Skocz do zawartości
gepc

DEVIL EYES - Nowy rodzaj lamp do B5 3B

Rekomendowane odpowiedzi

co do tych lamp to nikt by mnie nie przekonał....

ori to ori .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowiedzcie mi jedno- na lampach ktore dzisiaj montowałem było napisane że xenon nie jest dozwolony. Ja jednak go tam włożyłem ale czy coś czasem mi się nie sfajczy?? Ma ktoś już dłużej w tych lampach palniki xenonowe???. Czekam na info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz pewnie clary. Owszem pisze na nich no xenon, ale nic ci sie nie sfajczy. Chodzi o to ze nie maja one przystosowane soczewek pod xenon i nie sa do niego homologowane. beda prostu oslepiac innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Chciałem jeszcze dodać że wkładając palniki ksenonowe w miejsce żarówek H1 nie było to takie łatwe i musiałem użyć troszkę siły przez co moja adrenalina wzrosła 100% i już myślałem że się nie uda. Lampki świecą całkiem sympatycznie i ciekawe jak się będą spisywać w nocy ale o tym przekonam się dopiero w zimie bo teraz tutaj gdzie jestem nocy nie uznasz ale za to w zimie jest jej aż naddto. POZDRAWIAM i gdyby ktoś jeszcze chciał coś dodać to czekam na info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie podpowiedzcie mi jedno- na lampach ktore dzisiaj montowałem było napisane że xenon nie jest dozwolony. Ja jednak go tam włożyłem ale czy coś czasem mi się nie sfajczy?? Ma ktoś już dłużej w tych lampach palniki xenonowe???. Czekam na info

Zakładam że kupiłeś reflektory jak w temacie, gdzieś czytałem na forum że koledze po pewnym czasie, jak wsadził żarniki ksenonowe do tych lamp zaczęły mu się diody przepalać :633:, uważaj więc aby tobie się coś podobnego nie zdarzyło .

PozdraVWiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wsadził żarniki ksenonowe do tych lamp zaczęły mu się diody przepalać

To raczej nie jest wina zenona tylko słabej jakości diod, które po czasie po prostu przestają świecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał johny x Zobacz post

jak wsadził żarniki ksenonowe do tych lamp zaczęły mu się diody przepalać

To raczej nie jest wina zenona tylko słabej jakości diod, które po czasie po prostu przestają świecić.

Oj jednak chyba jest to wina xenona ponieważ zamontowałem lampki w dniu wczorajszym i świadomie włożyłem xenona a już dzisiaj widzę że dwie diody na lampie od strony pasażera nie świecą. Nie chcę się wyrażać ale niech to sz........g. Mam chyba nauczkę na przyszłość :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę się wyrażać ale niech to sz........g. Mam chyba nauczkę na przyszłość :((

Masz na przyszłość, nauczkę by nie wkładać zenonów, do soczewek halogenowych. Swoją drogą, zaraz po pojawieniu się tych lamp wiadome było, że ich jakość jest mierna, więc kupują te lampy miałeś chyba na uwadze, że długo to one nie pochodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie podejście kolegi... ważne, że lampy się nie uszkodzą ale że bedzie oślepiał innych to trudno... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Digidy88

ja mam te lampy od listopada i wszystkie diody swieca. xenonu nie pakowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj jednak chyba jest to wina xenona ponieważ zamontowałem lampki w dniu wczorajszym i świadomie włożyłem xenona a już dzisiaj widzę że dwie diody na lampie od strony pasażera nie świecą. Nie chcę się wyrażać ale niech to sz........g. Mam chyba nauczkę na przyszłość

 

Zakładam że kupiłeś reflektory jak w temacie, gdzieś czytałem na forum że koledze po pewnym czasie, jak wsadził żarniki ksenonowe do tych lamp zaczęły mu się diody przepalać , uważaj więc aby tobie się coś podobnego nie zdarzyło .

 

ostrzegałem Arek,

spróbuj wymienić uszkodzony (ne) reflektor (y) na nowe , lub druga opcja jak wcześniejsza nie wypali wymiana uszkodzonych diod . No i wsadź tym razem jaką dobrą żarówkę na Philipsa.

PozdraVWiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie zastanawiać inna sprawa. Gdyby to była wina xenonu to w drugim reflektorze też by się coś działo- zobaczymy z czasem ale jest jeszcze kwestia napięcia. W moim Pasku jest automatyczne włączanie świateł ale w pozycji 0 włącznika świateł napięcie na żarówkach jest coś koło 10 V ale nie sprawdzałem pozycyjnych i ciekawe czy tam czasem też nie daje mniejszego napięcia. Dopiero po przekręceniu w pozycje -MIJANIA napięcie na żarówkach wzrasta do 12 V co zresztą jest widoczne gołym okiem. Dlatego tak przyszło mi do głowy że to może być właśnie przyczyna aczkolwiek nie jestem pewny.

Poruszacie także kwestie oślepiania innych. Zawsze byłem przeciwny robieniu czegoś takiego ale od czasu jak pojeździłem po drogach Islandii gdzie teraz jestem mam to głęboko w dupie. Te ćwoki Islandczycy mają w dupie czy oślepiają Cię czy nie i jeżdzą na długich, na halogenach. Obojetnie czy to dzień czy noc. Albo wyłączają długi dopiero prawie jak Cię mijają. Dlatego też zdecydowałem się na ksenon i czy będę ich raził czy nie jest mi to obojętne. I tylko mi nie mówcie że to pewnie niektórzy czy czasami tak robią-tutaj jest to nagminne. POZDRAWIAM

PS: Zastanawiam się czy nie napisać do producenta żeby przyszłał mi np całe diody i dlaczego tak szybko się one przepaliły ( oczywiście nie wspominając o ksenonach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje diody świecą od marca bez xenonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleko i to bardzo, nie mają takiej mocy jak te w audi a5 czy innych modelach tej marki. Ja dałem za swoje demony ok 1000zł(przed zimą 2008) wygląda całkiem całkiem, trzeba je dobrze spasować, dla chcącego nic trudnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daleko i to bardzo, nie mają takiej mocy jak te w audi a5 czy innych modelach tej marki

Ostatnio ktoś chciał przerobić te lampy tak by świeciły jak oryginalne w audi, to jak przeliczyłem koszt elementów to wyszło jakieś 400 zł :) Z tym, że dalej nie mielibyśmy legalnych dziennych, mimo że świeciły by jak oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ujdą te lampy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to mam dopiero nowinkę. Dzisiaj byłem na przeglądzie swoim passacikiem z pięknymi lampami DEVIL EYE z założonymi xenonami 6000k. Wszystkiego bym się spodziewał że mnie wywali właśnie za xenony a tu niespodzianka- wywalił mnie za światła pozycyjne przód hahahahahha. Powiedział że mogą świecić maksymalnie 2 diody i nie pomogło tłumaczenie że homologacja że Audi A6 itp itd. Nie podbił mi przeglądu i h......... Nadmieniam że wszystko miało miejsce w ISLANDII. Teraz nie pozostaje nic innego jak kupić nowe lampy albo rozklejać te nowe piękne. HAHAHHAHA. Niech to szlag!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź. Chciałem jeszcze dodać że wkładając palniki ksenonowe w miejsce żarówek H1 nie było to takie łatwe i musiałem użyć troszkę siły przez co moja adrenalina wzrosła 100% i już myślałem że się nie uda. Lampki świecą całkiem sympatycznie i ciekawe jak się będą spisywać w nocy ale o tym przekonam się dopiero w zimie bo teraz tutaj gdzie jestem nocy nie uznasz ale za to w zimie jest jej aż naddto. POZDRAWIAM i gdyby ktoś jeszcze chciał coś dodać to czekam na info.

 

Kolego przekonasz sie jak ktoś ci pośle joby za oślepianie albo nebiescy zabiorą tobie dowód rejestracyjny:636:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego przekonasz sie jak ktoś ci pośle joby za oślepianie albo nebiescy zabiorą tobie dowód rejestracyjny

To się nazywa porada kolegi forumowego.

Z premedytacją kolego włożyłem ksenony ponieważ naród dumnie zwany Islandzkim ma na tyle w głębokim poważaniu pozostałych uczestników ruchu że nie dosyć że bardzo często jeżdżą na światłach długich to jeszcze do tego mają prawie cały czas włączone przeciwmgielne z przodu. A może są na tyle tępi nie urażając tych rozumnych. Żeby wiedzieć o czym mówię trzeba tutaj troszeczkę pojeździć ale to już inna bajka.

Próbowałem rozkleić te lampki ale chyba jednak jest to nierealne a poza tym jak widzę jak kaleczę ten delikatny plastik to mnie telepie ( $$$$$ troszkę te lampki kosztowały). Będę musiał coś wymyślić i to szybko bo mam miesiąc na naprawienie usterek. POZDRAWIAM i bardzo proszę o niekomentowanie ksenonów w tych lampach bo doskonale zdaję sobie sprawę z tego co zrobiłem wkładając je. A druga sprawa to te nieoślepiające ksenony to niby dlaczego? Bo mają samopoziomowanie?? Fikcja i nic więcej. POZDRAWIAM kolejny raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fikcja i nic więcej

Jedyne niefikcyjne rozwiązanie, to kupić najtańsze używki i podmienić na okres badania technicznego. Rozklejanie tej delikatnej chińszczyzny tylko po to by wyłączyć diody, a później ponowne rozklejanie by je włączyć jes jak by to nazwać "robotą głupiego". Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności