lysy78_03 Zgłoś #2501 Napisano 30 Marca 2015 (edytowane) łosz qwa. ale wyzwanie. ale ok. wygrzebie boxa z czeluści komory. montaż jest całkowicie bezproblemowy. odpinasz jedną kostkę, w jej miejsce wpinasz przejściówkę od boxa i wpinasz ponownie kostkę. i po "bulu". padluch miał oryginalne 126 tkm jak dostał kopa. box jeździł wcześniej w innym aucie i tam też nachulał ponad 300 tkm bez żadnych awarii. o ile pamiętam box jest z holandii. jak się uchowała naklejka na nim to podam , a jak nie - to sorry batory nie przeskoczę. tuningbox.com model p31 nie holandia a belgia. pozdro Edytowane 30 Marca 2015 przez lysy78_03 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tauka Zgłoś #2502 Napisano 30 Marca 2015 Ile taki box kosztuje? Virus robiony pod auto to koszt rzędu 700-1000PLN i masz w tym pełną diagnostykę silnika. Kwestia czy takie coś to nie skórka za wyprawkę... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
misku79 Zgłoś #2503 Napisano 30 Marca 2015 łosz qwa. ale wyzwanie.ale ok. wygrzebie boxa z czeluści komory. montaż jest całkowicie bezproblemowy. odpinasz jedną kostkę, w jej miejsce wpinasz przejściówkę od boxa i wpinasz ponownie kostkę. i po "bulu". padluch miał oryginalne 126 tkm jak dostał kopa. box jeździł wcześniej w innym aucie i tam też nachulał ponad 300 tkm bez żadnych awarii. o ile pamiętam box jest z holandii. jak się uchowała naklejka na nim to podam , a jak nie - to sorry batory nie przeskoczę. tuningbox.com model p31 nie holandia a belgia. pozdro Mam zwykłego AFN,a o pompowtryskach nawet nie słyszał! Wiec czy box bedzie ten sam? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2504 Napisano 30 Marca 2015 na stronie poszukajcie, bo ja nawet bladego pojęcia nie mam. do AFN-a jest inny box. co do cen. trzeba ich pytać. ja swojego dostałem w spadku po ............................................. fordzie galaxy :sese2 szedł na sprzedaż przez serwis i chyba by im sie nie spodobało,że ktoś furę podkręcił. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MDZ Zgłoś #2505 Napisano 30 Marca 2015 Witam Mam takie pytanie jest ktoś z was tu obecnych z Gorzowa Wlkp i mógłby oblukać to auto http://otomoto.pl/volkswagen-passat-cc-170ps-navi-klimatr-bi-ksenon-skora-C36307510.html ewentualnie zna jego właściciela? Bo szukam takiego auta ale mam 350 km w jedną stronę a nie chciałbym robić sobie darmowej wycieczki. Wiem że auto należy do prawnika i serwisowane w ASO KIM Gorzów Wielkopolski. Z góry dziękuje za pomoc:) Pozdrawiam Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2506 Napisano 31 Marca 2015 jak sie ogarnę , to jutro tam zajadę. też mam 700, ale metrów. dzisiaj nie dam rady- mam gościnne występy w zs. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MDZ Zgłoś #2507 Napisano 1 Kwietnia 2015 (edytowane) Jednak nie przyjeżdżam. Umówieni byliśmy na jutro. A dziś dostałem smsa że auto sprzedane. Edytowane 1 Kwietnia 2015 przez MDZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Carter Zgłoś #2508 Napisano 3 Kwietnia 2015 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mmissiek Zgłoś #2509 Napisano 4 Kwietnia 2015 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
johny x Zgłoś #2510 Napisano 4 Kwietnia 2015 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cinul Zgłoś #2511 Napisano 4 Kwietnia 2015 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
adampolice Zgłoś #2512 Napisano 4 Kwietnia 2015 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
KUDLATY2009 Zgłoś #2513 Napisano 16 Kwietnia 2015 (edytowane) witam szanowne grono forumowe jak już zapewne niektórzy wiedzą startuję w foto-konkursie w swojej miejscowości w grupie MotoBarlinek z fotką swojego paszczaka i jak to w konkursach potrzebne są głosy z góry dziękuję wszystkim Edytowane 16 Kwietnia 2015 przez KUDLATY2009 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Aleiz Zgłoś #2514 Napisano 16 Kwietnia 2015 prosze Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piet Zgłoś #2515 Napisano 4 Maja 2015 koledzy, czy jest ktoś z gorzowa kto mógłby podjechać i zobaczyć dla mnie auto? http://otomoto.pl/oferta/renault-modus-stan-bdb-benzyna-gaz-gorzow-wlkp-ID4paoPh.html#7959ee69e4 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
artur8603 Zgłoś #2516 Napisano 10 Maja 2015 Witam.Koledzy mam problem ze swoim autem taki ze wczoraj usłyszałem spod maski metaliczny dźwięk,który raz ustaje raz nie.Najlepiej słychać na wolnych obrotach.Czy ktoś miał taka przypadłość i cy może mi pomóc. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gniewko Zgłoś #2517 Napisano 31 Maja 2015 a tutaj cisza, jak w kościele po śmierci organisty Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
email78 Zgłoś #2518 Napisano 1 Czerwca 2015 Popieram. Nic sie nie dzoeje a szkoda. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tauka Zgłoś #2519 Napisano 1 Czerwca 2015 Jakoś tak to jest, że na jakie forum się nie wejdzie na lubuskie to cisza. Nie ważne czy motoryzacja czy rowery, czy inne rzeczy. Jakieś te nasze województwo specyficzne Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
email78 Zgłoś #2520 Napisano 1 Czerwca 2015 No w krajowce to mamy pierwsze miejsce ale w rozwodach : hehe w zawartych zwiazkach ostatnie dane z chyba 2014 r. W tv slyszalem. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach