Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

łosz qwa. ale wyzwanie.

ale ok. wygrzebie boxa z czeluści komory.

montaż jest całkowicie bezproblemowy. odpinasz jedną kostkę, w jej miejsce wpinasz przejściówkę od boxa i wpinasz ponownie kostkę. i po "bulu".

padluch miał oryginalne 126 tkm jak dostał kopa. box jeździł wcześniej w innym aucie i tam też nachulał ponad 300 tkm bez żadnych awarii.

o ile pamiętam box jest z holandii. jak się uchowała naklejka na nim to podam , a jak nie - to sorry batory nie przeskoczę.

 

tuningbox.com model p31

nie holandia a belgia.

pozdro

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile taki box kosztuje? Virus robiony pod auto to koszt rzędu 700-1000PLN i masz w tym pełną diagnostykę silnika. Kwestia czy takie coś to nie skórka za wyprawkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
łosz qwa. ale wyzwanie.

ale ok. wygrzebie boxa z czeluści komory.

montaż jest całkowicie bezproblemowy. odpinasz jedną kostkę, w jej miejsce wpinasz przejściówkę od boxa i wpinasz ponownie kostkę. i po "bulu".

padluch miał oryginalne 126 tkm jak dostał kopa. box jeździł wcześniej w innym aucie i tam też nachulał ponad 300 tkm bez żadnych awarii.

o ile pamiętam box jest z holandii. jak się uchowała naklejka na nim to podam , a jak nie - to sorry batory nie przeskoczę.

 

tuningbox.com model p31

nie holandia a belgia.

pozdro

 

Mam zwykłego AFN,a o pompowtryskach nawet nie słyszał! Wiec czy box bedzie ten sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie poszukajcie, bo ja nawet bladego pojęcia nie mam.

do AFN-a jest inny box. co do cen. trzeba ich pytać. ja swojego dostałem w spadku po .............................................

fordzie galaxy :sese2

szedł na sprzedaż przez serwis i chyba by im sie nie spodobało,że ktoś furę podkręcił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam takie pytanie jest ktoś z was tu obecnych z Gorzowa Wlkp i mógłby oblukać to auto http://otomoto.pl/volkswagen-passat-cc-170ps-navi-klimatr-bi-ksenon-skora-C36307510.html ewentualnie zna jego właściciela? Bo szukam takiego auta ale mam 350 km w jedną stronę a nie chciałbym robić sobie darmowej wycieczki. Wiem że auto należy do prawnika i serwisowane w ASO KIM Gorzów Wielkopolski. Z góry dziękuje za pomoc:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie ogarnę , to jutro tam zajadę.

też mam 700, ale metrów. dzisiaj nie dam rady- mam gościnne występy w zs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie przyjeżdżam. Umówieni byliśmy na jutro. A dziś dostałem smsa że auto sprzedane.

Edytowane przez MDZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szanowne grono forumowe

jak już zapewne niektórzy wiedzą startuję w foto-konkursie w swojej miejscowości w grupie MotoBarlinek z fotką swojego paszczaka

i jak to w konkursach potrzebne są głosy

z góry dziękuję wszystkim

 

Edytowane przez KUDLATY2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Koledzy mam problem ze swoim autem taki ze wczoraj usłyszałem spod maski metaliczny dźwięk,który raz ustaje raz nie.Najlepiej słychać na wolnych obrotach.Czy ktoś miał taka przypadłość i cy może mi pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tutaj cisza, jak w kościele po śmierci organisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Nic sie nie dzoeje a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak to jest, że na jakie forum się nie wejdzie na lubuskie to cisza. Nie ważne czy motoryzacja czy rowery, czy inne rzeczy. Jakieś te nasze województwo specyficzne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w krajowce to mamy pierwsze miejsce ale w rozwodach ::) hehe w zawartych zwiazkach ostatnie :) dane z chyba 2014 r. W tv slyszalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności