idus1707 Zgłoś #2581 Napisano 27 Stycznia 2016 Siema koledzy ! Słuchajcie mam takie pytanie, niedługo planuje wsadzić wtryski tzw. 216 to swojego AFN'a. I moje pytanie czy ktoś w okolicy Zielonej Góry, Nowej Soli, Szprotawy itp. jest w stanie wgrać mi mape pod te wtryski tak na mniej więcej 140km? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
triku88 Zgłoś #2582 Napisano 5 Lutego 2016 w zielonej gorze zobacz: 1. jak sie z korzuchowskiej skreca w lewo na WORD i jest po 40 mtrach odbicie w prawo w mala uliczke, jest gosciu, ktory zajmuje sie tuningiem aut, 2. brum auto, jak jedziesz od strony elektrocieplowni w stone Mcdonald, zaraz za starym przejazdem koleowym, kolo nowej galerii w prawo i 50m, serwis tylko VAG i goscie bardzo organieci w temacie, 3. kolo orlenu przy uniwerku niedaleko restauracji figaro jest jakis gosciu ktory siedzi gleboko w tdi, niestety nr tel nie mam, ale te 3 lokalizacje w z.g sa najbardziej polecane. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piet Zgłoś #2583 Napisano 5 Lutego 2016 kolego, nie rób żadnej mapy bez hamowni, kierunek to wrtyski hamowanie mapa hamowanie, są z 4 porządne lokalizacje w PL, resztę odpuść, żaden heniu w garażu porządnie tego nie zrobi, zresztą zadzwoń do rogala, tune force, ecu project i powiedz jaki masz plan... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tauka Zgłoś #2584 Napisano 5 Lutego 2016 Ja mam zrobione w garażu u Henka, i wytłumacz mi czym to się różni od programu robionego u Rogala na hamowni? Zamiast na hamowni miałem logi robione podczas jazdy drogowej. Spytaj się czy jak Rogal zaczynał to miał od razu hamownie. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rainman777 Zgłoś #2585 Napisano 5 Lutego 2016 Na hamowni testuje się furę w określonych warunkach . Na garażu to można grille testować Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tauka Zgłoś #2586 Napisano 5 Lutego 2016 Może się nie znam, ale nic nie odda lepiej warunkow panujących na drodze, niż droga, więc nie gadajcie bzdur, że tylko na hamowni można zrobić dobry program. Bo to tylko ułatwienie dla tunera, żeby nie musiał pałować auta po drodze. A znowu nie każdy kto ma hamownie zrobi Ci dobry program. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rainman777 Zgłoś #2587 Napisano 5 Lutego 2016 Bo to tylko ułatwienie dla tunera Jak się coś stroi to chyba lepiej testować w podobnych warunkach Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tauka Zgłoś #2588 Napisano 5 Lutego 2016 Ale na chłopski rozum jeździć nie będzie w podobnych warunkach, tylko po drogach w różnych najdziwniejszych warunkach. Zresztą ja nikogo nie namawiam do niczego. Mam swojego sprawdzonego gościa, i będę dalej do niego jeździł. Jak ktoś musi mieć na hamowni, to takiego tunera trzeba wybierać. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2589 Napisano 6 Lutego 2016 Taaaaaaa. Jechać, jechać do tjunera. Zapłać za program TYLKO DO TWOJEGO AUTA. i tak dostajesz gotowca, podkreconego tylko pod Ciebie, żebyś mógł kolegom się później pochwalić. Jak ktoś podskoczy do mojego wyniku, zrobionego na boksie (tak, na tym loojowym boxie co wysadza silniki), to..... . "Pińcet czterydziści" i dziadek dalej daje radę. trochę wolniej, bo albo przepływa poszła na spacer albo pompa vacum. Nie mam czasu sprawdzić, bo jak staropolskie przysłowie mówi "trza zapier.....lać"- a ja panie władzo lubię za...... lać. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piet Zgłoś #2590 Napisano 9 Lutego 2016 Po co hamownia? heh, chyba nie ma sensu nadal zaśmiecać wątku jeśli pojawiają się takie pytania, proponuję robić w garażu a potem patrzeć w lusterko jak auto dymi albo turbina overboostuje... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2591 Napisano 9 Lutego 2016 Po co hamownia? heh, chyba nie ma sensu nadal zaśmiecać wątku jeśli pojawiają się takie pytania,proponuję robić w garażu a potem patrzeć w lusterko jak auto dymi albo turbina overboostuje... A co jak nie dymi i nie overboostuje? Zaoszczędzona kasa, tylko kolegom nie można się pochwalić. I to chyba jest największy "bul". Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tauka Zgłoś #2592 Napisano 9 Lutego 2016 Po co hamownia? heh, chyba nie ma sensu nadal zaśmiecać wątku jeśli pojawiają się takie pytania,proponuję robić w garażu a potem patrzeć w lusterko jak auto dymi albo turbina overboostuje... Dymu zero. Czyli mniej niż na seryjnym sofcie, overbosta też zero przez rok czasu. Chyba coś mi w tym garażu i podczas testów drogowych źle zrobili, że nie ma tych objawów o których piszesz. Muszę się udać na reklamacje. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
idus1707 Zgłoś #2593 Napisano 22 Lutego 2016 Słuchaj kolego a jakiś namiary masz do któryś z tych 3 lokalizacji? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2594 Napisano 8 Marca 2016 mój box odmówił dalszej współpracy( po około dużej bańce km). zamówiłem kolejnego z aledrogo. jutro zobaczę co się będzie działo. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Carter Zgłoś #2595 Napisano 24 Marca 2016 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kusiek Zgłoś #2596 Napisano 24 Marca 2016 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mmissiek Zgłoś #2597 Napisano 26 Marca 2016 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
johny x Zgłoś #2598 Napisano 26 Marca 2016 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wasiel Zgłoś #2599 Napisano 26 Marca 2016 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cinul Zgłoś #2600 Napisano 27 Marca 2016 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach