Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak coś to mam miernik lakieru i ogólnie zajmuję się sprawdzaniem samochodów przed zakupem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektroniczny miernik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow!!!! Mam problem z otwarciem klapy bagażnika kombi w swoim vw b5. Nie działa na pilota i na przełącznik w dzwiach. Chcę rozebrac tapicerkę od wewnątrz. Może ktos miał taki przypadek, zaznaczam że moduł komfortu jest dobry elektryk sprawdzał i stwierdził winę zamka lub siłownika blokady. Nie wie jak się do tego zabrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie kiedy jakis spocik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tyg na makro zakończenie sezonu :)

 

Głosujecie na passata miesiąca ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie dałem rady. Rozebrałem tapicerkę zgodnie z opisem. Zwarcie na przewodzie elektrycznym zasilający silniczek otwarcia klapy bagażnika. Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glosujemy glosujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie się samo naprawiło po kilku tygodniach i paru pier....ciach i jest ok - w golfie 4 też tak miałem i tak samo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się panowie pochwalić, że w dniu dzisiejszym stałem się dumnym posiadaczem atrapy ABT do Passata B3 :D:D muszę ja tylko polakierować pod kolor nadwozia. Typek co mi go sprzedał chyba nie wiedział co ma bo zapłaciłem za niego 60 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwa , a ja opie....lem egzamin.

chyba musze wrocic do podstawowki, bo wg mnie to 1200 kg wazy wiecej niz 1210. w zla rubryke spojrzalem i opierd.......m. moglem zrobic cale zero bledow w tej czesci testu (3 w drugiej czesci) a zrobilem jeden w calym tescie. QWA

szit hepends.

:provw:

za tydzien ponowny egzamin.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lysy78_03 a co Ty tam zdajesz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

siemka, mam pytanko, kto z Was ma polerkę ? bo ręcznie mi sie nie chcę robić auta.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Jestem nowy na forum, szukam dobrego fachowca/warsztatu aby wymienić uszczelkę pod głowicą i splanować głowicę. Najlepiej z okolic Zielonej Góry lub Krosna Odrz. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów. Jestem nowy na forum, szukam dobrego fachowca/warsztatu aby wymienić uszczelkę pod głowicą i splanować głowicę. Najlepiej z okolic Zielonej Góry lub Krosna Odrz. Pozdrawiam.

 

siemanko... a jakie autko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kiedyś miałem B3 1989r 2.0 16V GT czarny, w kombi, bardzo przyjemne auto, tylko to spalanie.... następnie sedana B31988r najzwyklejszy silnik 1.6 benzynka (na gazie, uciekłem od dużego zużycia paliwa przez poprzedniego paska) i byłem mile zaskoczony jak on się zbiera do jazdy. Potem było kilka innych marek a obecnie B5 fl 2001 TDI 130KM, też kombi. I niestety , zaczęły się pojawiać objawy "twarde węże, wywala płyn". Oczytałem się trochę na tym forum, i jestem już po wielu konsultacjach z mechanikami, diagnoza - do wymiany uszczelka pod głowicą. Diagnozę potwierdził jeszcze serwis VW. No i teraz szukam dobrego i sprawdzonego warsztatu/mechanika z okolic ZG lub KO który poradzi sobie z taką naprawą. Pozdrawiam kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neurojarre co taki zaczytany byles po zabka na buczka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D Hehe, trzeba było zatrąbić, dobrą książkę czytałem i dopiero po chwili zastanowiło mnie, co za skurczybyk mi w lusterko świeci i powarkuje silnikiem :P Zajarzyłem jak już odjeżdżałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności