Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda byliśmy tylko chwilę ale moje Maleństwo też się załapało na fotkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

niech ktoś mi wytłumaczy, jak można zajechać komuś drogę jadąc z tyłu?

bo ja nie ogarniam tego problemu.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajechać drogę jadąc z tyłu, hmmmm.... Chyba tylko jak ktoś cofa :D bo jak inaczej to też nie ogarniam sprawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej

niech ktoś mi wytłumaczy, jak można zajechać komuś drogę jadąc z tyłu?

bo ja nie ogarniam tego problemu.

pozdro.

 

rozwin problem bo maze byc ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powołać komisję śledczą ale bez POpaprańców i ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozwin problem bo maze byc ciekawy

nie ciekawie to on mógł się zakończyć.

tak w skrócie.

rondo przy pająku(dla niewtajemniczonych- druga najbardziej idiotyczna budowla w polsce w zeszłym roku). pan w mercedesie na zewnętrznym pasie i ja na wew. wyjeżdżamy w tym samym miejscu. na moście także dwa pasy. panisko na prawy- ja na lewy. zaczynam dziada wyprzedzać, a on najpierw delikatnie (do połowy mojego pasa)wbija się na mój. więc nie mając czasu wyjeżdżam na przeciwległy pas i trąbie. wtedy ten p...b wbija sie całkiem na lewy i wypycha mnie na druga stronę. wyprzedzam wiec go na podwójnej ciągłej i zatrzymuje. no i właśnie wtedy słyszę, że jestem kretynem bo ZAJECHAŁEM MU DROGĘ WYJEŻDŻAJĄC Z RONDA.

no i tego jakoś nie ogarniam.

;):provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lysy78_03 trzeba sie było zapytać czy robił prawo jazdy czy znalazł w schowku tej gwiaździstej sterty kabli, plastiku i złomu. Jeśli jechał prawym pasem po skrzyżowaniu o ruchu okrężnym to nie ma prawa opuścić go wjeżdżając na lewy, zwłaszcza, że zapwene na wyjeździe jest linia ciągła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Art Leffe. ja to wiem, ale ten baran chyba faktycznie znalazl prafffko. najbardziej zezlilo mnie to ze zrobil to celowo. nastepnym razem spowoduje wypadek, bo ktos od tylu zajedzie mu droge!!

pozdro :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja spotkalem sie z podobnym zjawiskiem ale 2 auto to bylo niebieskie z bialym paskiem i dziwnie znanym napisem z boku na literke P

rondo oznaczone ze prawy pas sluzy do zjazdu w prawo a lewy do jazdy na wprost i zjazdu

i oni twierdzili ze ja zajechalem im droge bo oni chcieli dalej jechac na rondzie a nie z niego zjezdzac

i chcieli mi mandacik wcisnac

dopiero jak wypisal papiery do sadu to poszlem z nimi aby mi powiedzieli co przedstawia ten "dziwny bialy rysunek na zielonej tablicy" to sobie dali spokoj

a ja mialem ubaw po pachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja spotkalem sie z podobnym zjawiskiem ale 2 auto to bylo niebieskie z bialym paskiem i dziwnie znanym napisem z boku na literke P

rondo oznaczone ze prawy pas sluzy do zjazdu w prawo a lewy do jazdy na wprost i zjazdu

i oni twierdzili ze ja zajechalem im droge bo oni chcieli dalej jechac na rondzie a nie z niego zjezdzac

i chcieli mi mandacik wcisnac

sammy

to miales farta, ze prawy byl tylko do wyjazdu i stal znak. jest wielu baranow ktorzy sadza, ze jak jada wewnetrznym to maja pierwszenstwo i wyjezdzaja tuz przed maska albo wjezdzaja Tobie w bok. mialem tak kilka razy i zawsze pi....li cos od rzeczy, ze oni wlasnie wyjezdzali z ronda i maja pierwszenstwo.

tylko od kiedy przy zmianie pasa ma sie pierwszenstwo!!

pozdro :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wesoło macie, ja se troszki czytam przepisy, bo szykuje sie do egzaminu państwowego na instruktora nauki jazdy i mam totalny ubaw jak się większość porusza po drogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić sobie cosik gąsienicowego , wielotonowego , może tak koło 1500 koni pod pancerzem, patrzeć czy dzieciaków nie wozi jełop jeden z drugim i mu wytłumaczyć siłowo jakie obowiązują przepisy ;) gwarantuje sukces edukacyjny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale snieg znow daje

normalnie pada z 30min a juz jest tak z 5cm nasypane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sammy o czym Ty do mnie rozmawiasz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowie ja ze snieg padal i to dosc mocno

niecala godzine sypalo a na autku tak dobre 8cm sniegu lezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy, no u mnie to nie padało i dlatego pytałem. Ja osobiście już nie mogę się doczekać wiosny żeby zarejestrować motur i móc pośmigać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zarejestrować motur i móc pośmigać

i straszyc biedne staruszki na przejsciach swoim moturem.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lysy78_03 no tak też może i będzie, chociaż grasujące quady po naszych drogach robią to lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak też może i będzie, chociaż grasujące quady po naszych drogach robią to lepiej

może???? to po co Tobie motór??

;)) pozdro :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności