Skocz do zawartości
ZAJKA

vw mania 1-3 sierpień

Rekomendowane odpowiedzi

ZBI jeden byl B5 na VW MANII bodajrze ale bez wlepy, a w galerii baltyckiej widzialem B6 3.6 benzyna klapa USA i moze byl blekitny albo srebrny;) Bynajmniej byl jasny. Pzeezdzalem obok akurat jak wlasciciel zaparkowal;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZBI jeden byl B5 na VW MANII bodajrze ale bez wlepy

 

No B5 to nie Dominik ma B6.

 

a w galerii baltyckiej widzialem B6 3.6 benzyna klapa USA i moze byl blekitny albo srebrny Bynajmniej byl jasny

 

To bardziej na Dominika wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten w Galeri Bałtyckiej B6 również byl na ZBI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ten?

obraz1646ok5.th.jpg obraz2267sq0.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bawicie się w zgadywanki. Oczywiste jest, że jak B6 3.6 l, amerykańska wersja z blachami ZBI i wlepą, to auto Dominika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te to nie ma wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z vwmanii i pozdrawiam wszystkich jej uczestników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm poki co tylko tyle, jutro zgram wiecej

20080802315xe4.th.jpg20080802319ip6.th.jpg

20080802320br4.th.jpg20080801299kt5.th.jpg

503251884ea39ab2m.jpga448739701c0f863m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem na VW MANI (zielone B4 sedan ) a naprzeciwko mnie widziałem B3 kombi z wlepą obok zielone B4 kombi i następnie obok jeżeli się nie mylę srebrne B3 sedan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66

rowniez bylem na VW Manii,i nie rozumiem dlaczego niektorzy z Was sie nabijaja z Golfow?Nie kazdy chce jezdzic Passatem,wiec docinki sa nie na miejscu.Co niektorzy z Was patrza na tzw Golfiarzy z gory:643:.Wiec ja na Was powinienem patrzec z gory,bo nie jezdze w ogole VW....Szczerze mowiac,takich ludzi na VW Manii nie potrzeba.A zabawa byla super z Trojmiejskim Klubem Audi oraz VW Zone.Pozdrawiam,i zycze wiecej obiektywizmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rowniez bylem na VW Manii,i nie rozumiem dlaczego niektorzy z Was sie nabijaja z Golfow?Nie kazdy chce jezdzic Passatem,wiec docinki sa nie na miejscu.Co niektorzy z Was patrza na tzw Golfiarzy z gory:643:.Wiec ja na Was powinienem patrzec z gory,bo nie jezdze w ogole VW....Szczerze mowiac,takich ludzi na VW Manii nie potrzeba.A zabawa byla super z Trojmiejskim Klubem Audi oraz VW Zone.Pozdrawiam,i zycze wiecej obiektywizmu

Kolego Route 66

pierwszy post i takie ciśnienie. A kto ci powiedział że passatowcy patrzą na golfiarzy z góry. To są chyba twoje subiektywne odczucia. Jeśli nie jeżdzisz VW-ejem to co robiłeś na VWmanii ? Poczytaj trochę a potem wystawiaj opinię niechcianym passatowcom na VWmanii. Ktoś napisał że od paru lat to się powinno nazywać Golfomania bo pewnie były w większości golfy. Nie byłem na imprezie bo koszty dojazdu oraz praca mnie przerosły ale podejrzewam że piszącym o golfach chodziło o tzw. wiejski tunning czego niestety coraz więcej na ulicach. Płetwy na Golfach czy spojlery dookoła auta podparte toną pękającej szpachli wyglądają co najmniej śmiesznie że nie powiem wieśniacko. I pewnie o to chłopakom chodziło. Kolego poczytaj forum a będziesz wiedział kto tu przebywa. Pozwól że podeprę się niestety autem mojego znajomego. Przykład wieśniackiego tuningu. obraz132se1.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa Jcek :) a ja poprosze kumpla żeby przesłał mi zdjęcie zielonego Golfa II na mega spojlerach i z niebieskimi neonami po podwoziem, który jak wjechał na lotnisko wieczorem to w około było słychac tylko gwizdy i śmiech.

 

P.S. o tym że vwmania powinna się nazywać golfomania to ja napisałem i nie pisałem tego bynajmniej po złości tylko z rozgoryczenia że tak mało pasków się zjeżdża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66
Kolego Route 66

pierwszy post i takie ciśnienie. A kto ci powiedział że passatowcy patrzą na golfiarzy z góry. To są chyba twoje subiektywne odczucia. Jeśli nie jeżdzisz VW-ejem to co robiłeś na VWmanii ? Poczytaj trochę a potem wystawiaj opinię niechcianym passatowcom na VWmanii. Ktoś napisał że od paru lat to się powinno nazywać Golfomania bo pewnie były w większości golfy. Nie byłem na imprezie bo koszty dojazdu oraz praca mnie przerosły ale podejrzewam że piszącym o golfach chodziło o tzw. wiejski tunning czego niestety coraz więcej na ulicach. Płetwy na Golfach czy spojlery dookoła auta podparte toną pękającej szpachli wyglądają co najmniej śmiesznie że nie powiem wieśniacko. I pewnie o to chłopakom chodziło. Kolego poczytaj forum a będziesz wiedział kto tu przebywa. Pozwól że podeprę się niestety autem mojego znajomego. Przykład wieśniackiego tuningu. obraz132se1.th.jpg

 

niech Cie nie zwiedzie to,ze dopiero sie zalogowalem-jestem na tym forum od roku z okladem,niestety musialem sie zalogowac ponownie z przyczyn niezaleznych odemnie.Wiec nie traktuj mnie jak nowicjusza,prosze.Na VW Manie jezdze,bo lubie VW,chociaz sam jezdze Audi.Co do wies tuningu i baranow jezdzacych w kolko po piwku,to przyznam Ci racje,tylko,ze to nie sa fani VW,i nawet nie chce mi sie o nich pisac.A swoja opinie oparlem,czytajac wszystkie wypowiedzi w tym watku,i swoje zdanie podtrzymuje.I powiem Ci,ze musialem jechac 1800 km,i mysle,ze ten fakt da Ci troche do mysleniaSorki za OT.Mimo pewnych niedociagniec,uwazam VW Manie za udana impreze.Pozdrowiska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście kręcących się jak ze sraczką (niejednokrotnie w stanie wskazującym) powinno się usuwać z takich imprez gdyż na vwmanię przyjeżdzają całe rodziny z dziećmi i ile razy juz było, że ktoś kogoś potrącił

IMHO powinno być: przyjechałeś, ustawiłeś się w szeregu a nie bierzesz udziału w konkursach to stój tak do czasu odjazdu a nie lansuj się między innymi autami

albo tzw palenie gumy na trawie: sam byłem świadkiem jak kilka aut od nas jakiś małolat tak katował swoją b5 (a może tatusia) aż mu coś wyleciało żarzącego na trawę z okolic silnika (nie mówiąc już o hałasie, kurzu i smrodu jaki gamoń narobił)

takiego buractwa nie powinno się wpuszczać na takie imprezy masowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
osobiście kręcących się jak ze sraczką (niejednokrotnie w stanie wskazującym) powinno się usuwać z takich imprez gdyż na vwmanię przyjeżdzają całe rodziny z dziećmi i ile razy juz było, że ktoś kogoś potrącił

IMHO powinno być: przyjechałeś, ustawiłeś się w szeregu a nie bierzesz udziału w konkursach to stój tak do czasu odjazdu a nie lansuj się między innymi autami

albo tzw palenie gumy na trawie: sam byłem świadkiem jak kilka aut od nas jakiś małolat tak katował swoją b5 (a może tatusia) aż mu coś wyleciało żarzącego na trawę z okolic silnika (nie mówiąc już o hałasie, kurzu i smrodu jaki gamoń narobił)

takiego buractwa nie powinno się wpuszczać na takie imprezy masowe

 

dodaj jeszcze otwarty bagażnik w nim 3 najebanych kolesi, muza charczy a silnik trze o trawe i tak lansują sie myśląc że sa zajebiści !

 

P.S. jedni nawet prosili o pomoc w pchaniu bo im sie paliwo skończyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dodaj jeszcze otwarty bagażnik w nim 3 najebanych kolesi, muza charczy a silnik trze o trawe i tak lansują sie myśląc że sa zajebiści !

 

dokładnie

 

ziewal jeśli masz wlepy na drzwiach i nr GD to chyba Twojego paska widziałem na manii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie

 

ziewal jeśli masz wlepy na drzwiach i nr GD to chyba Twojego paska widziałem na manii :)

 

mam GD, niestety nie mam wlep ani na drzwiach ani na klapie (jeszcze) po drugie nie byłem autem na vwmani a po trzecie to widziałeś auto Gabriela :)

po za tym reszta się zgadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZBI jeden byl B5 na VW MANII bodajrze ale bez wlepy, a w galerii baltyckiej widzialem B6 3.6 benzyna klapa USA i moze byl blekitny albo srebrny;) Bynajmniej byl jasny. Pzeezdzalem obok akurat jak wlasciciel zaparkowal;)

 

Kolego w Bałtyckiej to byłem na 100% ja. Teraz kojarzę Twoje autko. Tam było kilka autek z VW manii.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dodaj jeszcze otwarty bagażnik w nim 3 najebanych kolesi, muza charczy a silnik trze o trawe i tak lansują sie myśląc że sa zajebiści !

Bagażnik otwarty bo tuba w środku taka, że po zamknięciu ciśnienie wywala szyby :582: Silnik trze o trawę bo "straszne dziury i koleiny na tym polu" (jak słyszałem), ale do łez doprowadził mnie kolo co przy wyjeździe musiał stanąć i koledzy za nadkola podnosili auto żeby przejechał - a tam był próg może 2 cm przy bramie :rotfl: i po co to komu? na pokaz? jaki pokaz skoro nie pojedzie hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mania Udana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności