email78 Zgłoś #2601 Napisano 27 Marca 2016 (edytowane) - - - - - aktualizacja - - - - - Dziękujemy za życzenia Wczoraj kury tak gadały nasze jajka oszalały malowały się w paseczki i w kółeczka i wstążeczki. Teraz wszystkie krzyczą - hura hura! Wesołego Alleluja! Wesołego królika co po stole bryka spokoju świętego i czasu wolnego Życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!!! Edytowane 27 Marca 2016 przez email78 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2602 Napisano 27 Kwietnia 2016 UWAGA. chwalę się. przygotować wiadro hejtu. moja koHANKA. pozdro Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Aleiz Zgłoś #2603 Napisano 27 Kwietnia 2016 (edytowane) Milusia to moja. Edytowane 27 Kwietnia 2016 przez rainman777 Regulamin pkt.4.1. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2604 Napisano 27 Kwietnia 2016 ło żesz. najpierw zobaczyłem lwa. później moto. znajomy niedawno kupił cudo z tej stajni zx-12. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ziewal Zgłoś #2605 Napisano 27 Kwietnia 2016 Grzechu dasz się karnąć jak przyjadę bo znowu szykują się odwiedziny w Gorzowie Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kedzior27 Zgłoś #2606 Napisano 27 Kwietnia 2016 Cześć. Sory że wklejam to tutaj Ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Mam pytanie : Czy macie jakiś schemat dotyczący elektryki w kombi, a dokładniej tylnej klapy? Nie działa mi oświetlenie tablicy rej. Sprawdziłem bezpieczniki, czy kable nie są załamane, moduł komfortu też sprawdzony. Na kablu jest zaledwie 0,4 V. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2607 Napisano 27 Kwietnia 2016 Cześć. Sory że wklejam to tutaj Ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Mam pytanie : Czy macie jakiś schemat dotyczący elektryki w kombi, a dokładniej tylnej klapy?Nie działa mi oświetlenie tablicy rej. Sprawdziłem bezpieczniki, czy kable nie są załamane, moduł komfortu też sprawdzony. Na kablu jest zaledwie 0,4 V. i do tego napięcie faluje. styki do których dolegają wąsy od żarówek zwyczajnie wyparowały. kup sobie ledy, dorób kabelki i będzie banglać. ziewal przyjacielu. jak śpiewał Krawczyk żonę możesz wziąć sam, ALE OD koHANKI TO WARA to potwór kiedy będziesz??? stół,ławki, grill już stoją-sezon już rozpoczęty Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ziewal Zgłoś #2608 Napisano 27 Kwietnia 2016 Nie wiem jeszcze kiedy jedyny termin to sierpień ale nie wiem czy uda się zgrać urlop jak wszystko się uda to dam znać na pewno ? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
email78 Zgłoś #2609 Napisano 28 Kwietnia 2016 Grzechu gratuluje nabytku Widzę że z 4 kółek przesiadasz się na 2 :hurra:hurra. Musisz teraz prawko zamrozić w zamrażalce :brawo Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mrozu45 Zgłoś #2610 Napisano 19 Maja 2016 Witam szanowne grono szukam Passata B6 kombi czarny diesel po 2006 roku .jeśli ktoś coś ma lub słyszał. Jest godne uwagi.Proszę o priv. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
09tp Zgłoś #2611 Napisano 4 Lipca 2016 Witam szanowne grono szukam Passata B6 kombi czarny diesel po 2006 roku .jeśli ktoś coś ma lub słyszał. Jest godne uwagi.Proszę o priv. w zielonej górze jest takowy znajomy sprzedaje dbał o autko jak o dziecko , z tego co widziałem dużą navi kupił ostatnio do niego. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
luzacko Zgłoś #2612 Napisano 5 Sierpnia 2016 Hej Panowie, Bylibyście w stanie pomóc w oględzinach Passata, wystawionego w Gorzowie? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2613 Napisano 26 Września 2016 witam. kto mnie wyprzedzał na s3 w kierunku gorzowa dzisiaj o 14:30. granatowy b8 kombi z wlepą po lewej stronie na klapie. leciałem z koHanką na przyczepie i nie śmiałem wyprzedzać pojazdu ITD( i tak już miałem złoty dwadzieścia z przyczepą). wyjechałem pomrugać, ale bez wzajemności. pozdro Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
michu409 Zgłoś #2614 Napisano 26 Września 2016 witam.kto mnie wyprzedzał na s3 w kierunku gorzowa dzisiaj o 14:30. granatowy b8 kombi z wlepą po lewej stronie na klapie. leciałem z koHanką na przyczepie i nie śmiałem wyprzedzać pojazdu ITD( i tak już miałem złoty dwadzieścia z przyczepą). wyjechałem pomrugać, ale bez wzajemności. pozdro To byłem ja leciałem z Międzyrzecza z pośpiechem do domu (pies sam w domu) pozdrawiam a samochód to b7.Sorry że nie odmrugałem :ok Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2615 Napisano 26 Września 2016 To byłem ja leciałem z Międzyrzecza z pośpiechem do domu (pies sam w domu) pozdrawiam a samochód to b7.Sorry że nie odmrugałem spoko. żona Ciebie wypatrzyła ( ja tam ślepy jestem ) a już byłeś dwa samochody przede mną. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ziewal Zgłoś #2616 Napisano 26 Września 2016 Co tam Łysy B5 nie dało rady B7 [emoji12] Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2617 Napisano 26 Września 2016 Co tam Łysy B5 nie dało rady B7 oj tam oj tam. ciągnąłem przyczepę. nie dogoniłby mnie, gdyby nie krokodyle. wlekli się 120 na ekspresówce, a ja jakoś nie miałem odwagi ich wyprzedzić. tak wiem pi..da ze mnie. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ziewal Zgłoś #2618 Napisano 26 Września 2016 Hehe grunt to wesoła samokrytyka [emoji12] Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2619 Napisano 3 Października 2016 (edytowane) łeh./ jednak samochody są coraz gorsze. turbina klękła zanim nachulała 600 tkm. a tak było blisko 8 tkm. do kompletu przy 150 km/h eksplodowała mi opona z przodu. nigdy więcej nie kupię opon firmy Nokian. po przerobieniu 3 kompletów okazało się,że nie udało mi się ŻADNEJ opony zjeździć do końca. z każdą coś było nie tak. zazwyczaj leciała osnowa i robiły się "kradwatowe" zobaczymy jak będą się sprawować continentale. Edytowane 10 Października 2016 przez lysy78_03 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
DeepHeet Zgłoś #2620 Napisano 10 Października 2016 Szukam kogoś chętnego do pomocy, interesuje mnie ten furacz: https://www.olx.pl/oferta/volkswagen-passat-volkswagen-passat-b5-fl-2004r-highline-1-9-tdi-130-km-manual-kombi-4x4-CID5-IDhT1Pn.html#a284a9b7f6 Ale mam ponad 600km w jedną stronę, gdyby ktoś chciał go obejrzeć i podrzucić info czy to nie jakiś ulep to byłbym w stanie odpowiednio się odwdzięczyć Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach