Skocz do zawartości
Gość jacko

instalacja do 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

LandiRenzo Omegaz kit dedykowany do mocy i pojemności silnika żaden stag i inne klony go ni przebiją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam tez sie zastanawiam nad gazem do mojego paska i czytalem wiele dobrych opini na temat tego warsztatu http://www.auto-gaz.pl/kontakt.php i chcialbym sie dopytac czy moze ktorys z Was tam zakladal gaz a mysle ze rowniez u mnie wybor padnie na LANDI RENZO OMEGAS i zaciekawilo mnie rowniez mozliwosc splaty w ratach co mnie bardzo cieszy bo przeznaczyc odrazu 4000zł to jest jednak nie mala kwota a tak to placilbym przez 10 miesiecy tez 410zl bo 10 licza sobie na ubezpieczeniu. Co myslicie o tym, a moze macie jakies inne pomysly co moglbym zalozyc do paszczura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam tych druciarzy z lindego,i jeszcze ta cena,zakład ktory polecam to http://autonagaz.net/

zreszta kolega chemik pewnie tez,w tamtym tygodniu kolejny kumpel zakładał tam gaz do audi 1,8T za 3,000ZŁ,tyle ze zakładał staga,i brał instalacje na raty

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja odradzam tych druciarzy z lindego,i jeszcze ta cena,zakład ktory polecam to http://autonagaz.net/

zreszta kolega chemik pewnie tez,w tamtym tygodniu kolejny kumpel zakładał tam gaz do audi 1,8T za 3,000ZŁ,tyle ze zakładał staga,i brał instalacje na raty

 

wiec mowisz zeby tam brac stag300-4 ISA2 ktory kosztuje 3000zl?? tylko tam jest napisane na czerwono ze cytuje "Ceny dotyczą montażu na wtryskiwaczach Hana i reduktorze ACR01 lub tomasetto Alaska oraz demontażem kolektora ssącego" i tutaj moje pytanie czy 1,8T 150KM bedzie sie dobrze sprawowal na tych wtryskiwaczach i reduktorze??

 

a co do rat na ile rozlozyles rat splate gazu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stag300-4 ISA2 na wtryskiwaczach Hana i reduktorze ACR01

I spokojnie będziesz na tym zestawie jeździł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do rat na ile rozlozyles rat splate gazu??

 

 

Dokładnie to niewiem na ile brał rat,trzeba by zapytac a zakładzie montującym.

stag300-4 ISA2
na wtryskiwaczach Hana i reduktorze ACR01

+ zawor tankowania pod klapka wlewu paliwa,taki zestaw został zamontowany i kolega jest zadowolony,zreszta zdjecia z montazu powinny byc w galerii w/w zakładu,sam tez poprawiałem tam instalacje w swoim pasku.

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to niewiem na ile brał rat,trzeba by zapytac a zakładzie montującym.

 

 

+ zawor tankowania pod klapka wlewu paliwa,taki zestaw został zamontowany i kolega jest zadowolony,zreszta zdjecia z montazu powinny byc w galerii w/w zakładu,sam tez poprawiałem tam instalacje w swoim pasku.

 

i wtryskiwacze czerwone bo czytalem ze na czarnych jest jakis wyrazny spadek mocy.

jak skoncze w ktorys dzien wczesnie prace to podjade tam zapytac sie o szczegoly tylko najpierw musze wymienic termostat bo nie lapie temperatury a wole zeby gaz byl juz zakladany przy wszytskich dzialajacych odpowiednio ukladach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wtryskiwacze czerwone bo czytalem ze na czarnych

Do Twojej mocy minimum to zielone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stag4, z montazem pod klapka zaplacilem 2950 w autoryzowanym serwisie stag/prins/bosch, przyszlosciowo z reduktorem do 220KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fugazi odradzam poprawiałem parę aut po nich, osobiscie polecam LandiRenzo Omegas cały kit niż składanki różnych producentów, co do Piotrka z beskidzkiej polecam go i tak samo http://www.geg.vel.pl/ możecie powołać się na mnie Jarek(chemik

)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxx8810 pojedź na ul. Beskidzka ja u nich robiłem passata i jezdziłem 2 lata bez problemów, w razie pytań podjedź na spota w krk albo pisz na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
maxx8810 pojedź na ul. Beskidzka ja u nich robiłem passata i jezdziłem 2 lata bez problemów, w razie pytań podjedź na spota w krk albo pisz na PW

 

jutro bede na spocie we wieliczce bo wkoncu czawrtek mam wolny wiec sie zapoznamy i doradzcie mi to i owo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jutro bede na spocie we wieliczce bo wkoncu czawrtek mam wolny wiec sie zapoznamy i doradzcie mi to i owo

 

no mnie akurat jutro chyba nie bedzie ale jak cos to w sobote bo widze ze jestes zapisany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym użytkownikiem. Proszę o pomoc, bo już jeżdże po różnych gazownikach i żaden nie potrafi mi pomóc. Mam instalację King, wtryski hana i spala mi 18, 19 w mieście a na trasie 12. Dodam, że jeżdzę niestety powoli i nie butuje. Wszyscy gazownicy powiedzieli ze przy normalnej jezdzie powinien palic 15. Jakie powinno byc rzeczywiste spalanie LPG i co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem nowym użytkownikiem. Proszę o pomoc, bo już jeżdże po różnych gazownikach i żaden nie potrafi mi pomóc. Mam instalację King, wtryski hana i spala mi 18, 19 w mieście a na trasie 12. Dodam, że jeżdzę niestety powoli i nie butuje. Wszyscy gazownicy powiedzieli ze przy normalnej jezdzie powinien palic 15. Jakie powinno byc rzeczywiste spalanie LPG i co zrobić?

 

Witam 15 l lpg wydaje mi sie za duzo mi pali około 10 l przy mieszanej jezdzie instalacja Ag wtryski magicjet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do Adam Rogowski użytkownik naszego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Wszyscy gazownicy powiedzieli ze przy normalnej jezdzie powinien palic 15. Jakie powinno byc rzeczywiste spalanie LPG i co zrobić?

 

Głupoty gadają. Auto powinno palić do 20% więcej gazu niż benzyny. Zawsze możesz sprawdzić czy instalacja jest OKi robiąc próbny przebieg na benzynie. A opowiadania o 15 litrach włóż między bajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze pali kilkanaście litrów gazu tj ok

Ale dlaczego ta cholera pali ok 2l na 100km benzyny?

Tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ze pali kilkanaście litrów gazu tj ok

Ale dlaczego ta cholera pali ok 2l na 100km benzyny?

Tez tak macie?

 

Na zimnym silniku spala benzynę, jak się rozgrzeje wtedy gaz.

 

---------- Dodano o 15:30 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:26 ----------

 

Panowie dajcie sobie spokoj z instalacjami LPG, jakie by one niebyly, pewnie ze jazda jest wtedy tansza, ale w koncu i tak samochod nadaje sie juz tylko na szrot, ...

 

Kolego, piszesz głupoty i tyle. A co z fabrycznymi instalacjami? Kiedyś rozmawiałem z taksówkarzem, miał lanosa i 350kkm przekręcone na gazie, silniczek chodził jak nowy, bez remontów itp.

Jak ktoś eksploatuje instalację LPG po najniższych kosztach to niech się nie dziwi, że silnik pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że silnik pada.

Nie silnik siada sam w sobie tylko układ wtryskowy benzyny...

 

Weź chłopie głupot nie pisz bo jeszcze ludzie w to uwierzą,

Wiara nie ma z tym nic wspólnego :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności