Skocz do zawartości
J@ceq

Do czego służy ten przycisk ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sobie jaja robicie. Zaintrygowaliście mnie swoimi żartami. Jak będę następnym razem w Gołdapii wejdę do urzędu pocztowego i spytam. A wtedy się dowiecie prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niechciał byś usłyszeć koło siebie "allah mar bar".........

No nie dlatego podziwiam chłopaków z grupy zagranicznej, którzy mieszkają w Londynie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to z giwerą chodzę non stop i jak tylko usłyszę "allah" to już mi się sama giwera przeładowuje.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczlaw i obyś nigdy nie spudłował:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh... przeciez to skrzynka meilowa... wrzucasz, naciskasz i meil poszeł! proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eh... przeciez to skrzynka meilowa... wrzucasz, naciskasz i meil poszeł! proste.

 

:651::dzwon::hurra::509:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygrało to wyjaśnienie :rotfl:

eh... przeciez to skrzynka meilowa... wrzucasz, naciskasz i meil poszeł! proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty J@cek, ale ja mam wrażenie, że koledzy userzy robią sobie jaja z Twojego topiku.

:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłem na takie wyjaśnienie tego dziwnego zjawiska - istnieje takie powiedzenie że ostatni gasi światło - skrzynka znajduje się przy urzędzie pocztowym więc na fajrant po uprzednim zamknięciu urzędu pocztowego przez naczelnika podchodzi on do skrzynki i gasi najnormalniej w życiu światło w w swoim UPP.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Ty J@cek, ale ja mam wrażenie, że koledzy userzy robią sobie jaja z Twojego topiku.

:D:D:D

Ja też ale też tak traktuję moje zapytanie. Miałem cichą nadzieję że ktoś wyjaśni mi przy okazji jaj do czego ta cholera służy. Ale nie ma mieszkańców Gołdapii i okolic na forum. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego pierwszy mówiłem że to wajcha od katapulty:634:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W razie czego pierwszy mówiłem że to wajcha od katapulty:634:

 

a Ja drugi, że to do podróży w czasie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a teraz kto odważny pojedzie i sprawdzi jego działanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam trochę za daleko, ale mogę pokusić się o wyjaśnienie drogą dedukcji ;)

1. przycisk jest najzwyklejszym włącznikiem dzwonka bezprzewodowego

2. w Gołdapi ruch na UPP jest nie wielki

3. pracownik mieszka w pobliżu (obok lub w tym samym budynku)

4. po co ma siedzieć cały czas w pustym urzędzie

5. jak ktoś coś chce z UPP i nie jest to wrzucenie listu do skrzynki, naciska guzik, dzwonek dzwoni, pracowniczka (wydaje mi się że to będzie kobieta tak po ok 60) schodzi na dół, otwiera i już

6. dlaczego na skrzynce? bo przycisk biały (kremowy) a skrzynka czerwona - kontrast pozwoli odnaleźć go nawet ludziom z dużymi wadami wzroku, a poza tym pewnie z tego miejsca był lepszy zasięg

 

to tyle jeśli chodzi o konkretne wyjaśnienie

mam nadzieję, że trafiłem bo wydaje mi się to dość prawdopodobne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenek listonosz zbiera listy ze skrzynek. Ma przykazane po zebraniu listów nacisnąć przycisk. W tym czasie żona Zenka na poczcie robi małe fiku miku z kierownikiem zmiany. Po naciśnięciu przycisku na poczcie zapalają się światełka i żona wie, gdzie Zenek jest. Gdy Zenek się zbliża i zapalają się światełka ostatniej skrzynki następuje wielki finał. Tak było aż do tego feralnego dnia, kiedy to Zenek zaczął coś podejrzewać i na odbiór listów wysłał swego kolegę, a sam....

 

Kontynuuj opowiadanie - może zrobi się wielkie opowiadanie Passat forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a sam powędrował do knajpy znajdującej się po drugiej stronie ulicy. Zajął miejsce przy oknie i zaczął myśleć.

Zenek był prostym chłopakiem, więc myślenie na sucho szło ciężko.

Piękność z poprzedniej epoki, z gracją hipopotamicy, podała zamówiony zestaw z serii - "szef baru poleca".

W tle unosił się subtelny dźwięk muzyki, wydobywającej się z radia pamiętające czasy socjalistycznego dobrobytu i mniej subtelna woń przepoconych ciał bywalców.

A tego dnia słońce nie oszczędzało sił i grzało jak szalone.

Zenek szybko napełnił "szkło" i bez mrugnięcia okiem łykną kolejkę ciepłej okowity.

Umysł zaczynał przyspieszać.

Choć nadal ślimak zdawał się poruszać z prędkością światła, to nikły impuls świadomej myśli zaczął pulsować na skroni Zenka.

Rozochocony...

 

(teraz Twoja kolej :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano6677

rozochocony....zaczal myslec coz dalej moglby on zrobic ze swym zyciem, konczyl juz piatego browara gdy nagle zauwazyl sliczna brunetke wpatrujaca sie bezustannie w jego kierunku, podejde pomyslal, juz mial wstawac do niej gdy nagle kelnerka z ow baru przynosi rachunek, szuka Zenek nadaremnno pieniedzy w swym starym skorzanym portwelu co jeszcze po dziadku mial, na prozno gdyz zona juz z rana na fryzjera i kosmetyczke" pozyczyla", widzac to powabna brunetka podchodzi do stolika zenona mowiac stanowczo JA ZAPLACE , Zenon stlumiony cala sytuacja godzi sie przyjac oferte nieznajomej.................... (((( ( nastepny prosze)__))))))):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności