Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dziękujemy za życzenia :)

 

Wczoraj kury tak gadały

nasze jajka oszalały

malowały się w paseczki i w kółeczka i wstążeczki.

Teraz wszystkie krzyczą - hura hura!

Wesołego Alleluja!

Wesołego królika co po stole bryka

spokoju świętego i czasu wolnego

Życia zabawnego w jaja bogatego

i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!!!

Edytowane przez email78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA. chwalę się.

przygotować wiadro hejtu.

 

IMG-20160426-WA0001.jpg

moja koHANKA.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milusia :) to moja.

 

6Qi6Hjn.jpg?1

zzr1kufry.jpg

Edytowane przez rainman777
Regulamin pkt.4.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło żesz.

najpierw zobaczyłem lwa.

później moto. znajomy niedawno kupił cudo z tej stajni zx-12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu dasz się karnąć jak przyjadę bo znowu szykują się odwiedziny w Gorzowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Sory że wklejam to tutaj Ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Mam pytanie : Czy macie jakiś schemat dotyczący elektryki w kombi, a dokładniej tylnej klapy?

Nie działa mi oświetlenie tablicy rej. Sprawdziłem bezpieczniki, czy kable nie są załamane, moduł komfortu też sprawdzony. Na kablu jest zaledwie 0,4 V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Sory że wklejam to tutaj Ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Mam pytanie : Czy macie jakiś schemat dotyczący elektryki w kombi, a dokładniej tylnej klapy?

Nie działa mi oświetlenie tablicy rej. Sprawdziłem bezpieczniki, czy kable nie są załamane, moduł komfortu też sprawdzony. Na kablu jest zaledwie 0,4 V.

i do tego napięcie faluje.

styki do których dolegają wąsy od żarówek zwyczajnie wyparowały.

kup sobie ledy, dorób kabelki i będzie banglać.

 

 

ziewal przyjacielu.

jak śpiewał Krawczyk

żonę możesz wziąć sam, ALE OD koHANKI TO WARA ;)

to potwór

kiedy będziesz???

stół,ławki, grill już stoją-sezon już rozpoczęty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze kiedy jedyny termin to sierpień ale nie wiem czy uda się zgrać urlop jak wszystko się uda to dam znać na pewno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu gratuluje nabytku :) Widzę że z 4 kółek przesiadasz się na 2 :hurra:hurra:hurra.

Musisz teraz prawko zamrozić w zamrażalce :brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono szukam Passata B6 kombi czarny diesel po 2006 roku .jeśli ktoś coś ma lub słyszał. Jest godne uwagi.Proszę o priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne grono szukam Passata B6 kombi czarny diesel po 2006 roku .jeśli ktoś coś ma lub słyszał. Jest godne uwagi.Proszę o priv.

 

w zielonej górze jest takowy znajomy sprzedaje dbał o autko jak o dziecko , z tego co widziałem dużą navi kupił ostatnio do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie,

Bylibyście w stanie pomóc w oględzinach Passata, wystawionego w Gorzowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

kto mnie wyprzedzał na s3 w kierunku gorzowa dzisiaj o 14:30.

granatowy b8 kombi z wlepą po lewej stronie na klapie.

leciałem z koHanką na przyczepie i nie śmiałem wyprzedzać pojazdu ITD( i tak już miałem złoty dwadzieścia z przyczepą).

wyjechałem pomrugać, ale bez wzajemności.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.

kto mnie wyprzedzał na s3 w kierunku gorzowa dzisiaj o 14:30.

granatowy b8 kombi z wlepą po lewej stronie na klapie.

leciałem z koHanką na przyczepie i nie śmiałem wyprzedzać pojazdu ITD( i tak już miałem złoty dwadzieścia z przyczepą).

wyjechałem pomrugać, ale bez wzajemności.

pozdro

 

To byłem ja leciałem z Międzyrzecza z pośpiechem do domu (pies sam w domu) pozdrawiam a samochód to b7.Sorry że nie odmrugałem :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To byłem ja leciałem z Międzyrzecza z pośpiechem do domu (pies sam w domu) pozdrawiam a samochód to b7.Sorry że nie odmrugałem

spoko.

żona Ciebie wypatrzyła ( ja tam ślepy jestem ;) ) a już byłeś dwa samochody przede mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam Łysy B5 nie dało rady B7 [emoji12]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co tam Łysy B5 nie dało rady B7

 

oj tam oj tam.

ciągnąłem przyczepę. nie dogoniłby mnie, gdyby nie krokodyle. wlekli się 120 na ekspresówce, a ja jakoś nie miałem odwagi ich wyprzedzić.

tak wiem pi..da ze mnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe grunt to wesoła samokrytyka [emoji12]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łeh./

jednak samochody są coraz gorsze.

turbina klękła zanim nachulała 600 tkm.

a tak było blisko 8 tkm.

 

do kompletu przy 150 km/h eksplodowała mi opona z przodu.

nigdy więcej nie kupię opon firmy Nokian.

po przerobieniu 3 kompletów okazało się,że nie udało mi się ŻADNEJ opony zjeździć do końca.

z każdą coś było nie tak. zazwyczaj leciała osnowa i robiły się "kradwatowe"

zobaczymy jak będą się sprawować continentale.

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś chętnego do pomocy, interesuje mnie ten furacz:

https://www.olx.pl/oferta/volkswagen-passat-volkswagen-passat-b5-fl-2004r-highline-1-9-tdi-130-km-manual-kombi-4x4-CID5-IDhT1Pn.html#a284a9b7f6

Ale mam ponad 600km w jedną stronę, gdyby ktoś chciał go obejrzeć i podrzucić info czy to nie jakiś ulep to byłbym w stanie odpowiednio się odwdzięczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności