był taxi bo jest piękną czarną perłą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też i to jest z taxi i co mi wiadomo to tego rodzaju modele o oznaczeniu AVB to są taxi

 

Kompletna bzdura, AVB to oznaczenie silnika i nie ma to nic wspólnego z taxi, tak samo jak szyby na korbki czy brak komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
były kolego były znajomy ma paska z 2003 roku nawet z kierunkami w lusterkach i nie ma komputera a szyby z tyłu to ma nawet na korby :)

Kierunki w lusterkach to nie był żaden wypas, od końca 2004 roku było to wyposażenie standardowe. Można było mieć gołego basisa i mieć takie lusterka :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie ma komputera pokładowego, a mam np. bixenony;D dziwne;:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zuchnet

Witam mój silniczek AVB 2001 i 1/2 FIZ no i szybki z tyłu tez nie na korbke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto by się tam chciał stresować danymi o chwilowym czy średnim spalaniu ;) U mnie (2001/2002, trendline) też nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności