Skocz do zawartości
ZAJKA

vw mania 1-3 sierpień

Rekomendowane odpowiedzi

główne atrakcje na VWMANI są w sobote :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja prawdopodobnie mam cały weekend z bani :( zły jestem normalnie,ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę ze na vw manie to same B5 się szykują, jak nie będzie padać to na 100% też będę ( jak zobaczycie B4 na zlocie to pewnie będę ja ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raczej nie wjade na plac bo nie planuje na długo tam być (żona w pracy a dziecko pod opieką ciotki :) ) ale przechadzał sie będę i jak tylko zobacze pasacika z wlepą to pstrykne fote :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo jak ja tu dawno nie zagladalem... :P

 

ja bede na 100% na vwmanii chociaz powinienem pojechac na wesele... pewnie bede swoim passatem (a wlasciwie to juz nie swoim bo zmienil wlasciciela...) albo jakas inna kiszka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pujdzie to może z roboty zwieje gdzieś koło 10 i może pojade na na vw-manie.

ale wszystkiego dowiem sie dopiero w sobote :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może bysmy się jakoś zorganizowali - wjazd razem czy cóś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlepy nie mam po prostu nie lubie naklejek na samochodzie chcialem kupic ramke ale z tego co czytalem to sa tam jakies problemy z wysyłka.

 

co do wiazdu razem ja mam zamiar max wiechac o 12 w sobote, wiadomo rano troche trzeba b4 posprzatac bo w piatek nie dam rady bo do 22 robie (jak bedzie padac to tylko moze wpadne zobaczyc ale mam nadzieje ze bedzie taka pogoda jak dzisiaj i nic mi nagle nie wyskoczy )

 

//używaj opcji edytuj. dzięki. artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... się mozna również na mycie :)

miałem taki sprytny plan zeby wjechać rano na stację lotosu w pruszczu (na wylocie na "jedynkę"), umyć helmutadiablo.gif porządnie, odkurzyć 1400ti3lz2bf.gif, przesmarowac plastiki - żeby czarne było czarne :) i wtedy pojechać.

gdyby się zebrało więcej samochodzików to bysmy tam po królewsku pomiedzy golfiki wjechali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już pisałem wcześniej, albo i nie też się najprawdopodobniej wybieram w sobotę, zorganizowany wyjazd oczywiście do ustalenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się B3 kombi znajdzie na mani ale tylko do soboty do godzinki 12 będę sie bawił na mani i do domku praca na 18 :-( takie życie jak ktoś prowadzi imprezy wesela i te inne sprawy to chociaż na piątek i kawałek soboty się załapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak robimy ja moge dojechac w każde miejsce tylko że będe jechał E7 to znajac zycie ul. powstańców warszawskich bedzie zkorkowana przy bramie wiazdowej na VW MANIE wiec bede musiał gonic az na Gdańsk i z tamtad dopiero kierowac sie na rondo do Pruszcza to może właśnie gdzieś przy tym rondzie z tego co kojaże jest tam jakiś parking przy jakim sklepie to może tam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też będe na vw manii........ale Hondą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Też się wybieram w sobotę na Manie.Może śmigniemy grupą?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zjedziesz z obwodnicy na pruszcz to zaraz po prawej będziesz miał stację lotosu. moglibysmy się tam rzeczywiście zebrać, bo miejsca jest duzo a dla takich jak ja :) jest myjka i odkurzacz :)

pozostałoby tylko dograć godzinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki to ja też tam przyjadę, to jest lotos na Grunwaldzkiej 111 ? myślę że może 11 albo 12 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez zjawię się moim b3 na manii bede od początku do samego końca

mam nadzieje że sobie pogadam z kilkoma osobami z forum ;)

bede wypatrywał passatów z Waszym logiem ;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co wy na to?? Tu jest dopiero wybor powazny :D

http://moto.trojmiasto.pl/news.php?id_news=29055

 

Marcin :D

 

tylko mnie nie będzie ani na manii, ani na helu ani nigdzie.... w czwartek jadę na wioskę skorzystać z pięknej pogody która nie dopisała mi na urlopie :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności